שילוב חבילות בהתקנת Ubuntu ריקה מדיסק Repository דרך שור&# - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שילוב חבילות בהתקנת Ubuntu ריקה מדיסק Repository דרך שור&#

Recommended Posts

לא מזמן גיליתי הפצה שנקראת EEEbuntu, והיא תפורה בשביל המחשב שלי. הבעיה היא שההפצה מגיעה ריקה (אפילו בלי אופיס), בניגוד גמור לטעם שלי - הפצות עמוסות בחבילות. לצערי חברת Ubuntu מסרבת לשחרר דיסק התקנה עשיר בחבילות (כמו פדורה) כי היא דוגלת בהורדה של חבילות ספציפיות מהרשת. בגלל זה קם פרוייקט אינדונזי שעונה על הבעיה הזאת ושחרר הפצה במשקל של 6 דיסקים DVD, שניתן להוריד מכאן:

ftp://kambing.ui.edu/pub/ubuntu-repository/9.04/

הדיסקים ערוכים בסגנון זהה להפצת Debian, שגם כן מציעה מגוון חבילות ענק, כולל התקנה טקסטואלית.

כשאני מכניס דיסק התקנה, המערכת (שלמעשה מהווה לכל דבר) מזהה אותו כדיסק התקנה של עצמה. עד כאן הכל הולך חלק. הבעיה מתחילה בעובדה שהתקנה של החבילות דרך הממשק הגראפי Synaptic תוקעת את המערכת בגלל היקף החבילות האדיר. הבקשה שלי היא פקודה או פקודות שיאפשרו לי להתקין את החבילות דרך שורת הפקודה, מה שמנסיון שלי מקל מאוד על המחשב (בכל זאת, netbook).

תודה מראש למי שיעזור לי להסתדר עם הפקודות.

*אני יודע שהגישה שלי מוזרה, אבל זה מה שאני צריך כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר "להתקין חבילות", אתה מתכוון להתקנת התוכנות עצמן במערכת או שאתה מדבר על ייבוא החבילות מהדיסק ע"מ שיהיו זמינות להתקנה?

להתקין בפועל עשרות חבילות בבת-אחד לא נשמע לי כמו דבר טוב או כדאי כל כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להתקין את כולן. לא הרגשתי שזה מכביד על לינוקס חוץ מההתקנה עצמה. הבעיה היא רק ההתקנה עצמה.

אפילו אם אני לא אתקין את כולן עכשיו (כי החבילות מסודרות ע"פ עדיפות ב-6 הדיסקים) אני חייב פקודה שתאפשר לי להתקין חבילות ממאגר (pool).

זה שמעלי - ההפצה הזאת בנויה במיוחד בשביל EeePC, ותומכת ספציפית בדגם שלי כולל כל הדרייברים. חוץ מזה הקרנל שלה עבר אופטימיזציה לעבודה עם החומרה של המחשב שלי והתהליכים הלא-נחוצים בוטלו.

אם לפדורה היתה גם הפצה כזאת הייתי בוחר בה, כי היא באה בדיסק שכבר כולל את התוכנות שאני צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...