תוכנה לצפייה במניות בזמן אמת,גרפים וכו' - מישהו מכיר? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה לצפייה במניות בזמן אמת,גרפים וכו' - מישהו מכיר?

xtract1

Recommended Posts

יש תוכנה כמו בורסה גרף או Money Time וכו' אבל הן עולות כסף, והרבה.

מישהו מכיר דבר דומה בחינם?

ניסיתי FXG וזה לא ממש זה ( זה יותר ניתוח טכני).

אשמח לתשובות,

דור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Money Time זה דרעק לדעתי.

אני משתמש בגרפים של The Marker הם מתעדכנים כל דקה (הנתונים לא).

אתה יכל לעשות דף HTML עם הגרפים שאתה רוצה כך שהוא יעשה לך ריפרש כל דקה ואתה מסודר :)

כמו כן אם אתה מתעניין במניה ספציפית באתר של הבנק אתה רואה את הנתונים העדכניים ביותר אם אתה עושה רענון לחלון נתונים של אותה המניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, פשוט בתוכנה הכל הרבה יותר פשוט.

כעיקרון אני רוצה גם מניות ספציפיות וגם קרנות נאמנות. לתת לכם דוגמא? לעמית לעבודה יש תוכנה (לא זוכר את שמה, אבל עולה כסף מן הסתם) שכל יום בסוף המסחר הוא רואה בדיוק כמה הקרן עלתה, אני לעומת זאת רואה את הנתונים רק מאוחר בלילה, והרבה פעמים דברים שהוא אומר לי פשוט לא עולים בקנה אחד עם מה שמופיע באתרים שבהם אני 'משתמש' - וכמובן שהוא צודק. אני משתמש באתר Bull.co.il, השתמשתי ב-Funder והכל אותו דרעק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה מחר את הגרפים של דמרקר, תראה שהם בסדר.

תשחק עם הפרמטרים של התמונה:

chartApp.droplet.ChartDroplet?tickers=1065&chT=intraday&types=index&since=09:00&till=16:35&wdt=418&hgt=172&legend=false

כמו כן עוד קישור שימושי הוא התנודות בולטות שמראה לך 10 עולות ו 10 יורדות במדדים העיקריים (שימושי בעיקר למסחר תוך יומי):

http://finance.themarker.com/site/market/tenUpsAndDowns.jhtml?navBar=comp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש וממליץ על "ספונסר"

מהתוכנות החינמיות הם הכי טובים - אני משתמש בקטע של הנתוח הטכני אבל יש שם את כל הנתונים האחרים כולל אחזקות קרנות נאמנות.

בכל התוכנות החינמיות והאתרים שנותנים נתוני מסחר, אתה מקבל אותם באיחור של 20 דק'...המקום היחיד שאפשר לראות זמן אמת זה באתר הבנק שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיו לך חיים ארוכים!

לא פעם ולא פעמיים חיפשתי בגוגל - הפעם די בקלות מצאתי את Sponser וממה שראיתי אני מרוצה. אפשר לראות במדויק כמה הקרן עלתה, ולא רק באחוזים ועשרות אלא אפילו באלפיות האחוז, הכל מעודכן ונחמד, יש רשימות מעכב, וזה אפילו בלי התקנה!

נ.ב

יש אפשרות (עם ה-FF) שאוכל לשמור את הסיסמא והשם משתמש לאתר/תוכנה הזו? אני לא רוצה שזה ישמור לכל האתרים ולא רוצה שתהיה סיסמא ראשית, רק לאתר הזה - אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן - עובד מעולה על FF, אני על FF3 אבל מהיומיים שהייתי על 3.5 זה גם עבד.

הסיסמה נשמרת אבל צריך ללחוץ על התחברות בכל פעם.

רשימות מעקב ושמירת נתונים טכניים אישיים (קוים, מתנדים וכו' כדאי לשחק עם זה קצת למרות שאתה אתה לא עובד טכנית)זה גדולה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...