מיקי רוזנטל ושיטת השקשוקה נתבעים ע"י משפ' עופר - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקי רוזנטל ושיטת השקשוקה נתבעים ע"י משפ' עופר

עכביש בכביש

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי את סרטון התגובה

הראה כי יש בו רב הנסתר מן הגלוי

אולי העניין כשר - אבל מסריח...

כל טוב,

גבריאל

:xyxthumbs:

גם אם מסריח מי שאשם הם לא האחים עופר אלא המדינה.

כרגע מסתמן מהדיון וסרט התגובה ששם האחים עופר הוכפש לחינם.

למרות שרוזנטל נשמע בטוח בעצמו הוא לא הביא טיעון ראוי שהדברים שהועלו בסרט התגובה הם שיקריים.

אם רוזנטל לא יתאושש בזמן הקרוב ויגיב לסרט התגובה ,

אז כנראה שהוא באמת החליט לירות עליהם חצים ורק אז לסמן סביבים את המטרה , ואין דברים בגו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שרוזנטל נשמע בטוח בעצמו הוא לא הביא טיעון ראוי שהדברים שהועלו בסרט התגובה הם שיקריים.

אז כנראה שהוא באמת החליט לירות עליהם חצים ורק אז לסמן סביבים את המטרה , ואין דברים בגו.

תראה בסרט היו דברים חשובים מאוד

לדוגמה חלק מהמפעלים קיבלו הוקרה מאיכות הסביבה למרות שהם בין המפעלים המזהמים בישראל

או הוקרה מהארגון לחולי סרטן למרות שיש לו מניות במפעלים מזהמים מאוד

וגם את עניין המוזאון ואת עניין החברים בצמרת הפוליטיקה והתקשורת

מיקי לא אמר בסרט שזה לא חוקי אבל הראה לנו את מה שקורה במדינה זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט התגובה הזה נראה כמו תשתדיר בחירות. זה כאילו שכל תשתדירי הבחירות שלא ראיתי לפני חצי שנה - עכשיו קיבלתי אותם.

לגביה אחים עופר - ללא ספק הם אנשי עסקים מבריקים - ולכן סביר להניח שרוב הדברים שהם עושים הם חוקיים אבל על הקצה. אין לי ספק שמיקי רוזנטל הגזים קצת - אבל גם אין לי ספק שבקו התחתון - הפואנטה שלו נכונה, וזה רלוונטי לעוד כמה משפחות מלבד משפחת עופר (משפחת עופר היא פשוט הבולטת מביניהן). אני מאוד מקווה שרוזנטל יזכה במשפט - זה יהיה תקדים שיאפשר לעשות דומים על שאר המשפחות החזקות, ולהראות לציבור מי מנהל את המדינה.

ותודה לערוץ 1, שהוכיח למה ממשלתית בלתי תלויה זה כן חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שרוזנטל יזכה במשפט - זה יהיה תקדים שיאפשר לעשות דומים על שאר המשפחות החזקות, ולהראות לציבור מי מנהל את המדינה.

תקדים? למה? ממתי יש בעיה לעשות סרט/תחקיר/מה שרק אתה לא רוצה על קפיטליזם/הון שילטון במדינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התביעה הזו חשובה לחופש הביטוי ולחופש העיתונאי, משפחת עופר לא תמימה, רחוק מזה (עוד יושבת לי אישתו בראש עם החלאה שלה),

הצוללנים בקישון אגב (על ראש הגנב בוער הכובע?) מי שמכיר את התיק טיפה יודע שהם גם מואשמים (הם תרמו אפילו לחולים רק שיורידו את שמם מהתביעה),

שורה תחתונה, הסרט של מיקי אומר את האמת, מי שרוצה להסתכל ולהשכיל, תפדל, מי שלא אני חושב שיש לו אינטרס(ולא משנה מה הוא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו מיקי אמר שהוא לא התכוון בכלל לצוללנים אלא לדיגים זה פשוט צוללני השיטת ה13 קופצים אוטמטית לראש לכל אחד כשמזכירים את הקישון.

מעבר לזה המקרה היה ב1993 ומשפחת עופר רכשה את האחזקות במפעלים רק ב1999...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור היה למכור את המפעלים לידיים מלכתחילה ובדיעבד !

