האם 9600gt מספיק למסך 22 ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם 9600gt מספיק למסך 22 ?

omrik10

Recommended Posts

אתם מזלזלים יותר מדי בכרטיס הזה.

הוא יספיק ויריץ משחקים בצורה טובה גם על רזולוציה של מסך 22" (סטנדרטית), מדי פעם במשחקים היותר כבדים/לא בנויים כראוי יהיה צורך לבטל פילטרים, ואף איזו הגדרה שממש מאיטה את הביצועים.

זה ממש לא נכון, יש במחשב של הבן שלי כרטיס 9600GT.

התקנתי במחשב שלי את הכרטיס עם מעבד I7, למסך 22" והתוצאה:

משחקים עם מנוע UT3 רצים סביר -/+ עם המון לאגים, קרייסיס בכלל נתקע, IV רץ בצורה בלתי נסבלת.

SF4 החדש רץ טוב, PROTYPE רץ טוב עד לשלב שיש המון פעילות במסך, ואז מתחילים לאגים בלתי נסבלים, COJ 2 כנ"ל רץ טוב שאין פעילות במשחק.

מסקנה:

9600GT לא מיועד לרזולוציה של 1680X1050, צריך לקחת בחשבון שהיו המון לאגים! אפילו עם מעבד חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נוו באמת..

תקשיבו, אני עם 1950XT שזה בערך חצי מ 9600GT ואני משחק COD4 חלק על רזו' טבעית עם הגדרות גבוהות וטקסטורות על HIGH ולא על V.HIGH, ולא חייבים פילטרים, האמת ברזו' כזאת זה כבר הרבה פחות משמעותי.

אני יכול להגיד לך את המשחקים שיש לי כרגע :

THE WITCHER על טבעית עם הגדרות על MED-HIGH.

COJ החדש, לא הצלחתי להריץ אותו על טבעית כמו שצריך אבל נהניתי גם ככה, שיחקתי על 900*1440 על הגדרות גבוהות וצל על 512, כי זה מספיק.

BURNOUT PARADISE, חלק לגמרי על רזו' טבעית.

STREET FIGHTER 4, טוב נוו זה כבר ברור..

PES 09, רזו' טבעית, חלק לגמרי.

GTA 4, לא רזו' טבעית נכון אבל רץ חלק על 900*1440, עם טוויקים של MOTION BLUR וצל.

CRYSIS, עם טוויק מעולה שמצאתי ברשת אני על 27-30 עם רזו של 900*1440, ורואים מעולה.

ותחשוב שהכרטיס של זה חצי מה9600GT.

יש לך גם כפול ממני שלפי דעתי זה דיי משפיע.

עוד דברים שחשוב שתדע זה שעדיף בהרבה לשחק על 22" על 900*1440 מאשר על מסך 19" ושבאמת להוריד רזו' זה ממש לא נורא כמו שחושבים, תחשוב שאתה נשאר עם אותו יחס, זה לא כמו להוריד מ 1024*1280 ל 768*1024, זה ממש לא נורא.

תקנה 22" ואל תפחד, כיף גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון, יש במחשב של הבן שלי כרטיס 9600GT.

התקנתי במחשב שלי את הכרטיס עם מעבד I7, למסך 22" והתוצאה:

משחקים עם מנוע UT3 רצים סביר -/+ עם המון לאגים, קרייסיס בכלל נתקע, IV רץ בצורה בלתי נסבלת.

SF4 החדש רץ טוב, PROTYPE רץ טוב עד לשלב שיש המון פעילות במסך, ואז מתחילים לאגים בלתי נסבלים, COJ 2 כנ"ל רץ טוב שאין פעילות במשחק.

מסקנה:

9600GT לא מיועד לרזולוציה של 1680X1050, צריך לקחת בחשבון שהיו המון לאגים! אפילו עם מעבד חזק.

איך ידעתי שקרייסיס יקפוץ פה.

PROTO רץ אצלי חלק מעל 30 FPS גם בסצינות עמוסות בלי AA אני משחק עם AA2 כי זה יותר נוח לי בעין ואם לפעמים נופל ל20 -18 לא נורא.

GTA VI פעל אצלי חלק בהגדרות שהוא נתן עם RENDER HIGH והבארים על אמצע וראו סבבה לגמרי!

קרייסיס כמו שאמרתי הכל על HIGH חוץ מהפוסט שאני לא הכי אוהב את האפקט על LOW .. נכון בקרייסיס צריך לוותר על AA עצוב..

