מגבר נייד לחשמלית vox da5 או roland micro cube ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגבר נייד לחשמלית vox da5 או roland micro cube ?

ralf7253

Recommended Posts

אז ככה התקציב שלי הוא 1000 ש"ח.

אני דיי בדילמה פה בגלל ששניהם מאוד דומים כשמביקורות אומרים שהVOX קצת יותר טוב.

לשניהם משקל כמעט זהה 3.5 קילו, שניהם עובדים על 6 סוללות AA , אותו מחיר

לVOX יש יותר אפקטים והוא יותר חזק 5W ,הROLAND הוא 2W אבל זה אומר חיי קצרים יותר.

ועוד בעיה אחת פשוט אין לי מושג איפה להשיג את הVOX בארץ! :'( "חסרון גדול"

יש לי ברירה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אני נוסע הרבה ואני אוהב לנגן בזמן הפנוי שלי, אני חצי שבוע בצפון וחצי במרכז, + אני עולה לתקופה לגולן ובקרוב ואחר"כ לחיפה לזמן לא ידוע.

והקטע המגניב בהם זה שהם עובדים על . למרות שעכשיו שמתי לב שהVOX עובד על C שזה מייקר את העניין וגם הסוללות פחות זמינות :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם אתה מדבר על מגבר לחשמלית אז זהVOX. רולנד מתפרקים לך אחרי שנה (החלפתי כבר שניים... כל פעם אותה בעייה בהלחמות)

שנית- רק שתדע שלמרות שהמגבר של VOX הוא טוב מאוד אתה לא תשמע את הצליל האיכותי של הגיטרה שלך, לא כי היא דפוקה או משהו... אלא כי למרות הכל מגבר נישא על מוגבל בכמות החשמל לכן מתפשרים על האיכות. תשאל למה? כי המגברים האלא נעשים לחברה שמנגנים ברחוב ומחכים שיזרקו להם כסף לכובע (סתם דוגמא לקהל יעד).

אחרי שלוש שנים של כאבי ראש קניתי מגבר VOX15 וואט ואני רגוע עכשיו. צליל מעולה וחזק, אחלה אפקטים וניידות דיי גבוהה. הוא גדול מעט מהVOX הנייד אבל הם שניהם בעלים מבנה דומה שמאוד נוח לנשיאות.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר ראיתי מלא ביקורות ברשת ולא ראיתי תלונות על זה שהROLAND מתפרקים.

העדפה הראשונה שלי הייתה לVOX אבל אני לא יודע איפה משיגים את הDA5 שאני רוצה.

ואני מודע לזה שהם לא חזקים וצריך להתפשר קצת על הצליל אבל מה לעשות אני צריך מגבר שיכול לפעול גם בשום מקום(על סוללות).

מה לעשות שאי אפשר להשיג הרבה דברים בארץ כי עוד מגבר זה הROLAND MOBILE שתחרה בVOX יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...