בעיה בהתקנת צג ה LCD החדש שלי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתקנת צג ה LCD החדש שלי

War-Hammer

Recommended Posts

היום קיבלתי את צג ה LCD החדש שלי!

בתוך הערכה ישנם שלושה נגדים , אחד מהם אני יודע לזהות אבל את השנים האחרים לא.

צירפתי שיעזרו לנו לפתור את הבעיה:

פה אנחנו רואים את שני הנגדים הגדולים בעלי שלושת הרגליים, את האפור אני יודע לזהות מכיוון שכתוב עליו : " 67WR10K 8850M1 ".

את הכחול אני לא מצליח לזהות, אולי מכיוון שלא כתוב עליו או שאני לא יודע להבין מה כתוב עליו אז אנא תעזרו לי לפענך את זה: " W 203 C600 "

0541417c0cc8244aed4a79a7800196f0030000.aspx

פה אנחנו רואים את הנגד השלישי והקטן יותר, בעל שתי הרגליים, הצבעים שעליו הם : לבן, חום, זהב, זהב. הנה הוא :

054141cf26c11c83ab4682b379e205d0030000.aspx

תודה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנגד השלישי (הקטן עם שתי הרגליים) יצא 9.10 אוהם ו 5% טולרנס (מה זה אומר?)

עכשיו, אחרי שעקבתי אחר ההוראות במדריך המודינג לצג LCD באתר נתקלתי בעוד בעיה, בסרטוט מציינים רק נגד אחד ולי יש שלושה, מה אני עושה עם שני הנגדים הנוספים? לאן אני מחבר אותם??

image014.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני פוטנציומטרים (אני חושב שככה קוראים לזה) שאחד מהם כתוב עליו 10K ואת השני (הכחול) אני לא מזהה, לפי מה שכתוב במדריך את הפוטנציומטר של ה 10K אני מחבר (איך??) לחיבור מספר שלוש ואז הוא שולט על הקונטרסט אבל גם כתוב שלחיבור מספר 16 אני מחבר נגד של 100 אוהם(שוב, איך ??), סה"כ זה שני נגדים, איפה מתחבר השלישי?? ואיפה כתוב לי להשתמש בנגד של 9.10 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלך לפי המדריך שהבאת פה (HWzone) ולא לפי המדריך של אריהב.

הרכבתי כבר שתי מסכים לפי המדריך של HWzone , ושניהם פועלים מצויין וכשניסיתי לפי מדריכים שונים סתם הסתבכתי.

אז אתה צריך נגד אחד משתנה רק , של כ 100 אוהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי לפי המדריך שבאתר אבל עדיין נתקלתי בבעיות, לא ציינו איפה אני מחבר כל נגד.

אני צריך עזרה מאדם שיש לו ניסיון בהרכבה של צג כזה אז אריק שלחתי לך הודעה באי סי קיו בבקשה תחזור אליי, אם יש עוד מישהו עם נסיון בזה בבקשה שיפנה אליי באי סי קיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...