קיבלתי טבעת מוות :( - האם שיטת המגבת זה מיתוס? - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי טבעת מוות :( - האם שיטת המגבת זה מיתוס?

DardaDai

Recommended Posts

:xyxthumbs:

רק שאלה, תוכל אתה וDardaDai לפרט איזה REVISION של הלוח אם היה לכם?

לי יש 65NM, כמובן עם HDMI

וכאמור, אין צורך לנסות גם את המגבת, גם את המשחה, גם את התיקון של התופסנים, וגם לשפר .. אני חושב שאם היו עוד שיטות היית מציע גם אותן :)

התיקון של התופסנים כולל החלפת משחה, וכולל אח"כ תהליך של "אפיה" של המעבד הגרפי, למרות שאני לא הייתי צריך כזה. ולא הוספתי .

זו ערכה שעלתה לי בערך 7 דולר כולל משלוח כי היא קטנה, תכפילו את זה בשער הדולר, כשאני קניתי זה יצא בערך 28 שקל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הלוח היה מהורסיה הראשונה. (עדיין בלי יציאת HDMI)

בסוף מצאתי חנות שמחליפה את הקונסולה עם הטבעת בתמורה לחדשה בתוספת תשלום סבירה. ואחליף אותה שם בימים הקרובים.

אתה יכול להגיד איזו חנות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת ששקלתי,

אפילו ביררתי והציעו לי 1200 על ארקייד אבל אין לו לא פרוץ, וזה רק המכשיר בלי שלט וכל מה שמסביב.

אבל בחיטוטי באינטרנט מצאתי סרטון ביוטיוב ל בחור שמצהיר בתחילת הסרטון שהוא עשה את אותו תיקון שלי לפני שנה, ומאז בכל שלושה חודשים הוא את התהליך שהוא מראה בסרטון, שזה לפרק את הבוקס ולמשך חצי דקה- דקה פשוט לשרוף עם ברנר את גוף הקירור של המעבד הגרפי, ואז זה עובד לו לעוד 3 חודשים..

נשמע לי מעניין ואני מחפש ברנר :)

הסרטון:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת ששקלתי,

אפילו ביררתי והציעו לי 1200 על ארקייד אבל אין לו לא פרוץ, וזה רק המכשיר בלי שלט וכל מה שמסביב.

אבל בחיטוטי באינטרנט מצאתי סרטון ביוטיוב ל בחור שמצהיר בתחילת הסרטון שהוא עשה את אותו תיקון שלי לפני שנה, ומאז בכל שלושה חודשים הוא את התהליך שהוא מראה בסרטון, שזה לפרק את הבוקס ולמשך חצי דקה- דקה פשוט לשרוף עם ברנר את גוף הקירור של המעבד הגרפי, ואז זה עובד לו לעוד 3 חודשים..

נשמע לי מעניין ואני מחפש ברנר :)

הסרטון:

תקנה ב AFTER GAMES הם מוכרים ARCADE עם פריצה ב 1400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

עדכון:

החלטתי לנסות לטפל באקסבוקס,

מראש תכננתי לבצע תהליך של חימום עצמי למעבד הגרפי כאשר אני מאוורר רק את המעבד הראשי על מנת שהבוקס לא ייכנס למצב של חימום יתר עם שתי הנורות האדומות ויפסיק לעבוד.

כבר כשפירקתי את הלוח אם וניסיתי להדליק אותו כאשר הוא מחוץ לבוקס, שמחתי לראות את המנורות דולקות בירוק :)

בכל זאת בצעתי את תהליך החימום, ובזמן שהוא מתקרר לחצתי מעט (לא ישירות עם היד) על גוף הקירור של כרטיס המסך בתקווה שהוא יחזור למקום שלו בצורה טובה יותר.

לאחר מכן הרכבתי את הכל חזרה ונהנתי שוב מלשחק בו.

נראה כמה זמן זה יחזיק..

הפעם הרחקתי מעט יותר את ספק הכוח מהיכן שהבוקס נמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...