למה זכרונות נדפקים? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה זכרונות נדפקים?

Fighter

Recommended Posts

בבקשה לא להעביר לתמיכה טכנית כי זה לא דיון תמיכה, התקציר הוא רק כדי לתת רקע על מה אני מדבר

יש לי הרבה ריסטרטים בזמן האחרון, עם אוברקלוק, בלי אוברקלוק

עשיתי כל מיני בדיקות ואני נעול על זה שזה הזיכרון, למרות שאם לא הייתי חושב שזה קשור ללוח הייתי כבר טס להחליף זיכרון

הזיכרונות הם 2x 1GB 800mhz של g.skill

בדיקות בmemtest בדרך כלל מראות שגיאות, אבל אם בודקים בנפרד אז שני הסטיקים תקינים אז כנראה שזה משהו שקשור לחום כי עד שאני פותח את המארז הם כבר מספיקים להתקרר

חשבתי שאולי זה הלוח אם שבזמן שהחלפתי משהו ננתי לו מכה ובגלל זה הוא משוגע אבל הדוחות של השגיאות מצביעים על זה שהזיכרון גורם לבעיות

אז למה נהרס ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתאים היטב את המתח, תדר ותזמונים. זה הכל.

עריכה:

ערוך בבקשה את כותרת הדיון בהתאם לחוקי הפורום

תרשום את השאלה/בעיה בכותרת. נשמע מהכותרת שזהו דיון תאורטי ואילו בפועל הוא אינו. תציין שישנה בעיה, מה הסימפטומים וכו'.. לא חסר מה לרשום בכותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתאים היטב את המתח, תדר ותזמונים. זה הכל.

מתח של 2.0V והתזמונים וזה לא עוזר כל לבעיה, פעם זה לא היה קורה, זה מחשב בן 3 ומשהו שנים שעבר הרבה נפילות חשמל בבית

יש מצב שהנפילות חשמל האלה גרמו נזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שהזיכרונות הם אלו שגורמים לבעיות..

אני לא יודע איזה מחשב זה, אבל אם היצרנית דורשת 2V אז אתה יכול לתת מעט יותר, נתקלתי בהרבה מקרים שזה תרם ליציבות והעלים שגיאות ב-Memtest. באופן טבעי כשזיכרון לא מקבל מספיק מתח אז הוא יעשה בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיש בעיה עם בקר הזיכרון - כאן זה יותר קשור ללוח או למעבד (A64/I7 )

יכול להיות שהם באמת מתחממים - תנסה לכוון עליהם מאוורר 120

יכול להיות שיש לך vdrop ויכול להיות שהם לא יציבים וצריך עוד מתח - תן 2.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה 2.1

אם היה לי אפשרות לתת 0.3V הייתי לוקח כבר את הREAPER ב10 שקל יותר

לא חשוב קיצר זה הזכרונות המעפנים ולא אכפת לי אם הם מתחממים או לא כי פעם הם לא היו עושים את זה ואין סיבה שאני אצטרך לדאוג להם לאוורור מיוחד רק בגלל שהם הזדקנו

180 שקל ונפתרה הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא פתרת את הבעיה, אתה שמת אותה בצד.

אם אתה לא זוכר ולא יודע והמצב כבר לא רלוונטי אז הדיון הזה לא שווה כלום. לא משנה מה נציע, אתה כבר החלפת את הזיכרונות.

לכן הדיון ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...