זו טעות לקנות core 2 quad במקום i7? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זו טעות לקנות core 2 quad במקום i7?

n_aviv1

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מתמצא בAMD...

מה כבר יש להתמצא? ממילא הכל אותו דבר - מערכת ההפעלה נראית אותו דבר, המחשב מבחוץ נראה אותו דבר, החלונות נסגרים ונפתחים אותו דבר, התוכנות אותו דבר. מה כבר יש להתמצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פרט של 1200 שקל בערך, יתכן וגם יותר. הייתי קונה היום מרובע ליבה חזק מסדרת Core 2 Quad או Phenom II XXX 4X (מרובעי הליבה של , להתמצאות פותח הדיון), ולוח אם עם חריץ הרחבה לכרטיס מסך מסוג PCI-E 2.0, עוד שנתיים מחליף כרטיס מסך ועוד 4 שנים, כשמרובע ליבות ייחשב מיושן, קונה מערכת מחשב חדשה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הלחץ על 4 ליבות? מיצית כבר את ה- Core2Dou?

ה-8500 נותן תמורה מאוד יפה למחיר. ועוד שנה ככה אפשר לדלג ישר ל-i7 כשהמחירים יתייצבו

כן, ממש מיציתי את ה Core 2 Duo יש לי E6750 והוא כבר דיי צולע, וחוץ מזה אני קונה מערכת מחשב שלמה אז אני כבר קונה מינימום Core 2 Quad. אם אני קונה מעבד של - מה זה אומר בקשר לאיכות/ מחיר/ חלקים אחרים במערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר לוח אם שונה, בהתאם ללוח האם זה אומר או , וזהו :)

DDR2 ו DDR2?

אז זה לא רק להחליף מעבד זה גם להחליף לוח אם? יש עוד משהו שצריך להחליף? כי עכשיו אני צריך לחקור את כל הדגמים של של המעבדים והלוחות אם כדי לדעת מה באמת משתלם... ומה זה אומר בקשר למחיר והאיכות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...