אפשר המלצה על רמקולים 5.1 למחשב? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר המלצה על רמקולים 5.1 למחשב?

RedHat_Lover

Recommended Posts

אני מציע לך לעשות ככה : מכיוון שלא תקבל שלוש תשובות זהות לגבי מה כדאי ואז לא תוכל להגיע להחלטה תקבע איזה רמקולים מתאימים לך לפי התנאים הבאים :

1. תקציב : אם יש לך פחות מאלף ש"ח אז אין הרבה אפשרויות, קח ג'יניוס או הרקולס שעולים עד 500 ש"ח, אין להם שלט רחוק, העוצמה דומה לזה של מערכת סטריאו מיני וההפסד הכספי לא כואב במקרה שאתה ממש לא מרוצה. אם יש לך יותר מאלף ש"ח אז כבר יש לך כמה אפשרויות.

2.אם יש לך יותר מאלף ש"ח אז אתה יכול לקנות INSPIRE של קריאייטיב (הם לא כאלה גרועים ברמקולים כמו שכמה פה באתר יטענו, הקופסאות שלהם עשויות מעץ והמגברים לא חלשים בצורה קריטית) ואלה מתאימים לכרטיס קול 5.1 עם יציאות אנלוגיות. במחיר של 1300 ש"ח יש רמקולים של ימאהה שהעוצמה שלהם לא גבוהה בכלל, אין להם שלט רחוק, אבל העיצוב חביב והם תומכים ב-DTS שאת זה לא ראיתי באף רמקולים אחרים בטווח המחירים הזה. יש כמובן את ה-ALTEC ההם שאין להם סנטר למרות שהם בכל זאת 5.1, זה מתאים רק אם יש לך כרטיס קול עם יציאה דיגיטלית לא אופטית. יש עם זה בעיות במשחקים אם רוצים 4.1. במחיר קצת יותר יקר יש שני דגמים של TEAC שנראים לי שווים, יש להם שלט, רסיבר עם בקרות שונות ומשונות כניסות מסוגים שונים (אנלוגי, אופטי וכו') ובלמיר המחיר מגיע עד 2000 ש"ח לדגם המתקדם יותר. מעל ל-2000 ש"ח יש לקריאייטיב את המערכות המתקדמות ל-HOME CINEMA שבהם יש ממש הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא אוהב את קריאטיב

הנה היבואן של klipsch בארץ (מתוך האתר של klipsch) תתקשר ושתאל את המחירים שהם רוצים

Distributor T.R. Electro Stereo Ltd.

Address 15 Arlozorov St.

Tel-Aviv ISRAEL

Phone 035220135

Call for the address of the dealer nearest you.

דברתי עם היבואן לפני שבועים בערך והוא מיבא רק מערכות ביתיות...

זאת אומרת שאם רק הוא רשום באתר של קליפש והוא לא מיבא

אז אין פרו מדיה ביבוא סדיר לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...