לא יודע איך צורבים ווינדוס XP עם תוכנת נרו.... - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יודע איך צורבים ווינדוס XP עם תוכנת נרו....

DarkHacker

Recommended Posts

היי לכולם , הורדתי לפני כמה ימים ווינדוס עם SP3 מובנה עם כל העידכונים האחרונים שיצאו עד עכשיו , בקיצר הורדתי את הווינדוס ושזה סיים להוריד קיבלתי קובץ זיפ אחד גדול מכווץ שחייבים לפתוח אותו לתוך תיקייה , אז פרסתי את הקבצים ויצאה לי תיקייה שבתוכה יש 14 תיקיות משנה ועוד כמה קבצים בודדים , עכשיו השאלה שלי זה איך עם כל תוכנת צריבה שהיא אני צורב את הווינדוס שיהיה דיסק BOOTABLE ושאני יוכל להעלות את הדיסק ישר אחרי האיתחול , שאלתי כמה חברים שלי וכולם אמרו לי שאין להם מושג איך צורבים את התיקיות ככה , חשבתי תאמת שאמור להיות לי קובץ אחד של אימג - ISO ואז זאת לא הייתה בעיה כי הייתי צורב רגיל בתור קובץ אימג אבל לצערי אין לי אפילו קובץ אחד כזה , בבקשה אנשים אני כבר ממש נואש ואין לי מושג מה עוד אפשר לעשות עם זה , תודה רבה מראש לכל העוזרים , יום טוב....

דרך אגב אני צורב כרגע עם נרו 7 אבל אם צריך יהיה להוריד עוד תוכנה אחרת של צריבה אז בבקשה תמליצו לי בכיף ואני כבר יוריד אותה , אם יש לכם קישור לתוכנת צריבה טובה יותר מנרו אז תרגישו חופשי לשים לי קישור פה או בפרטי , תודה בכל מקרה על העזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער מאוד שאני מקפיץ את האשכול שלי אבל אני ממש ממש ממש נואש וצריך עזרה בצריבה של הווינדוס , בבקשה אנשים מישהו אולי יודע פה איך עושים כזאת צריבה אין לי מושג מה עוד לעשות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך.

אני אענה על שאלתך באופן הכללי ביותר: יש לך תיקייה עם כל מה שאמור להיות על דיסק ההתקנה? יופי. תכנס לכל תוכנת צריבה שבא לך, ופשוט תכניס את כל תוכן התיקיה לרשימת "קבצים לצריבה". את הרשימה הזו אתה גם יכול לשמור בתור ISO.

כמובן, תשובה זו תקפה מבחינתי אם נניח היה לך דיסק חוקי שנהרס משום מה. צריבת קבצים על דיסק אינה עבירה - אך הורדתם מבלי ששלמת עליהם היא כן, ודיונים מסוג זה הם סיבה מספקת להרחקה מהפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאלה אחת קטנה בקשר לצריבה , באיזה אופצייה של צריבה אני אמור לבחור לפני ההוספה של הקבצים , בדרך כלל אני בוחר ב- DATA אבל כאן לא נראה לי שזה יעבוד לי כי אני צריך שכל הדיסק יהיה בתור - BOOTABLE כי אני רוצה שהדיסק יעלה אחרי האיתחול , אם יש לך מושג באיזה אופצייה בנרו אני צריך לבחור זה ממש יעזור לי , תודה רבה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את נרו ספציפית, אבל למיטב ידיעתי כדי שדיסק יהיה BOOTABLE הוא אמנם צריך להכיל קבצים מאוד מסויימים, אבל זה לא משנה את הסוג שלו למשהו מעבר לDATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...