תוצאות בגרות לעולים ל-יא', מתי? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות בגרות לעולים ל-יא', מתי?

NuXeR

Recommended Posts

אנשים אני זקוק לעזרתכם!

הבצפר שלנו דפוק לאללה, אין אצלנו בחינות מתכונת. הציון מגן שהוא הציון בתעודה.

עכשיו, אני לא למדתי טוב במהלך השנה והגישו אותי בשתי המקצועות (לשון, הסטוריה) על 60.

בבגרויות קיבלתי 81 בהסטוריה ו-76 בלשון.

כפי שאתם רואים, בהסטוריה זה יותר מ-20 נק' הבדל ובלשון זה 16 נק'.

האם אני יכול לעשות משהו? שלפחות יתנו לי קצת יותר כי המגנים (או במקרה הזה - התוקפים) דפקו הכל!!!

סעמק מה אני אעשה שיש לי מורים דפוקים :'(

הבנתי שיש דרך לערער ושיבטלו את המגן (תוקף) או שיעלו אותו קצת.

האם אפשר לעשות את זה?

אם כן.. מה בדיוק צריך לעשות??

תודה רבה מראש!

אצלי המצב יותר גרוע,

במתמטיקה עשו מגן, כמעט כולם ניכשלו.

המורה החליטה לעשות מועד ב' יומיים לפני הגשת הציונים למשרד החינוך, והודיע רק לחלק מהתלמידים על זה שהמועד ב' יומיים לפני הגשת הציונים!(אני הייתי מחלק התלמידים שלא נאמר להם כלום), הקיצר יצא שחלק מהנכשלים קיבלו ציונים 90+ במועדי ב'(וזה היה גם ציוני ההגשה שלהם) וחלק נשארו עם 60-

אותי המורה הגישה על 60, וקיבלתי 93!!! >:(

ממש חוצפה, עכשיו צריך רק למצוא דרך להוריד את המגן הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש איזה חוק או משהו שאומר שאם הבגרות גבוהה מהמגן בככה וככה אחוזים אז רק הבגרות נחשבת... בדוק, קראתי את זה שחור על גבי לבן לפני חודש וחצי-חודשיים

אני בספק אם החוק הזה תקף... אחרת לא היו מציגים את הציון כמו שהוא באתר של משרד החינוך.

והחוק הזה היה בתוקף רק למי שיש לו 30 נקודת הבדל בין המגן לבגרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם החוק הזה תקף... אחרת לא היו מציגים את הציון כמו שהוא באתר של משרד החינוך.

והחוק הזה היה בתוקף רק למי שיש לו 30 נקודת הבדל בין המגן לבגרות

כן זה אם אני זוכר טוב משהו כמו 25 נקודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה אם אני זוכר טוב משהו כמו 25 נקודות

אצלי יש הבדל כזה. אין שום חוק ושום נעליים

קיבלתי 90 בבגרות בלשון והגישו אותי על 65. אני אצטרך להחנק עם 78 סופי... וכניראה שגם אתם.

אם אני טועה (ואני מקווה מאוד שאני טועה) תגידו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני זקוק לעזרתכם!

הבצפר שלנו דפוק לאללה, אין אצלנו בחינות מתכונת. הציון מגן שהוא הציון בתעודה.

עכשיו, אני לא למדתי טוב במהלך השנה והגישו אותי בשתי המקצועות (לשון, הסטוריה) על 60.

בבגרויות קיבלתי 81 בהסטוריה ו-76 בלשון.

כפי שאתם רואים, בהסטוריה זה יותר מ-20 נק' הבדל ובלשון זה 16 נק'.

האם אני יכול לעשות משהו? שלפחות יתנו לי קצת יותר כי המגנים (או במקרה הזה - התוקפים) דפקו הכל!!!

סעמק מה אני אעשה שיש לי מורים דפוקים :'(

הבנתי שיש דרך לערער ושיבטלו את המגן (תוקף) או שיעלו אותו קצת.

האם אפשר לעשות את זה?

אם כן.. מה בדיוק צריך לעשות??

תודה רבה מראש!

לא הרבה, כדי שיבטלו את המגן צריך שיהיה משהו דפוק אצל רוב אלו שקיבלו ככה. למשל בכל השכבה שלך כולם הוגשו לציונים נמוכים וקיבלו בבגרות הרבה יותר טוב. בכתה שלי יש מספיק אנשים שנדפקו בגלל מורה לפיזיקה שהגיש אותם לציונים הסובבים את ה 60 -70 והם הוציאו בכ המבחנים יותר מ80, ולמרבה הצער אין הרבה מה לעשות. אני במקומך הייתי מתנחם לפחות שאצלך זה קרה במקצועות לא הכי חשובים. הסטוריה עוד ישל זה איזה חשיבות אבל לשון זה ממש כלום - בסופו של דבר זה נחשב להבעה עיברית כשמצרפים את זה לחיבור, אז עם תוציא ציון טוב בחיבור בי"ב יהיה מצב טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה חוק או משהו שאומר שאם הבגרות גבוהה מהמגן בככה וככה אחוזים אז רק הבגרות נחשבת... בדוק, קראתי את זה שחור על גבי לבן לפני חודש וחצי-חודשיים

עד כמה שידוע לי החוק הזה הוא לא יותר משמועה הניזונה על תקוותיהם של תלמידים מיואשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי החוק הזה הוא לא יותר משמועה הניזונה על תקוותיהם של תלמידים מיואשים.

חחחחחחחחחח אבל עכשיו ברצינות , יש או אין דבר כזה ? כל הציוני הגשה הורידו לי את הציון בטרוף ! ומה אני אשם שהמורה דפוקה ? כל השנה אני מקבל בהיסטוריה 90 + והזונה מגישה אותי על 70

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא של חבר שלי בודק מבחני בגרות....הוא אמר לי שאם יש הבדל של 10 נק' אתה יכול להגיש ערעור

ואם יש מעל 20 נק' אז בעקרון יבטלו לך את המגן....

אני כמעט בטוח שזה מה שהוא אמר :-\ אז כנראה שבאמת להתקשר למשרד החינוך זה הדבר הכי טוב לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...