משרד החוץ(בתקופת לבני) בשרות האנטישמים! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משרד החוץ(בתקופת לבני) בשרות האנטישמים!

elias

Recommended Posts

הפסקתי אחרי הפסקה הראשונה.

קראתי את "מות הנזיר" של חילו, אבל כנראה שכותב המאמר הוא דמגוג שלא יודע להבדיל בין בדיה שמבוססת על סיפור אמיתי לבין סיפור אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בטור דעה עלוב במסווה של כתבה אובייקטיבית, הכותב מחליט שהסופר אלון חילו הוא אנטישמי ופגע במדינת מבלי להביא שום הוכחות לכך. בקיצור, מדובר באחד המאמרים הגרועים שקראתי וזאת למרות שהוא מכיל מספר פסקאות בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.news1.co.il/Archive/003-D-39401-00.html?tag=18-47-43

הכתבה מדברת בעד עצמה!

מה לעזעזל עבר להם בראש!

מעניין למה נושא כזה לא עלה באתר כמו YNET ::)

דעתכם בנושא?

אני לא ראתי שום מידע קונקרטי בכתבה שיעיד על מה שנאמר מלבד התלונות לקונסולים שאת זה דווקא אפשר לבדוק.

מה שכן הבחור הוציא לאור לאחרונה ספר אחוזת דג'אני (זה שזכה בפרס ספיר ובטול בגלל ניגוד אינטרסים

"ספר שמתיחד בכתיבה אנטי ציונית של חילו בספר פוליטי בוער העוסק בסכסוך היהודי פלסטיני, זכות השיבה הפלסטינית ועברה המוסלמי של תל אביב. לא דיברו על כך שהספר נוגע בשאלת ההכחשה וההדחקה של האחוזות והכפרים הפלסטיניים בלב לבו של המפעל הציוני, בטריטוריה הקטנה שגבולותיה הם נחל איילון (ואדי מוסררא בפי הפלסטינים), הים התיכון, יפו (יאפא בפי הערבים) ונחל הירקון (נהר אלעוג'א אצל הערבים). לא דיברו על דמותו של הילד הערבי העומדת במרכז הספר וחווה חזיונות על היום בו היהודים יהרסו את האחוזה ויבנו במקומה שלושה מגדלים: מרובע, משולש ועגול. "

שמתאור כאילו הוא מבוסס על סיפור אמיתי ויומנים אישים של המעורבים בזמן שלא היו יומנים ולא נעלים והכול זה פרי דמיונו בלבד.

כך שאני באופן טיבעי נוטה להאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...