מאז 1999 המפעלים האלו נוטפים דבש למים ובשמים לאוויר ( החריגות האיומות שנוטרו הם לא מזמן 1993 ושלא תעיז לדבר על שיפור טמפיט ! כמו כן אם הם לקחו את הרווחים של המפעלים הם אינם יכולים להתנער מהכשלים של המפעל , סעאמק ערס \, את הקשרים והסוחרים ואת הציוד והמוניטין של המפעל הם יכולים ורוצים לקחת אבל את הנזק המצטבר הם לא רוצים לקחת ? יש להם בעיה ! )

ב 2003 הם היו צריכים להחזיר את המפעלים ! ( הבחור שלהם סידר להם חצי מיליירד שח' על חשבוני )

החברה לישראל נמכרה שלא מדעת ציבורית אלא מדעת פרטית כלומר המשפחה של אייזנברג מכרה להם אותה , זה נכס ציבורי ראבק ערס ! איך אנשים פרטיים סוחרים בו , אני בטוח שפנחס ספיר לא התכוון למנף את הבריאות של הציבור הישראלי ולהפוך אותו לרווחים של אנשים פרטיים ! אתה יודע כמה אתה משלם בצורה ישירה לתרופות ולבתי חולים לטיפול על העוולות של המפעלים האלו ?

בקיצור אמיר אתה לא יודע כלום ( לא שזה יעזור לי הרי אתה מייד תגיב באיזה תגובה מיותרת והדגש הוא על המילה מיותרת , העיקר ל"נפח" את הדיון במילים מיותרות שאינן אומרות דבר מלבד להוסיף דפים בפרופיל ההודעות ) ועל אזרחים כמוך יכולים לעבוד - עאלק אנשים רמי דרג - פפפחחחח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה אומר שהפרופוגנדה שלהם עובדת...

במקרה אני מכיר את התיק הזה עוד לפני ששמעתי על הסרט של מיקי.

הפרופגאנדה של מישהו עובדת, מראיון עם מיקי רוזנטל, בתגובה להאשמה שמשפחת עופר אחראית למות צוללני השייטת מסרטן:

רוזנטל: הקטע בקישון למשל מדובר בדייגים בקישון ולא מדובר בצוללנים. אני לא אמרתי את המילה צוללים ולא שייטת".

ומה עם הבדאוי שהתלונן על המפעל אבל בכלל פוטר הרבה לפני שהמפעל נרכש עלידי משפחת עופר?

[br]פורסם בתאריך: 31.07.2009 בשעה 16:22:05

אסור היה למכור את המפעלים לידיים מלכתחילה ובדיעבד !

מאז 1999 המפעלים האלו נוטפים דבש למים ובשמים לאוויר ( החריגות האיומות שנוטרו הם לא מזמן 1993 ושלא תעיז לדבר על שיפור טמפיט ! כמו כן אם הם לקחו את הרווחים של המפעלים הם אינם יכולים להתנער מהכשלים של המפעל , סעאמק ערס \, את הקשרים והסוחרים ואת הציוד והמוניטין של המפעל הם יכולים ורוצים לקחת אבל את הנזק המצטבר הם לא רוצים לקחת ? יש להם בעיה ! )

ב 2003 הם היו צריכים להחזיר את המפעלים ! ( הבחור שלהם סידר להם חצי מיליירד שח' על חשבוני )

החברה לישראל נמכרה שלא מדעת ציבורית אלא מדעת פרטית כלומר המשפחה של אייזנברג מכרה להם אותה , זה נכס ציבורי ראבק ערס ! איך אנשים פרטיים סוחרים בו , אני בטוח שפנחס ספיר לא התכוון למנף את הבריאות של הציבור הישראלי ולהפוך אותו לרווחים של אנשים פרטיים ! אתה יודע כמה אתה משלם בצורה ישירה לתרופות ולבתי חולים לטיפול על העוולות של המפעלים האלו ?

בקיצור אמיר אתה לא יודע כלום ( לא שזה יעזור לי הרי אתה מייד תגיב באיזה תגובה מיותרת והדגש הוא על המילה מיותרת , העיקר ל"נפח" את הדיון במילים מיותרות שאינן אומרות דבר מלבד להוסיף דפים בפרופיל ההודעות ) ועל אזרחים כמוך יכולים לעבוד - עאלק אנשים רמי דרג - פפפחחחח !

