תוכנת צריבה ל DVD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת צריבה ל DVD

gimi10

Recommended Posts

אורח The_Exorcist

נרו 6 צורבת גם Easy cd creator 6

אגב, מישהו יכול להסביר על הקטע הזה עם הפלוס והמינוס? זה משנה מבחינת הקורא שיש לי או שזה משפיע רק על הצריבה עצמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נרו 6 צורבת גם Easy cd creator 6

אגב, מישהו יכול להסביר על הקטע הזה עם הפלוס והמינוס? זה משנה מבחינת הקורא שיש לי או שזה משפיע רק על הצריבה עצמה?

יש שיטת מינו ויש פלוס יש צורבים שיכולים לצרוב רק באחת השיטות ויש שיכולים בשניהם אלו נקראים DUAL הפלוס נשחבת ליותר איכותית וליותר מהירה המדיות המהירות ביות יש רק בפלוס והיא גם יותר אמינה(ככה לפחות בביקורות כתוב) ויותר איכותית לווידיאו למרות שאני אישית לא ראיתי ממש הבדל.

לגבי תאימות אז יש DVDPLAYERS שקוראים רק שיטה אחת ויש אלו שקוראים את שניהם אתה לא יכול לדעת עד שאתה בודק לפי סקר שעשו ב CDRINFO.COM 99% משתמשים בשיטת המינוס היא הנםפוצה בעולם והמדיות הרבה יותר זולות מאשר אלו של הפלוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

Oh no, it's The software that most not be named return! Run! Save you'r lives

(מה שניסיתי להגיד זה שלא להיתקרב לECDC6! רק נרו6!)

או למטרות גיבוי(CD וDVD כאחד) יש את Alcohol120% תוכנה מצויינת!

תודה.. אבל האם הנרו 6 יודע להעתיק מוגנים..

אני לא בטוח שאכן לוקח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מוגנים אז אין שום הגנה בסרטים של היום חות מהעניין של ה ZONE ואני אישית לא נתקלתי בשום בעיה לשכפל סרט אחד לאחד אם המקור תופס לא יותר מ 4.7גיגה, ואם הדיסק מקור הוא תופס יותר אז בכל מקרה את חייב לעשות ריפ לכונן הקשיח ולעשות DOWNSAMPLE לסרט שיכנס לדיסק אחד בקיבולת של 4.7גיגה ואז זה לא משנה לך איזו תוכנת צריבה את משתמש.

ובאיזו חנות קניתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מוגנים אז אין שום הגנה בסרטים של היום חות מהעניין של ה ZONE ואני אישית לא נתקלתי בשום בעיה לשכפל סרט אחד לאחד אם המקור תופס לא יותר מ 4.7גיגה, ואם הדיסק מקור הוא תופס יותר אז בכל מקרה את חייב לעשות ריפ לכונן הקשיח ולעשות DOWNSAMPLE לסרט שיכנס לדיסק אחד בקיבולת של 4.7גיגה ואז זה לא משנה לך איזו תוכנת צריבה את משתמש.

ובאיזו חנות קניתה?

שום תוכנה לא נותנת לי להעתיק את הסרטים.. תוך ציון הערה שהסרט מוגן CCS

אשמח באם אכן יש בידך פתרון לסייע.. אני מתקשה מאוד.. למרות הידע שיש לי בנושא..

רכשתי את המכשיר ב מור לוי.. אזור התעשיה ראשל"צ.. ר- רחוב ההגנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...