COJ רץ חלק עם AA מעל 30 FPS רוב במשחק לפעמים יורד קצת מ30

כל המשחקים שציינתי משחק ברזולוציה מיטבית.

משחק אחד שאני רואה אותו כרגע כ"בעייתי" זה ARMA II שנותן לי להרגיש שהכרטיס ממש חלש.. קרייסיס טס אצלי לעומתו אני לא מבין מה הקטע שלו עדיין..

אבל

אתם חורגים שוב מהנושא... אם לשדרג למסך 22.. אני הייתי קונה FHD מי אמר שחייבים לשחק ברזולוציה מלאה? בעתיד זה לא יגביל אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה משחק אתה משחק על הגרפיקה הכי גבוהה עם רזולוציה כזאות L4D? :cool2:

טוב תקשיבו

נוו באמת..

תקשיבו, אני עם 1950XT שזה בערך חצי מ 9600GT ואני משחק COD4 חלק על רזו' טבעית עם הגדרות גבוהות וטקסטורות על HIGH ולא על V.HIGH, ולא חייבים פילטרים, האמת ברזו' כזאת זה כבר הרבה פחות משמעותי.

אני יכול להגיד לך את המשחקים שיש לי כרגע :

THE WITCHER על טבעית עם הגדרות על MED-HIGH.

COJ החדש, לא הצלחתי להריץ אותו על טבעית כמו שצריך אבל נהניתי גם ככה, שיחקתי על 900*1440 על הגדרות גבוהות וצל על 512, כי זה מספיק.

BURNOUT PARADISE, חלק לגמרי על רזו' טבעית.

STREET FIGHTER 4, טוב נוו זה כבר ברור..

PES 09, רזו' טבעית, חלק לגמרי.

GTA 4, לא רזו' טבעית נכון אבל רץ חלק על 900*1440, עם טוויקים של MOTION BLUR וצל.

CRYSIS, עם טוויק מעולה שמצאתי ברשת אני על 27-30 עם רזו של 900*1440, ורואים מעולה.

ותחשוב שהכרטיס של זה חצי מה9600GT.

יש לך גם כפול ממני שלפי דעתי זה דיי משפיע.

עוד דברים שחשוב שתדע זה שעדיף בהרבה לשחק על 22" על 900*1440 מאשר על מסך 19" ושבאמת להוריד רזו' זה ממש לא נורא כמו שחושבים, תחשוב שאתה נשאר עם אותו יחס, זה לא כמו להוריד מ 1024*1280 ל 768*1024, זה ממש לא נורא.

תקנה 22" ואל תפחד, כיף גדול.

אתה קצת טועה

רזולוציה טבעית של מסך חדה פי כמה מרזולוצית משנה על אותו מסך.

בקשר לאיך שכתבת להריץ משחקים עם טויקים ודברים כאלה נראה לך לאדם הפשוט יש כוח להתעסק עם כל מיני טויקים ושטויות להגיע לביצועים נורמלים .

תן להתקין ולשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה זה מאוד תלוי, יש משחקים ש9600GT יאכל לארוחת הבוקר ויש משחקים שיפילו אותו לברכיים בהגדרות מסויימות.

הויכוח הזה יכול להמשך גם עוד 50 עמודים כי כל אחד מסתפק בהגדרות שונות, אני למשל רואה את הכרטיס הזה ראוי עד לרזולוציה של1280X1024

אבל הנה מישהו אחר אומר שהוא נהנה גם ב1920X1200 ולכן אני לא אגיד שהוא טועה, הוא צודק אבל זאת דעתו וזה בהתאם לסיפוק שלו.

פותח הדיון, אם אתה לא יודע אם זה יספיק לך אז לאחר המעבר למסך חדש פשוט תבדוק אם אתה מרוצה מהביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס, קודם שייקנה את המסך, 90% שזה יספיק לו.

טוב תקשיבו

אתה קצת טועה

רזולוציה טבעית של מסך חדה פי כמה מרזולוצית משנה על אותו מסך.

בקשר לאיך שכתבת להריץ משחק עם טויקים ודברים כאלה נראה לך לאדם הפשוט יש כוח להתעסק עם כל מיני טויקים ושטויות להגיע לביצועים נורמלים .

תן להתקין ולשחק.

