פד לעכבר - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פד לעכבר

n_aviv1

Recommended Posts

פד לעכבר משפר את הביצועים של כל עכבר - בדוק על זה אין מה להתווכח.

השאלה היא אם פד שעולה 70 שקל בערך נותן ביצועים טובים יותר מפד של סילבר ליין שעולה 25 שקל(זה שבתמונה)?

10977.jpg

ואם כן אז לכל עכבר או נגיד רק או אלה שיש להם יותר מX DPI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לספר פשוט את החוויה האישית שלי, בתור אדם שהוא לא גיימר כבד בכלל, אבל משחק מידי פעם, ובאופן כללי עובד הרבה על המחשב.

לאחר שנים של עבודה עם פאדים גנריים מגומי או פלסטיק (או בלי פד בכלל), החלטתי לפנק את עצמי ורכשתי את ה-SteelSeries QCK Mini (על אף שמו "mini", הוא למעשה שווה גודל לפדים הגנריים הסטנדרטיים - 21x25cm).

העכבר פשוט זז הרבה יותר טוב על הבד, בצורה שדורשת הרבה פחות מאמץ מפרק כף היד בתנועה, מה שמשפיע גם על מהירות וגם על דיוק.

אחרי שהיו לי כמה חודשים להשוות איך מרגיש הפד הזה לעומת הפדים הגנריים, למדתי להעריך את הפד, והחלטתי לרכוש עוד שניים למחשבים האחרים (יש לציין שבכל המחשבים אני משתמש באותו עכבר: MX310, אז העכבר הוא לא פקטור פה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מאוד מרוצה מה QCK (יש לי את הגרסה הענקית), הבד נעים גם ליד וגם לעכבר והתזוזה חלקה יציבה ומדויקת.

עובד מצוין גם עם אינפרה אדום וגם עם (יש לי שני עכברים על המשטח).

ממליץ בחום.

אם אתה רוצה יותר ממשטח אחד ואתה רוצה לחסוך בכסף, אפשר לקנות את הענק ופשוט לגזור אותו לכמה חלקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לספר פשוט את החוויה האישית שלי

יש לי QCK הגרסא הרגילה

אני גם מאוד מרוצה מה QCK

יש לי שאלה. איזה סוג של בד יש במשטח? כלומר, לא אכפת לי מההרכב עצמו אלא מה-top שלו. אם לא הבנתם את השאלה, אז הכוונה שלי היא לדעת מה ההרגשה של היד עליו/על המשטח. יש לי כרגע משטח מעפן כמו בתמונה שהציגו למעלה ואני מחליף כל כמה חודשים עד שנה משום שעם הזמן המשטח נראה ממש מגעיל (למען הסר הספק, אני שוטף הרבה ידיים, יש לי בעיה כזו ובנוסף אני גם מאוד אוהב ניקיון כך שאין מצב שהוא מתלכלך/נהרס מהזנחה לאורך זמן).

נכון שה-Mini בכלל לא יקר אבל רציתי לדעת אם הוא יותר כמו פלסטיק מלמעלה כך שאפשר להעביר סמרטוט והוא שוב נהיה נקי, או שהמשטח העליון הוא לא חלק כ"כ כך שאי אפשר לנקות וכך שהוא מתלכלך עם הזמן.

מקווה שהבנתם כי היה לי קצת קשה להסביר. תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה. איזה סוג של בד יש במשטח? כלומר, לא אכפת לי מההרכב עצמו אלא מה-top שלו. אם לא הבנתם את השאלה, אז הכוונה שלי היא לדעת מה ההרגשה של היד עליו/על המשטח. יש לי כרגע משטח מעפן כמו בתמונה שהציגו למעלה ואני מחליף כל כמה חודשים עד שנה משום שעם הזמן המשטח נראה ממש מגעיל (למען הסר הספק, אני שוטף הרבה ידיים, יש לי בעיה כזו ובנוסף אני גם מאוד אוהב ניקיון כך שאין מצב שהוא מתלכלך/נהרס מהזנחה לאורך זמן).

נכון שה-Mini בכלל לא יקר אבל רציתי לדעת אם הוא יותר כמו פלסטיק מלמעלה כך שאפשר להעביר סמרטוט והוא שוב נהיה נקי, או שהמשטח העליון הוא לא חלק כ"כ כך שאי אפשר לנקות וכך שהוא מתלכלך עם הזמן.

מקווה שהבנתם כי היה לי קצת קשה להסביר. תודה :)

זה לא ממש "בד", זה נראה לי כמו איזשהו סוג של אריג סינטטי גמיש וחלק.

אף פעם לא נשפך לי עליו מים או משהו אבל מבחינת לכלוך יבש אין בעיה לנקות אותו עם מטלית לחה או אפילו סתם לנער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אצלי 3 שנים ועבר התעללות, מים, קולה, מה שבא.

אין שום סימן.

הוא רק מתקלף בצדדים, אבל זה לא מפריע.

הוא רק יכול להתלכלך מאבק, אבל לא בעיה לנקות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...