דיון על הבגרות באנגלית מועד ב'. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על הבגרות באנגלית מועד ב'.

lesForce

Recommended Posts

שלום לכולם!

תיראו יש לי ממש בעיה בשאלות הפתחות... ז"א באמריקאיות אני די טוב , אבל אני נופל על הפתוחות...

ואני מבין כיאלו ממש טוב את הסיפור אבל קשה לי לנסח את התשובה...

אז לקראת המועד ב' מחר אולי תשתפו אותנו בטיפים שעוזרים באנסין

תודה מראש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם ניגש מחר לאנגלית מאחר ופסלו לי לפני כמה שנים שהעברתי תשובות במילון.

הדרך הכי טובה להתמודד עם האנסין היא פשוט לקרוא את הקטע פעם אחת לא לאט מדי אבל בקצב שאתה מבין את ההקטע ולא תצטרך לחזור עליו כשאתה מגיע לשאלות לא תצטרך לחזור לקטע כי אתה יודע פחות או יותר על מה מדובר ויכול לשלוף את התשובה. אם אתה עדין מתקשה תנסה לתרגם את השאלה לעברית תענה עליה בעברית וכך תנסה לתרגם את זה לאנגלית.

אני קופץ על השרשור עם שאלה אני ניגש לשאלון F מחר ואני צריך לכתוב מכתב ואמרו לי שזה רק מכתב פורמלי מישהו יוכל לאמת לי את זה בבקשה? ואם כן איזה סוגים יש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם ניגש מחר לאנגלית מאחר ופסלו לי לפני כמה שנים שהעברתי תשובות במילון.

הדרך הכי טובה להתמודד עם האנסין היא פשוט לקרוא את הקטע פעם אחת לא לאט מדי אבל בקצב שאתה מבין את ההקטע ולא תצטרך לחזור עליו כשאתה מגיע לשאלות לא תצטרך לחזור לקטע כי אתה יודע פחות או יותר על מה מדובר ויכול לשלוף את התשובה. אם אתה עדין מתקשה תנסה לתרגם את השאלה לעברית תענה עליה בעברית וכך תנסה לתרגם את זה לאנגלית.

אני קופץ על השרשור עם שאלה אני ניגש לשאלון F מחר ואני צריך לכתוב מכתב ואמרו לי שזה רק מכתב פורמלי מישהו יוכל לאמת לי את זה בבקשה? ואם כן איזה סוגים יש?

לפי המיקוד של השנה - זה פורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שלי שעזרה לדי הרבה חברים שים לב לשאלות מכשילות אני מתכוון לפתוחות האלה

שאתה חושב רואה אחרי שאתה קורא את הסיפור ונדמה לך שזה התשובה הנכונה [בדרך כלל רק קצת] ויש אחת שהיא נכונה לגמרי

ואתה צריך לכתוב אותה, זה מה שהכשיל אותי בבחינות הכי ראשונות שלי ביחידה 4 ו5 כשחשבתי שמצאתי את התשובה הנכונה

התברר שהייתה תשובה עוד יותר נכונה - לא בכולם יש את זה אבל פקח עין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קרא קודם את השאלות וחפש את התשובות בטקסט תוך כדי קריאה ראשונה ושנייה (ככה לא תתמקד בזכירה של טקסט לא מעניין).

2. נסה להבין פחות או יותר מה יש בכל פסקה (בלי לרדת לפרטים) - בד"כ שורה ראשונה ואחרונה תיתן לך מושג לגבי הנושא של כל פסקה. אל תנסה לתרגם מילים שלא הבנת - נסה להבין את המילה מתוך ההקשר הכללי ורק אם אתה בטוח שהמילה חשובה לפתרון, תרגם אותה.

3. אחרי שעברת על הטקסט פעם אחת, תענה על השאלות שמצאת להן פתרון (לאו דווקא לפי הסדר) ואז תחזור לטקסט ולשאלות שלא ענית עליהם.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירסמו ציונים של מועד א' למי שעשה. קיבלתי 95 ב E ואני עושה מחר מועד ב' :silly:

מצאתי טעויות , כנראה ולא הורידו לי את כל הנקודות (שאלה פתוחה)...

בהצלחה לכולם.

עצה שלי, קרא שורה ראשונה של כל פסקה (אם הראשונה והאחרונה קצרות -קרא אותן). אח"כ לך לשאלות ותתמקד איפה שאומרים לך בשאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה! בשאלות האמריקאיות צדקתי (על פי התשובון של יואל גבע)

ובשאלות הפתוחות ניראה לי די טעיתי.

בשאלה 1 רשמתי :

Because only 10% know the names of the arists who create them .

(לא ציינתי 10 אחוז ממי - זה נראה לכם נכון? כי זה ברור שזה אנשים...)

ב-4 רשמתי:

why they work as comics strip is so hard.

ב - 10 רשמתי :

touching at they clothes

וב-12 רשמתי :

they stop the somking at their home.

חח עכשיו כשאני חושב על זה - הכל די טעות בפתוחות ... (כרגיל) מה אתה אומרים? מה נכון\לא נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה! בשאלות האמריקאיות צדקתי (על פי התשובון של יואל גבע)

ובשאלות הפתוחות ניראה לי די טעיתי.

בשאלה 1 רשמתי :

Because only 10% know the names of the arists who create them .

(לא ציינתי 10 אחוז ממי - זה נראה לכם נכון? כי זה ברור שזה אנשים...)

ב-4 רשמתי:

why they work as comics strip is so hard.

ב - 10 רשמתי :

touching at they clothes

וב-12 רשמתי :

they stop the somking at their home.

חח עכשיו כשאני חושב על זה - הכל די טעות בפתוחות ... (כרגיל) מה אתה אומרים? מה נכון\לא נכון?

ואללה עשית גם E?

גם אני עשיתי היום אני בפתוחה הראשונה כתבתי משהו דומה

"because most people that read the comic strip dont know the name of the artist"

כמובן שזה מורחב אבל באותו כיוון כמו אצלך שזאת התשובה אני חושב ודי בטוח

באמריקאי הראשון [שאלה 2] הקפתי "The Prize"

באמריקאי השני [שאלה 3] הקפתי על התשובה ה2 [לא זוכר משהו קשור לrecognition]

לא זוכר כבר את השאלה ה4 בחמישי כתבתי Because of fierce competition והאחר לא ממש זוכר

החמישי סימנתי 2 ווי על אחד על הקריירה המאוחרת ועוד אחד לא ממש זוכר

בשמע ההוא על Dr Robinson היה משהו קל על third hand smoking גם לא זוכר הרבה אבל אני זוכר שהכול היה אצלי נכון בזה

ב1 ו4 [הפתוחות] אני דווקא לא חושב שיש לך בעיה אני בטוח שזה התשובות הנכונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בעיקרון זה נכון. אבל אני פוחד שיורידו לי על טעויות מפגרות (כמו תמיד..) כמו 10 אחוז של מה? למרות שברור שאנשים אבל יכול להיות בודק מניאק...מה שרשמתי ב-4 לא נכון על פי יואל גבע...

מה לדעתך 10 ו-12 נכונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה אז הוצאתי כמעט 100 התשובה היחידה שעניתי עליה לא נכון [בדקתי שוב] היא 5 כי כתבתי שם fierce competition למרות שרציתי

לכתוב בהתחלה crazy deadlines אבל אז התחיל ה הקטע של השמיעה [ברדיו] אז עברתי את זה.. איזה באסה! כמעט 100 העיקר במגן הוצאתי 100 ופה אני יוציא 96

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...