בקטע עם הרזו' הטבעית אתה פשוט טועה, אני אומר לך שב COJ זה באמת באמת בקושי מורגש, גם ברזו' מעט נמוכה יותר הגרפיקה מדהימה.

ואני רוצה רק להיתפס על זה שאמרת שרזו' טבעית חדה פי כמה, פשוט לא יכול ליהיות נכון ! זה חד יותר פי 1.14 בערך, בדקתי.

בעיניין של הטוויקים אתה צודק אבל מה שעשיתי אצלי זה פשוט להחליף שתי קבצים וחצי בתיקייה של המשחק, מה שבכל מקרה הרבה אנשים עושים פה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים מה שמפריע יותר זה ענין הטקסט הקטע הויזואלי פחות מורגש [בענין הרזולוציה]

שבן אדם אומר אם זה מספיק אז יש 2 עמדות.

אם זה התקציב שלך אז זה יכול להספיק כמובן שתמיד אפשר להמליץ על משהו יותר יקר .

הכל ענין של תקציב ועדיפות,איני פוסל לגמרי את הכרטיס 9600GT לא צריך לזלזל פה רק כי מחירו נמוך פשוט נראה לי בזמני עבר שכרטיסי מסך היו עולים 4000 אלף שקל כמעט [8800ULTRA לדוגמא] כרטיס כמו 9600GT היה בכיף נמכר ב1700 שקל .

ולמרות שלי יש כרטיס שעולה כמעט 2000 שקל [GTX285] אחרי הכל מרגיש שזה בזבוז

שורה תחתונה :אם זה התקציב אז זה התקציב ולא משנה מה אנשים יגידו מספיק או לא הרי אתה נמצא בתבנית מסוימת של תקציב אם אתה יכול להוסיף סכום מסוים זה כבר סיפור אחר מה שכן לפותח האשכול אתה מרוויח שאתה נמצא בתקופת מלחמה בין ATI ל שמחירי הכרטיסי מסך היום כל כך נמוכים .

ואין דבר כזה "מתאים" איני יודע מה הדרישות שלך במשחקים אבל כמובן שאתה צריך לדעת מה אתה רוכש .

ואני לא מאמין שיש פה חבר'ה ששיקרו שהם נהנים מהכרטיב ברזולוציה מסוימת הם יודעים להתפשר שזה לא רע רק שתדע לא תמיד ההבדל הקטן בגרפיקה מצדיק את הוספת הכסף לכרטיס מסך יותר חזק שישלים את הפער הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אפשר להגיד ש GFORCE 2 יעבוד על רזולוציה של 1920... אבל זה דפוק לגמרי..

הכ.מסך הזה לא היי אנד.. ומדרג ממוצע.. ולא יותר.

נמאס מאנשים שאומרים שרץ להם קרייסיס או כל מיני משחקים דפוקים אחרים עם מנוע שלא עובד חלק על כל ההגדרות כאשר אני רואה פה שהוא חלש אפילו מ 3850HD שזה בכלל דור קודם של כ.מסך...

ותעיינו קצת שעל רזולוציה של 1280 הוא בקושי מוציא 27 FPS ...ועל רזולוציה טבעית 14 וזה נקרא שחיק...

לכו תחפשו את החברה שלכם... תסתכלו טוב על יד ימין ושמאל.. איזו אתם מעדיפים....

איזה חרטות....

96gt_3850.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אפשר להגיד ש GFORCE 2 יעבוד על רזולוציה של 1920... אבל זה דפוק לגמרי..

הכ.מסך הזה לא היי אנד.. ומדרג ממוצע.. ולא יותר.

נמאס מאנשים שאומרים שרץ להם קרייסיס או כל מיני משחקים דפוקים אחרים עם מנוע שלא עובד חלק על כל ההגדרות כאשר אני רואה פה שהוא חלש אפילו מ 3850HD שזה בכלל דור קודם של כ.מסך...

ותעיינו קצת שעל רזולוציה של 1280 הוא בקושי מוציא 27 FPS ...ועל רזולוציה טבעית 14 וזה נקרא שחיק...

לכו תחפשו את החברה שלכם... תסתכלו טוב על יד ימין ושמאל.. איזו אתם מעדיפים....

איזה חרטות....

96gt_3850.png

1+

ועל זה אני אומר: "בא לציון גואל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר 1 Crysis הוא לא אינדקציה לכלום גם לי GTX285 אין לי נפלאות עם ה FPS

דבר 2 אין לך שום מידע על המערכת שעליה בוצעו מבחני הביצועים ולך תדע כמה הם אמינים.

