האם אפשר להוריד את מהירות הסל'ד בהארד דיסק?! - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר להוריד את מהירות הסל'ד בהארד דיסק?!

lir@n

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יותר לכיוון של הארדיסק מקולקל. הארדיסק זה לא סתם מנוע קטנטן שמסתובב, עובדה שהם נהרסים לפעמים בהפסקות חשמל.

דחוף את המארז לפינת החדר, שים על המארז שמיכה, כרית וכל דבר שיכסה אותו וישקיט את המארז

זה לא כל כך רחוק מהמציאות אני עוד דקה באמת מחסה ת'מארז

אני רק מפחד שהוא יתחמם ;D

עכשיו ברצינות....אני יודע שהארד דיסק הולך למות אבל עד שזה יקרה הוא עושה לי ת'מוות !!#$!@$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אני חושב שכדאי שתפסיקו עם התגובות האלו , מה הפלא ששונאים אותנו בכל העולם , אתם פוגעים בפרנסה של אנשים ומתנהגים בצורה מכוערת ולא מוסרית - וכדאי שתבינו את זה , מה שאתם עמדברים עליו זה הונאה שזה עבירה על החוק אבל עבירה שבה הפושע הוא בעל האופי הכי מגעיל שיש - רמאי ושקרן.

מצד אחד אתם דורשים שירות ואחריות טובים כל הזמן ויודעים לבקר אותם כשצריך אבל מהצד השני אתם מתכמנים ועושים הכל כדי שנותן האחריות יגביל אותה - מחוסר ברירה כי עובדים עליו בעיניים - כי מרמים פה על ימין ועל שמאל. אז תפסיקו עם החינוך המגעיל הזה שאתם מעבירים מאחד לשני ושתרד ממכם קצת המחשבה כאילו מגיע לכם הכל והמחשבה שאם אף אחד לא אמר שום דבר ולא קרה לכם מזה כלום אז זה מותר...

והמינמום שבמינימום - בטח אל תדברו על זה בפומבי ותציעו להתנהג ככה לעיני כל !

עם התנהגות וחשיבה כזאת - כבר לא פלא ששונאים אותנו מסביב לעולם בכל חור.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק באתר של היצרן אם יש תוכנה לכיוונון של הכונן קשיח. לי יש כונן קשיח ותוכנה של שממש יכולה להשתיק את הכונן (אני לא זוכר אם זה על ידי הורדת סל"ד או לא אבל אז הוא עובד קצת יותר לאט). הבעייה שהתוכנה הזו עובדת רק ב-DOS. אני כמובן לא חיפשתי הרבה אבל אולי אתה תמצא משהו שיעבוד תחת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מארז לכונן בחו"ל שנקרא SilentDrive או משהו כזה.. יש לי אותו ב-.. השתיק את המאקסטור הסורר שלי.

מיועד בעיקרון לכונני 5400.. אבל לא איכפת לי.. שימות כמה שנים קודם מיתר חום, אבל שיהיה שקט..

יש גם no vibes או משהו בסגנון.. אבל זה לשים את הכונן באוויר בין גומיות כדי שלא יהיה מגע עם המארז שיגרום להגברת הרעש..

אני שונא ..

אתם מאמינם שהתחלתי לחפש מחירים של כונני Flash HD? :)

ל-M-System יש כאלה בגודל של 20 ג"ב +..

ללא חלקים זזים..

שקט סוף סוף!!!

חבל רק שזה בטח עולה איזה 5000$!!!!

יום אחד.. יום אחד יהיה לי מחשב שקט לחלוטין!!!

MuHahHHEAHhAHhAHHAhaH!!!

Teehee.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז גם לי יש הארדיסק סורר שנשמע כמו משאית\מכונת כביסה בסצב סחיטה\מטוס סילון

הוא לא נתן לי לישון... אז החלטתי להשתיק את המחשב ההארדיס יושב על מגירה ומכוסה בצד התחתון ובצדדים בספוג

המגירה יושב על חתיכת בד כדי למנוע מהרעידות לעבור למארז, כי להשיק אותו עוד יותר מילאתי את כל דפנו המארז בכמה שכבות

של מגבוני נייר, וכן, הדבר הזה שם מאחורה הוא צעיף של מכבי חיפה.

כדי שהוא לא יתחמם יש מאורר 60מ"מ על 7V תקוע לפני ששומר אותו קריר

1.JPG

2.JPG

2.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...