הOpenPandora - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הOpenPandora

Chaosruler

Recommended Posts

שלום, לפני זמן מה ראיתי קצת מידע על הקונסולה : http://openpandora.org/ <== הזאת

ששמה OpenPandora, ורציתי לדעת מה דעתם עליה ע"פ המפרט שלה והתיאורים שלה והאם היא שווה קנייה וחסכון? במיוחד שהיו לה כמה בעיות בעבר עם הבטחות לסיום הבנייה ומכירה של הקונסולה ב2008, ועכשיו כבר 2009

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה מכשיר עם תמיכה של חברות גדולות עם מפרט זהה ויכולות פי 17 יותר מתקדמות?

קוראים לזה 3GS.

אתה רוצה קונסולה ניידת עם הרבה משחקים ותמיכה של החברות הגדולות (מה שאין לזה) - קוראים לזה PSP/DS

אתה רוצה קונסולה עם חומרה יחודית שאף אחד לא הודיעה על תמיכה רצינית במשחקים עבורה - קנה את זאתי.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה מכשיר עם תמיכה של חברות גדולות עם מפרט זהה ויכולות פי 17 יותר מתקדמות?

קוראים לזה 3GS.

אתה רוצה קונסולה ניידת עם הרבה משחקים ותמיכה של החברות הגדולות (מה שאין לזה) - קוראים לזה PSP/DS

אתה רוצה קונסולה עם חומרה יחודית שאף אחד לא הודיעה על תמיכה רצינית במשחקים עבורה - קנה את זאתי.

ליביו

כבר יש לי נגן PMP בעל יותר עוצמה ותמיכה מי ... שבא מחברת Cowon

יש לי גם פלאפון בעל עוצה ותמיכה מבית ...

יש לי גם DS

אני רוצה קונסולה ניידת עם חומרה ייחודית וחזקה ומערכת פתוחה בעל יכולות אימולציות חזקות במיוחד ומקלדת מלאה בשביל המשחקים הקלסיים :|

לפטופ גדול מדי, המכשיר מושלם בשבילי אם הוא באמת יצא, אבל מבחינת חומרה, תוכנה וארכיקטורה תיאורטית, האם המכשיר באמת יהיה כפי שהוא מתואר?

ד"א אני לא צריך תמיכה במשחקים שיש לי כלכך הרבה אפשריות של אימולציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chaosruler זה מסוג המכשירים שנימכרים בדרך כלל באזור דרום קוריאה וארצות דומות

באמת היתרון הגדול שלו זה באמולטורים אבל אמולטורים גלשו כבר לסלולרים ולPSP ולDS

היום יש פחות צורך במכשירים כאלו

נכון שזה נחמד שהמערכת הפעלה פתוחה ויש תוכנות נחמדות

אבל בארץ כבר עדיף לך לקנות מחשב ניד קטנטן במקום

אולי זה עולה יותר אבל גם נותן הרבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דוגל בגישה שכל דבר שיש לו Open בשם זה לאנשים שאוהבים להרגיש חכמים יותר מכל הסובבים אותם.

אין שום סיבה שבעולם שאני אשלם איי פעם למשהו "פתוח", כשאני מוציע 400 דולר על מכשיר אני רוצה שיהיה לו אמא אבא, וכל שאר העץ המשפחתי שאני אוכל להטריד על כל תקלה או קושיה, ולהיות בטוח שיש חברה שתעדיף להפסיד כסף מאשר להפסיד מוניטין ותדחוף את הפיתוח שלו בכל מחיר.

יש אימולטורים לכל פלטפורמה, במיוחד לSymbian מSCRUMVM על ל-SNES אין שום סיבה למה לקנות קונסולה קיקיונית שהייתה אמורה להיות מושקת ב2007 שפותחה ע"י 10 אנשים במרתף של אמא שלהם והם מחכים לכמה עשרות אלפי הזמנות בשביל שזה יהיה כלכלי לייצר אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...