איך אתם חוגגים יומולדת בדרך כלל? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם חוגגים יומולדת בדרך כלל?

xTz

Recommended Posts

מאוחר מדי, עכשיו אני לא שומע באוזן אחת, מזל שפספסתי.

טוב שפספסת. :xyxthumbs:

ועכשיו ברצינות: תראה אני חושב שהפתרון המושלם בשבילך הוא להתחיל ללמוד, הוא יתרום לך בכל התחומים, חשוב שתבחר בתואר שמתאים לך ומעניין אותך, אם צריך תמשיך לעבוד בנתיים ותשים כמה שיותר כסף בצד.

אני בטוח שהכול ישתפר. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עד שלא תשנה עדיפויות ותמשיך לטחון בעבודה לא ייצא לך מזה כלום.

צלצל לחברים שהיית איתם בקשר ונסה לראות אם הם עושים כיום מבחינת עבודה או תחביב משהו שמעניין אותך.

אני למשל התחלתי לשחק עם חברים וותיקים כדורגל ועם אבא טניס שולחן. התחלתי להתעסק בצילום וכבר יצרתי ידידה בעיסוק הזה שגם מצלמת.

זה מוציא אותך מהCYCLE של העבודה ואתה מכיר אנשים חדשים בחוגים ובמקומות אליהם אתה מתחיל ללכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יומהולדת זה סתם יום שלפי דעתי לא כזה חשוב .. אולי באמת עם המשפחה .

וחברים זה לא ללכת לשוק לקנות מלפפונים ב2-3 שקל.

בן 23 זה כלום.. הכל עוד לפניך .

בשביל להשיג דברים בחיים צריך להיות פעיל ולא על ניוטראל .

להחליף עבודה זו בהחלט אפשרות לא רעה .

אולי באמת אתה צריך יותר זמן לעצמך תוותר קצת על $ ותשקיע את הזמן הזה בתחביבים שלך ,בעצמך.

תציב מטרות ופשוט תגיע אליהן.

אמרת שמד"א מעניין אותך זה טוב אז אולי פעם בשבוע תלך לשם ותתנדב .

מי יודע אולי שם תמצא את מה שאתה מחפש .

אולי טיולים ,אופניים? ?

לך סתם לאיזה עבודות בשביל הכיף וככה תמצא לך מלא חברים .

גם לימודים ..

בקיצור פשוט תפיק לקחים ותנסה להגיע ליעדים שאתה מציב לפניך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שפספסת. :xyxthumbs:

ועכשיו ברצינות: תראה אני חושב שהפתרון המושלם בשבילך הוא להתחיל ללמוד, הוא יתרום לך בכל התחומים, חשוב שתבחר בתואר שמתאים לך ומעניין אותך, אם צריך תמשיך לעבוד בנתיים ותשים כמה שיותר כסף בצד.

אני בטוח שהכול ישתפר. ;)

אני רוצה מדעי המחשב, אם אנחנו כבר בעניין אתה או מישהו אחר יודעים כמה פסיכומטרי צריך לזה?

הפתוחה\ מכללות לא בא בחשבון :silly:

עד שלא תשנה עדיפויות ותמשיך לטחון בעבודה לא ייצא לך מזה כלום.

צלצל לחברים שהיית איתם בקשר ונסה לראות אם הם עושים כיום מבחינת עבודה או תחביב משהו שמעניין אותך.

אני למשל התחלתי לשחק עם חברים וותיקים כדורגל ועם אבא טניס שולחן. התחלתי להתעסק בצילום וכבר יצרתי ידידה בעיסוק הזה שגם מצלמת.

זה מוציא אותך מהCYCLE של העבודה ואתה מכיר אנשים חדשים בחוגים ובמקומות אליהם אתה מתחיל ללכת.

העבודה אצלי זה לא כזאת עדיפות

תראה, אתה מסכים איתי שצריך לעבוד? אני עובד 9 שעות משרה מלאה, בגלל הנסיעות וכו' זה לוקח לי 11-11 וחצי שעות מהיום :S

וזה לא כזה פשוט להתקשר לאנשים שלא דיברת איתם מליון שנה, לא מבינים מאיפה נפלת עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה מדעי המחשב, אם אנחנו כבר בעניין אתה או מישהו אחר יודעים כמה פסיכומטרי צריך לזה?

הפתוחה\ מכללות לא בא בחשבון :silly:

זה כבר טוב שגיבשת דעה, אני רק מקווה שאתה יודע מה כולל תואר במדעי המחשב (רמז: הרבה מתמטיקה), כדי שלא תתאכזב מהלימודים אח"כ.

אני לא יודע כמה פסיכומטרי בדיוק צריך למדעי המחשב (בטוח שלא כמו לרפואה), אני כן יודע שאם תחליט שזה מה שאתה רוצה זה יהיה בר השגה מבחינתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר טוב שגיבשת דעה, אני רק מקווה שאתה יודע מה כולל תואר במדעי המחשב (רמז: הרבה מתמטיקה), כדי שלא תתאכזב מהלימודים אח"כ.

אני לא יודע כמה פסיכומטרי בדיוק צריך למדעי המחשב (בטוח שלא כמו לרפואה), אני כן יודע שאם תחליט שזה מה שאתה רוצה זה יהיה בר השגה מבחינתך.

כן אני מודע לעניין, דווקא מתמטיקה הולך לי טוב.

מקווה מאוד שילך בפסיכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מודע לעניין, דווקא מתמטיקה הולך לי טוב.

מקווה מאוד שילך בפסיכו..

אם אתה טוב במתמטיקה אין לך שום סיבה לדאוג, בכל מקרה - הפסיכומטרי הדרוש תלוי בבגרות שלך, מה הממוצע שלך? (וכמה יח' מתמטיקה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שעם ממוצע הבגרות שלי אני צריך לפחות 700 :nixweiss: בכל אוניברסיטה

אוףףף ממש לא בא לי מכללה יש שם אוירה מעפנה של תיכון..אף אחד לא שם על השני וכולם מתים לעוף הביתה

לגבי חיי החברה : החלטתי שאלך בקביעות לחדר , אלך למד"א, בינתיים זהו אני חושב

כמובן מיד אחרי שאסיים עם הפסיכומטרי

מקווה באמת שיהיה איזה שינוי בחודשים הקרובים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמח לשמוע עדכונים. ;D

אל תוותר לעצמך, עשה הכל כדי להשיג את מטרותיך!

נ.ב: אתה יכול לכתוב את המשפט הזה 100 פעמים על דף A4, זה עשוי לעזור. (כמובן בגוף ראשון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...