עזרה בקניית router (נתב) אלחוטי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית router (נתב) אלחוטי

guycnaan

Recommended Posts

שלום לכל פורום רשתות,אני זקוק לעזרתכם

ובכן רצינו לחבר את הבית (בית פרטי דו קומתי) ברשת פנימית (4 מחשבים),מכיוון שרצינו לחבר את כולם לאינטרנט היינו צריכים או ראוטר, ולמתוח המון חוטים או סתם למתוח המון חוטים...כמובן שאני העדפתי את האופציה השנייה בגלל העלות הזולה יותר,

אך מכיוון שאימי החליטה לצבוע את הבית,ובשום פנים ואופן היא לא תסכים למתוח עשרות מטרים של חוטי רשת על התקרות,או לחילופין תסכים למבצע קידוחים בבית.

ולנושא עצמו: אבי שוהה כרגע בחו'ל והוא ראה ראוטר אלחוטי מסדרת ה-B (אשר יכול להעביר 11 מגה ביט לשנייה אם אני לא טועה),זהו קצב העברה סביר לקו ADSL במהירות 0.75.

מחירו של הראוטר יקר אך סביר (60 דולר),אך בארץ יקר יותר לקנותו ובגלל זה עדיף לקנות בחו'ל.

שאלתי היא אם אני אחליט לקנות ולחבר את המחשבים בביתי,מפאת כל הקירות/קומות שמפרידות בין כל מחשב האם עוצמת התדר תפגע בצורה דרסטית כך שמהירות הגלישה במחשבים הרחוקים מהראוטר תרד בצורה משמעותית,או האם ההשפעה היא מזערית כך שמהירות הגלישה לא תושפע

צירפתי לנוחיותכם סקץ' מאוד גרוע ששירטטתי שמראה איפה ממוקמים המחשבים

(הנקודות השחורות הן המחשבים)

קומה 1

http://www.waaazup.com/p/uploads/floor 1.JPG

קומה 2

http://www.waaazup.com/p/uploads/floor2.JPG

אני אשמח לקבל כל סוג של עזרה

בתודה,גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירות B היא עדיין גדולה ב-הרבה וכשאני אומר הרבה אני מתכוון ממש ממש הרבה....על ה-ADSL.

אם יש לך ADSL 0.75 אל תצפה לטוס עם 4 מחשבים :-\

אני שם בקרוב 3 מחשבים על ADSL 1.5.....לא עם , אבל לשכן שלי יש 2 מחשבים באלחוטית...ואין עם זה בעיות של טווח כמעט...אנחנו יכולים ללכת 2 בניינים מהבית שלו ועדיין קולט חלק !!! הנתב שלו של D-LINK....

60$ זה מצוין ! רק תוודא שאתה קונה גם כרטיסי אלחוטיים ! שם הם זולים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתגובה לניוקסר...

ובכן אני לא מצפה למהירות נורמלית עם 4...

אני אומר שלמשל אם 2 מחשבים עובדים סימולטנית זה יעבוד כמו שצריך...

ובכן אם אתה אומר מניסיון אז אני סומך עלייך...תודה רבה על העזרה...

וכמובן שאני אקנה שם את הכרטיסי האלחוטיים,תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...