מחשב חדש: בחירה בין XP 32X לבין VISTA 64X - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש: בחירה בין XP 32X לבין VISTA 64X

avi-noams

Recommended Posts

הי

קראתי את כל הדביק בנושא 32X ו-64X ועדיין קשה לי לדעת מה עדיף במקרה שלי, אשמח לעצות ולתשובות לשאלות ספציפיות:

שימושים עיקריים של המחשב יהיו תוכנות שרטוט וגרפיקה: ארכיקאד, רויט, אוטוקאד, ומעט 3DMAX.

חוץ מזה שימושים משרדיים, עריכת סרטים ברמה לא גבוהה, וכיו"ב, בלי משחקים בכלל.

האלטרנטיבות שלי הן להתקין XP 32X או 64X.

נושאים רלוונטיים:

1. האם תהיה לי בעיתיות לשדרג איזה מהם לגרסה 7 אם ארצה בעתיד? או ייתרון באחת האלט'?

2. האם יש בעיתיות עם העובדה שברשת הביתית יהיו עם מחשב זה 2 מחשבים העובדים על 32X?

3. האם עלולה להתעורר בעיה עם תוכנות שבמוצהר מותאמות ל 32X (למשל רויט ואוטוקאד) או ל- בכלל? האם מעבר ל-64X יכול לשפר את הביצועים גם שלהן?

4. אני בסה"כ מסתדרת לא רע עם מחשבים בענינים השוטפים, אבל לא התעסקתי מעולם בפירמוט ודברים מורכבים של מע' הפעלה והגדרותיה - האם כדאי לי לוותר על 64X כי הזה עלול לדרוש ממני יותר מידי בכדי לגרום לכל תוכנות ה-32X שלי לעבוד, או שזה קורה באופן אוטומטי? האם הויסטה או ה64X מחייב התעסקות בקרבי המערכת?

5. איזו גרסה של לבחור? הום-פרימיום ?

6. (אני ממש בורה:) האם ניתן לפתוח קבצים שנוצרו ב-64X בתוכנה שמותאמת ל-64X במחשב בו מותקנת אותה תוכנה אבל בגרסת 32X? למשל ...

7. מה אתם הייתם בוחרים במקומי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר במחשב חדש שאני מתכוונת לרכוש.

לכן זה עדיין גמיש אבל מפרט מייצג בהנחה שאבחר ב64X הוא:

INTEL CORE i7 S1366 2.67GHz 920 - STEPPING D0 : SLBEJ - BOX ¤1546

לוח אם:

[..] FOXCONN X58 FLAMING GTI ¤1024

כרטיס מסך:

[..] XFX 9500GT 512MB DDR2 - PV-T95G-YALX - RETAIL ¤328

דיסק קשיח:

[..] SAMSUNG F1 1TB 32MB SATA2 7200 RPM : HD103UJ ¤463

צורב:

[..] SAMSUNG SH-S223B x22 SATA BLACK ¤125

זיכרון:

[..] G.SKILL 6114MB (2048MBX3) DDR3 1333 CL9-9-9-24 - F3-10666CL9T-6GBNQ ¤521

מארז:

[..] THREE HUNDRED w/o ¤316

ספק כוח:

[..] SEASONIC S12II 430W BRONZE - RETAIL ¤353

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הזה שווה ללכת על 64 ולאחר מכן לעבור ל7.

באמת אפשר להספק ב home premium אם אין לך צורך בכל שאר הדברים (יש קישור בסטיקי FAQ לטבלה שמפרטת את ההבדלים).

עכשיו תשובות לגבי השאלות שלך:

1. לא אמורה להיות שום בעיה בשידרוג בעתיד. כפי שידוע המערכת מתוכננת כרגע לצאת בסוף אוקטובר.

2. שום בעיות.

3. בשביל זה יש תת מערכת שיכולה להריץ יישומי 32 ביט, אגב עדיין הרבה רכיבים במערכת ההפעלה עצמה הם 32 ביט. מבחינת תוכנות לא אמורות להיות שום בעיות של תאימות בניגוד לדרייברים לחומרה ישנה.

4. התקנה של זה דווקא הדבר היותר פשוט התחזוקה שוטפת של מחשב. יש לך קישורים למדריכים עם תצלומי מסך אפילו בFAQ.

5. תראי תחילת ההודעה.

6. אין שום השפעה על הקבצים שנוצרים בתוכנות.

7. אני הייתי הולך על Open VMS, אבל זה קצת קשה עם המציאות. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בשביל להבין את הבדיחה (לפחות מבחינתי) של ס' 7 הייתי צריכה לבדוק מה זה בגוגל... :silly:

תודה על כל שאר התשובות...

אה, וההתקנה של המע' לא מפחידה אותי - יתקינו לי אותה בחנות בה אקנה את המחשב. השאלה שלי נגעה לשינויים שאצטרך או לא אצטרך לעשות אחרי שאתקין את התוכנות השונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...