תשמע אני שונא להצטיר כמי שמגן על משפחת עופר כי הם מעניינים לי את ה....

אבל צריך קצת פרופורציות, צריך להתיחס לחוק בזמנו לגבי פליטת מזהמים צריך להתיחס למצב של כל התעשיה בכלל

וצריך להתיחס למה שהם עשו כאשר עברה החקיקה המתאימה בנושא ...

מעבר לזה כל מה שאתה כתבת, לא התיחסתי לזה אפילו פעם אחת, כל התתיחסות שלי הייתה לגבי הקישון.

לא התיחסתי לטענה שלך לגבי מכירת המפעלים לידים (בזה דנת עם מישהו אחר), לא אמרתי שהמפעלים שלהם לא זיהמו, אני להפך בעד החמרה של הרגולציה בנושא (ספציפית כמות הפקחים כי זה ששינו את החוק זה לא ממש משנה את המצב בשטח)

כנ"ל לגבי שאר הדברים שאמרת... סבבה שהנושא קרוב ללבך אבל לפחות אם אתה מגיב תירה באוויר, הנושא פה הוא לא זיהום מפעלים או הפרטה או קפיטליזים או כל מה שתרצ הלזרוק לדיון הזה, אלא הנושא פה משפחת עופר ספציפית ופה אני בהחלט חושב שמיקי רוזנטל הגזים, בדיוק כמו ליפול על אוליגרך הכי גדול ברוסיה ולהאשים אותו בכל מה שקרה שם ...

דרך אגב תגובות בכללי ובאקטואליה לא מנפחים מספר תגובות לאף אחד (חוץ מזה רק לילדים קטנים אכפת מזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג , הם גם לא שמים את יהבם עלייך - חחח ( רק פס הם שמים עלייך ועליי גם )

פרורפורציות תגיד לאחד מיקירך שחולה באסטמה ( 25 עד 40 % מילדיי המפרץ ) או בקשיי נשימה שלא לדבר על מחלות סרטניות

הקישון מסריח ורעיל ולא צריך משרד להגנת הסביבה , מספיק לעבור פעם אחת בשד' ההיסתדרות בצ'ק פוסט .

מיקי רוזנטל לא הגזים , הוא התמקד ! יש הבדל , להגזים זה להגיד דברים שאינם קיימים , הוא אמר אמת ! זה שהוא התמקד רק בעופרים זה משהו אחר .

פשי וי ואללה לא ידעתי שההודעות אינן נמנות בפורום "עוף טופיק " אז אני מבין שאתה סתם משועמם , החופש הגדול , מה ? !

וכמו שאמרתי הם כן אשמים ! מי שמרוויח מהמצב של המפעל הוא זה שצריך לשלם על זה ( וזה שמדינת היא הבעלים של המפעל אבל העופרים שולטים זו בעיה אחרת ! היא נקראת שחיתות וזה דבר שצריך לחקור ! כיצד דריקטוריון של המדינה נכנע לתפיסה הכלכלית של המיעוט הדריקטוריוני ? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתמקדות שלו בעופר וההגזמות שאנחנו רואים תעלה לו ב3.5 מיליון ... במקום להציג לכולנו תמונה מאוזנת של המצב שתוכל להיות משודרת לכולם בפרים טיים.

וכן תקופת מבחנים ואין סמסטר קיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמיר לא איכזבת (לא שזה טוב).

גם שמראים לך בפנים עובדות (הסרט) אתה מתלונן על משהו אחר, מיקי עשה בחכמה שלא הזכיר את הצוללנים (יש משפט שמתנהל בנושא והוא לא צריך

עוד סעיפים לתביעה נגדו) אם אני צריך להסביר לך את זה אז המצב עגום יותר משחשבתי.

ובמקום לומר לזה לא התיחסתי ולזה לא, אז תתיחס, עם הלא צריך גם לומר מה כן.

אבל אני כבר מזמן נכנעתי, אתה יודע הכל הרי וכולנו סתם טיפשים...

איצי, לא תוציא ממנו את הגיל, ניסיתי, חופש גדול נשמע מתאים בול אבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...