לאן צה''ל מדרדר? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן צה''ל מדרדר?

Rafi921

Recommended Posts

מרד בחטיבת כפיר: לוחמים נטשו מוצב בשטחים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3743311,00.html

התארגנות, חוסר משמעת, ומרד - לדעתי צריך להעניש מידית ובמלאו חומרת הדין , ובנוסף לכך לחזק את קצין הקבילות כדי שלחילים יהיה כתובת לפנות אליו וכמובן להסביר לאותם מטומטמים שהם לא נמצאים בדמוקרטיה

דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה למי שכרגע משרת בקרבי- עדיין קיימת טחינת צעירות?

כי אני זוכר עוד מהשירות שלי שלאט לאט קיצצו לנו בזכויות וכמעט ביטלו אותם לגמרי.

לי לדעתי המנהג הזה טוב כי זה נותן ציפיה לקראת השחרור ורצון להמשיך לשרתץ (חוץ מזה אצלי היה מדובר ב8 חודשים קריעת תחת ואז חיים בלי שמירות) :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתמול היתה ידיעה שכמה חיילים נרדמו במערב....אולי הם לא היו רגילים לשמירות בגלל שהם נתנו לצעירים לעשות אותן....

צריך לקחת בחשבון שמדובר בצבא העם ולא מקצועי וחלק מהאנשים לא כלכך רוצים להיות בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט.

אני בתור וותיק גם לא הייתי עושה שמירות בלילה, והייתי נשאר ער במערבים(חוץ מהזמן שבו היה מגיע תורי בסבב שינה) ולא רק אני, גם כל מי שהיה איתי במערבים.

שאלה למי שכרגע משרת בקרבי- עדיין קיימת טחינת צעירות?

כי אני זוכר עוד מהשירות שלי שלאט לאט קיצצו לנו בזכויות וכמעט ביטלו אותם לגמרי.

לי לדעתי המנהג הזה טוב כי זה נותן ציפיה לקראת השחרור ורצון להמשיך לשרתץ (חוץ מזה אצלי היה מדובר ב8 חודשים קריעת תחת ואז חיים בלי שמירות) :cool2:

אני השתחררתי לפני כשנה (התגייסתי ב-2005) ולנו הייתה טחינת צעירות, אמנם לא כזאת נוראה כמו שמספרים אבל בהחלט הייתה, וגם היינו עושים את כל המשימות "המסריחות" כמו מאזין בלילה ושמירות סטטיות.

בכל מקרה החיילם שמדובר עליהם יצאו טמבלים, הרי המחלקה הצעירה רק הגיעה וזה ידוע שלוקח זמן עד שמשלבים אותם במשימות אצלינו היו נותנים למחלקה צעירה 72 שעות (לפי מה שאני זוכר) כדאי שישתלבו קודם בפלוגה ושיכירו את האנשים ורק אחרי זה הם היו משתלבים במשימות.

בקיצור הם סתם דפקו את עצמם וככל הנראה הם יזכו לעוד איזה חודש מתנה ככה לבלות בצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...