מסנג'ר לא מפסיק להתנתק, מה עושים? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסנג'ר לא מפסיק להתנתק, מה עושים?

Guy950

Recommended Posts

יש לי מסנג'ר 9 ווינדוס ויסטה.

המסנג'ר בתקופה האחרונה לא מפסיק להתנתק, חברים שלי מתחילים לראות אותי פתאום כלא מחובר ואני עדיין מסוגל להגיב ואז פתאום זה מתנתק. כשאני הולך לכלים---> חיבור זה כותב שהחיבור לא יציב, הנה תמונה:

http://i28.tinypic.com/28v4xe9.jpg

מה אני עושה? אני סובל פה מהתנתקויות וזה עולה על העצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אני אומר את זה על פי החלק שזה רושם שהחיבור מוגבל. יכול להיות שזה משפיע כי כל הזמן אני רק ממשיך להתנתק ולהתנתק וזה כבר בלתי נסבל.

התקנה חוזרת את המסנג'ר לא עוזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה בדיוק יש UPnP? בראוטר או במחשב? הסתכלתי בראוטר לא מצאתי שם הרבה.

אין לכם פיתרון לזה? המסנג'ר ממשיך להתנתק אבל תוכנות כגון אייסי וסקייפ ממשיכות לעבוד מעולה ויציב אבל רק המסנג'ר מתנתק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון, עשיתי חיפוש קצרצר וראיתי שהרבה בעיות ניתוקים באות בגלל אותו פיצ'ר שקוראים לו UPnP

אני לא יודע איזה ראוטר יש לך, אתה יכול להוריד את manual שלו מאתר היצרן ולחפש איך מבטלים UPnP (אם הוא לא מבוטל בברירת מחדל).

תנסה גם לבטל את ה service שקוראים לו uneversal plug and play device host

(אם אתה לא יודע איך - התחל -> הרץ.. -> services.msc ותעשה STOP לסרביס הנ"ל)

מדובר ב long shot, אני לא יודע אם זה יפתור לך את הבעיה, אבל שווה לנסות. ממה שאני יודע, מסנג'ר תומך באפשרות של UPnP אשר בתורה מייצרת הרבה רעש ברשת שיכול ליצור ניתוקים.[br]פורסם בתאריך: 10.07.2009 בשעה 13:54:36

אה ושכחתי להוסיף, השם יכול להיות מבלבל אבל אל תיבהל שאני מבקש שתנסה לכבות את סרביס הזה, זה לא אותו אחד שאחרי כל הפעלה של התקני plug and play
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...