דבר 3 יש לי חבר שבמקרה יש לו 9600GT והוא משחק עם רזולוציה של 1280X1024 שיותר כבדה במעט מ1400X900 והוא מקבל 30FPS ברמת פירוט "gamer" פה לא רואים באיזה רמת פירוט הריצו ולא כלום וכל הדיון בעצם מסתכם שאפשר לתפשר .

ודוקא במשחקים האחרונים אותו חבר בעל 9600GT עם מעבד 3 ליבות מבית נהנה משאר המשחקים מFPS גבוה לדוגמא GTAIV 40FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אל הספאם מראש.

אבל אני חייב להגיד שהחבר של הדודה של הסבא של החבר של אחותו של האמ אמא שלו יש לו שם מחשב והוא מריץ שמה לא יודע מה כי המסך שחור ירוק והוא בעל VOODO0 3 בSLI יש לו16MB זכרון (בטח אף אחד לא מכיר מזה אפילו) אבל הCRYSIS רץ אצלו כמו תרנגול... למרות שהוא רק גוזל אבל יש לו גם וגם COJ וכל זה שמות של תרנגולות שכנראה עכשיו כבר בדרך למיקרו שלכם... אז תעשו טובה אל תאמינו לבולשיט.

ואם זה לא הבולשיט שאמרו לכם לא צריך להגיד ולהתעלב שבקושי נכנס המחשב למשחק ואתם אומרים שהוא רץ פלאים פלאים טילים ופצצות אבל חבל שרק ב MENU.

בקשר למערכת ממש לא קשה למצוא מאיפה היא לקוחה מפני שהדבקתי אותה מהאתר פשוט...

למי שקשה מאוד למצוא את זה בבקשה תקראו פאקינג 17 עמודים...

http://en.expreview.com/2008/02/23/geforce-9600gt-review.html/1

:bash: :bash: חופש גדול והילדיים עושים לנו חורים בראש... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, תנסו לשמור על רמה מקצועית ב-HWZ.

אם מישהו שואל/מתעניין בכרטיס 9600GT למסך 22", צריך לענות בצורה מקצועית! זה אומר... שהכרטיס הזה לא מתאים לרזולוציה הזאת.

ולכתוב שאפשר להוריד רזולוציה...? אז למה בכלל לקנות מסך 22 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, תנסו לשמור על רמה מקצועית ב-HWZ.

אם מישהו שואל/מתעניין בכרטיס 9600GT למסך 22", צריך לענות בצורה מקצועית! זה אומר... שהכרטיס הזה לא מתאים לרזולוציה הזאת.

ולכתוב שאפשר להוריד רזולוציה...? אז למה בכלל לקנות מסך 22 ?

אבל זה שאתה חושב ככה לא ואמר שאתה צודק!

תראה את הבדיקות שעשו במה שהוא נתן! עזוב שכל המשחקים הם מריצים עם 4XAA שלא חייבים אלה אם אתה זונת גרפיקה..

הרבה משחקים הוא מעל ה30 ו 40 FPS! אם זה נחשב אצלך חלש זו בעיה אחרת.

זה שיש כרטיסים יותר טובים לא אומר שהוא לא טוב. אני זוכר שאנשים אמרו ש4870 מוגזם ל22" ואפילו המליצו על 9800GT שמספיק יותר מידי

אז 9600GT יספיק ל22 ברוב המשחקים מה שאומר שהוא כן מתאים למסך.. מי שמחפש 100% שיכין את הארנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שתמיד אפשר לקנות יותר טוב.. אנחנו פשוט אומרים שה9600 לא טוב כבר..

הוא היה לפי שנה... בשנה השתנו הרבה דברים.

ויש כמה דברים שאתה שוכח.. VSYNC שאתה חייב להשתמש בו במסכים גדולים כי פשוט אי אפשר לשחק אחרת...וזה מוריד את הFSP... וזה בלי כל הAA וAF.

עכשיו ככל שיש לך מסך יותר גדול ככה אתה מרגיש את האלכסונים מגעילים.. תנסה להוריד ולשים ואתה רואה הבדל...

בעקרון הכ.מסך מחזיק משחקים שהם יצאו לפני שהוא יצא או בזמנו כל השאר מקרטע ומטה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...