זו טעות לקנות core 2 quad במקום i7? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זו טעות לקנות core 2 quad במקום i7?

n_aviv1

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בוא נאמר את זה ככה, נשווה את זה למכוניות יש פורד מוסטנג עם ביצועים מרשימים ודייהטסו סיריון שזה אחרי קורקינט ואופניים השלב הבא. אז השאלה היא כזאת: אינטל ו שתיהן חברות שמייצרות מעבדים השאלה היא אם אינטל היא כמו פורד מוסטנג וAMD היא כמו דייהטסו סיריון או ההפך או שאין הבדל... מעבדי ומעבדי אניטל חזקים באותה מידה? אם אני מריץ משחק על מעבד אינטל ועל מעבד אני ארגיש בהבדל כלשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחומרה, ובמיוחד במעבדים, זה לא עובד כמו במכוניות. יש סטנדרטים מסוימים שצריכים לעמוד בהם, והם מאוד גבוהים, לפחות במעבדים.

מבחינת אמינות ודברים כאלה אין הבדל בין לAMD, אל תתן לדעות קדומות לבלבל אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא דעות קדומות... זה סתם שאלות כי אני לא רוצה להתבאס שחסכתי 500 שקל אבל נתקעתי עם מחשב מעפן... אם זה היה ככה אז הייתי מעדיף להוסיף 500 שקל... בכל מקרה תודה :);) ;D אני אשקול טוב טוב את האופציה של תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא דעות קדומות... זה סתם שאלות כי אני לא רוצה להתבאס שחסכתי 500 שקל אבל נתקעתי עם מחשב מעפן... אם זה היה ככה אז הייתי מעדיף להוסיף 500 שקל... בכל מקרה תודה :);) ;D אני אשקול טוב טוב את האופציה של תודה

חמוד ,יש לי מעבד מסידרת BARTON משנת 2003 שעובד באוברקלוק קבוע כבר 6 שנים.

קיבלת תשובה?

(נכון שבמעבדים ישנים של ,מלפני סידרת BARTON הייתה סכנה מוחשית לשריפתו של המעבד בדרך כלל בגלל

התקנה לא נכונה של גוף הקירור או במקרים נדירים שבו המאורר שבק חיים,אולם כאמור הבעייה ניפתרה כבר ממזמן והיום יש הגנה טרמית

מובנית בתוך המעבד עצמו שנועדה למנוע מצב שכזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני רק חייב לציין שלהחזיק מעבד יחסית ישן 6 שנים רצוף ועוד עם OC זה הישג מאוד מכובד לדעתי , אני אישית החלפתי לפחות 4 משנת 2000 עד היום וכל פעם הם פשוט נשרפו מעצמם ולא בגללי או משהו כזה אלא בגלל פגם בייצור של המעבד , כל פעם שנשרף לי מעבד אז החזרתי אותו ליבואן וקיבלתי פיצוי דיי נדיב בצורת מעבד חזק יותר ומתקדם יותר ככה שאפשר לומר שבתשע השנים האחרונות לא קניתי בכסף שום מעבד אחד אפילו אלא רק סמכתי על האחריות שלי שתעשה את העבודה , דרך אגב זאת דרך ממש מעולה לשדרג מחשב בחינם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מעבד מודרני OC הוא לא מסוכן, כל עוד אתה עושה את כל מה שצריך כדי לשמור עליו בחיים (בודק טמפ' ולא עובר את המתח המקסימלי שמותר למעבד).

כמה זה עוזר? רוב האנשים עושים את זה בשביל הכיף. בכל מקרה, תהיה בטוח שאם אנחנו ממליצים לך על מעבד מסוים לדרישות מסוימות אתה לא תצטרך OC כדי להגיע לתוצאות המבוקשות. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אמרו לי בחנות לקחת את Q8200 למרות שרציתי משהו חזק יותר והוא אמר לי שאני לא ארגיש הבדל, הוא טוען שAMD חלש ביחס לintel אז הוא לא ממליץ, אז אמרתי שאני לא מתווכח איתו ואני סומך עליו, תודה בכל מקרה עזרתם לי מאוד ותרמתם לי המון לידע הכללי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא טעות מרה, אבל זה בהחלט לא המעבד שהיינו ממליצים לך עליו... אם תוכל להחליף ולקבל החזר, לדעתי כדאי לך לעשות את זה.

אם לא, לא נורא, תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שהכל שטויות, וברזולוציה שאתה מתכוון לשחק אפילו ה-6750 מספיק, בגלל שצוואר הבקבוק גם ככה עובר לכרטיס המסך.

לשדרג ל-I7 בטח שלא כדאי, בגלל שהוא מעבד ביניים, הוא לא יתאים ללוחות של ה-I5, וחבל על הכסף.

לגבי ה-8200, לא הבחירה הכי טובה, אבל יעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...