מתנה לחברה ליום הולדת - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתנה לחברה ליום הולדת

alexpir

Recommended Posts

לחברה שלי יש יום הולדת בקרוב ואני מחפש בשבילה מתנה

כל הקטע שמסביב כבר תיכננתי

עכשיו רק נשאר לי לקנות מתנה

חשבתי על לקנות בושם ועוד איזה 2-3 דברים, מה אני יכול לקנות בנוסף לבושם ?

חשוב לציין שאנחנו ביחד כבר שנה + והתקציב דיי גבוה

בבקשה תגובות רציניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה לה ארוחה רומנטית אצלי בבית

זה לא שעושים ארוחה וגומרים עם זה, אני עושה לה גם ווידאו של החברים והחברות מברכים אותה ואני יראה לה אותו בזמן הארוחה

צריך גם מתנה שאותה חבר ישים אצלה בבית ארוזה יפה והכל בזמן שהיא תהיי אצלי

אז אל תדאגו לכל מה שמסביב , כי כתבתי שכל מה שמסביב כבר תיכננתי ...

כרגע אני צריך מתנה שהיא תוכל להנות ממנה והיא תשאר אצלה משהו פיזי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אחי!

משקיען!

אני עשיתי לחברה הקודמת שלי (עכשיו אין לי חברה) ביומהולדת גם ארוחה שאני הכנתי הכנתי פיצה עם בצק ורוטב שאני הכנתי וזהו אכלנו במרפסת עם סרט טוב משהו רציני שמתי הבאתי מערכת מחבר רציתי לשמוע בסאונד :) ומתנה שאני הכנתי לה חבל על הזמן 2 חולצות שאני צירתי עליהן פופ ארט (עשיתי במחשב ולקחתי לחנות הדביקו) יצא אחד היפים!!!

שנים עד שלמדתי לעשות פופ ארט הסתבכתי שמה... העיקר שיצא יפה בסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו אחי...

קח את זה לאט, תחשוב שאתה תצטרך לעמוד בציפיות האלה גם בשנה הבאה וזו שאחריה, ואולי אפילו לעשות דברים יפים יותר.

תעשה משהו צנוע ורומנטי.

אבל אם אתה מעדיף להתעלם מההצעה שלי, קנה לה דובי ענק באיזה 500 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אתה מעדיף להתעלם מההצעה שלי, קנה לה דובי ענק באיזה 500 שקל.

מתנה שימושית אם יש לה ילדים קטנים :lol:. לנו יש אחד כזה והבת שלי בת שנה וחצי אוהבת אותו . קיבלנו אותו מחברה של אשתי שלא ידעה מה לעשות איתו כשהיא עברה לארה"ב.

לפי דעתי טבעת זה יכול להיות "רציני" מדי בשביל הגיל הזה. שרשרת או צמיד זה עוד בסדר (צריך גם לבדוק אם היא אלרגית לכסף/ניקל במקרה הזה). אני נשוי ואני גרוע במתנות ותמיד הייתי. מה שבטוח היא תשמח לפרחים שזה לא חייב להיות יקר במיוחד. אני לרוב שואל את אשתי מה היא רוצה או לומד מה היא צריכה לפי מה שהיא עושה באותו זמן או מדברת באותו זמן. באיזה שהיא נקודה הגעתי למסקנה שהיא צריכה netbook והיום יש לה eee1000he למרות שהיא לא קיבלה אותו ממני באופן ישיר.

אני קונה לאשתי מדי פעם מחזיקי מפתחות חמודים . אני חושב שאני צריך לקנות לה חדש. הhello kitty מלאך שקניתי בפעם האחרונה כבר נשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...