550 ש"ח לפנטיום 4 זה יקר ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

550 ש"ח לפנטיום 4 זה יקר ?

רומן גרוס

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

נראה סביר למרות שלא נראה לי שמשהו יקנה מערכת כזאת... בכל מקרה תנסה קודם 700 ש"ח למערכת אם לא יתקשרו אליך תוריד מכיר לאט לאט אם לא בוער לך למכור.

לא ציינת ספק ומארז זה לא נכלל?? אז זה יהיה עוד יותר בעייתי לדעתי למכור את זה.

היום המכירים זולים מאוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכר בלי אחריות והמחיר בהתאם ...

עשיתי אחד ועוד אחד והבנתי שלמכור חדש אין לי סיכוי להרוויח וזה כאב ראש גדול

אבל בתחום של יד 2 / השכרה אני יכול לעשות כסף לא רע

לקחתי מעבד למשל הכי יקר של הוא עולה 1450 ש"ח משומש אני אמור למכור ב 50% הנחה 725 ש"ח אז אני אקנה ב 360-365 ש"ח .

‏Phenom II x4 Quad- 955 Socket AM3 3.2Ghz 45nm Tray‎

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי ב400-300 שקל יקנו אותו, זה מחשב לא נורא בכלל, לשימוש משרדי אני מתאר לעצמי שהוא מהיר וטוב כמו מחשב מודרני.

לתרום לצדקה לא באמת יעזור לאף אחד אלה אם כן הוא ילך בעצמו למשפחה נזקקת (ולא כזאת שסתם אין להם כוח לעבוד או עשו 8 ילדים בלי מחשבה) ויתן להם בעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב שאלא אם כן קנית מוצר נדיר שלא מוכרים עוד כמותו וממש יש לו דרישה בשוק היד שנייה (כמו 3DFX VOODOO 5 6000 המרובע ליבות) כל האחרים ימצאו במנועי החיפוש את אותם חלקים באותו מחיר התחלתי כך שצודק הבחור שאומר שזה לא ישתלם לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מחשב יד שניה שהצעתי למכירה נמכר תוך כמה ימים יש לזה ביקוש מטורף .

אפילו חלקים ...

אנשים מעדיפים זול " יד 2 " האחריות פחות מעניינת אותם אם המחיר נמוך .

אני בודק את החלק רואה שהוא תקין ומוכר וברוב המקרים הוא מחזיק הרבה זמן כמו חלק חדש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את העקרון שלך.

זה לא שאתה לוקח 1000 חתיחות ויוצא לך יותר זול.

אתה קונה יותר זול ממה שמציעים ומציע יותר יקר... מה הפואנטה לקנות ממך אם יש בשוק חלקים דומים בסכום הרבה יותר נמוך???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שיש לך קשרים במימדים שונים ומשונים שהחומרה עולה שם רבע ממה שהיא עולה בחנות ...

בוא נעשה עסקה : אם אתה תמצא מעבד 5200 ב80 שקל , ותוכיח לי שקנית אותו ב80 שקל , הוכחה מצולמת + תשאול של האדם שממנו קנית את המעבד , אני אקנה אותו ממך ב160 שקל , מתאים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בשביל הקטע...

אני מתעסק בתחום אתה סגנון תכנאי פיסי.

ואני כמעט בטוח שאי אפשר לקנות חלק בלי לרמות לשקר או ליפול על בן אדם דפוק שלא מבין בתחום בכלל בסכום כזה.

דבר שני מכירה של מוצרים ביןן אם משומשים או חדישים למטרת רווח מצריכה לפתוח תיק עסק אחרת זה נהיה לא חוקי ואם יעלו עליך יכולים לקנוס אותך.

תרא לי מפגר אחד שימכור מעבד כזה פחות מ 150 ש"ח אני רואה במודעות הרבה פעמים 200 מינימום מוכרים מעבד כזה וזה עוד אחרי שהם קרעו לו את הצורה עם 200% OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצידי שיעשו לו OC אלף אחוז אני בודק את החלקים כמו בכל מעבדה מקצועית אם זה תקין אני קונה .

יש תוכנות מאמץ אם המעבד עובר בהצלחה אני קונה ומוכר :cool2:

בודק טמפרטורה של מעבד , רואה שאין עליו סימני שריפה וגם מוכר בלי אחריות :smile1:

בעיקרון מי שרוצה לעשות כסף טוב עם חלקים חדשים צריך לקנות מערכות זולות כמו באייבורי ב 1100 ש"ח ולמכור את המחשב בחלקים ואז יש בשר.

אם תיקחו מחשב של אייבורי זול ב 1000 - 1100 ש"ח תראו שהמעבד שווה בקושי 150 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...