שאלה על עומס התנועה מיציאה מכביש 6 (עירון), לכיוון נשר דרך מגידו ביום שישי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על עומס התנועה מיציאה מכביש 6 (עירון), לכיוון נשר דרך מגידו ביום שישי

שוקו

Recommended Posts

טוב המצב כזה:

צריך להגיע מכביש 6 מחלף עירון לנשר (ראו מפה).

ביום רגיל לנסוע דרך צומת מגידו (ימינה במפה לכביש 66) מהר יותר.

אבל בגלל המבנה של כביש 65 לכיוון מגידו+ זה שכביש 66 הוא חד נתיבי אני חושש להיתקע בפקק אחושילינג (בגלל שאין לי מושג מה מצב הכביש)

מדובר בשישי אחר הצהוריים לכיוון הערב לכיוון חיפה\נשר. ובשעות הערב חזרה מנשר לכביש 6

האם למישהו יש נסיון בכביש זה? תודה :)

נ.ב. אם יש למישהו מושג איפה אני יכול לברר את זה אני אשמח גם

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמזל מזלך! מחר (14.7) פותחים את הקטע הצפוני של כביש 6, משמע לא צריך לעבור דרך הסיוט הנקרא ואדי ערה וצומת מגידו, אתה יורד ליד יוקנעם ומשם ישר לנשר! (דרך כביש 75)

תתחדש. ;)

נ.ב: זהו הקו המקווקו במפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רוצה להגיע ליציאה מכביש שש לכיוון ואדי ערה/מגידו באחרי צהריים ובערב ביום חול, בטח ובטח לא ביום שישי.

הצעה שלי במקום לפנות ימינה לואדי ערה, פנה שמאלה, הדרך ארוכה במקצת, אבל היא כמעט ולא פקוקה, סע לכיוון

חדרה, משם תחתוך לכיוון בינימה וזכרון יעקב, אתה יורד מזכרון בערך 2 קילומטר לפני איפה שפותחים את הקטע החדש,

משם אתה נוסע לכיוון יקנעם, למעשה "ממשיך עם הכביש" עד שאתה מגיע לצומת התשבי משם זה כמו לסוע דרך מגידו אז אני מאמין שתסדר

(ממשיכים עד צומת יגור, לוקחים שמאלה, בצומת ממשיכים עם הכביש 4-6 קילומטר והופה מי זה בא הערס מהשכונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לעמוד בלוח זמנים במדינה הזאת? טוב בכל מקרה, עדיף מאוחר מלעולם לא.

זה לא עמידה בזמנים, זה השיקול הכי מטופש שתשמע אי פעם:

לפני כמה חודשים, קבעו את הפתיחה של הכביש ל14 ליולי (שזה היום) אבל כששלחו תאריכים למשרד ראש הממשלה כדי לתאם את טקס חנוכת קטע הכביש, הציעו גם את ה-20 לחודש. למשרד ראש הממשלה התאים דווקא ה-20 לחודש אז דחו את הפתיחה בשבוע... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא, אם לומר את האמת אז הם הקדימו את התאריך המשוער לסיום הקטע בכשבעה חודשים, אז נסלח להם.

בכל מקרה, שוקו: מאיפה אתה מגיע? יכול להיות שכל עוד לא פותחים את הקטע החדש עדיף לך להגיע דרך כביש החוף בדרך הרגילה. (תלוי מאיפה אתה מגיע?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לי להגיע דרך כביש 6 בכל מקרה (אני מקרית גת).

כבר יצא לי לסוע כמה וכמה פעמים בכביש הזה, כולל בשישי בצהוריים שבוע שעבר והיה יחסית סביר (לא היו מצבים שהתנועה עומדת או משהו) ולקח לי שעה וחצי סה"כ עד לנשר, מה שיצא באופן כללי יותר מהיר מלעשות את העיקוף דרך החוף (גם אותו ניסיתי כמה פעמים).

בכל מקרה תודה, כנראה אני אלך על אפשרות העיקוף. תלוי באיזה שעה מדובר

ובנסיעה חזרה בשעות הערב כבר לא אמורה להיות בעיה נכון? (בשישי אחר הצהוריים שבוע שעבר התנועה ממש זרמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...