איך אתם חוגגים יומולדת בדרך כלל? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם חוגגים יומולדת בדרך כלל?

xTz

Recommended Posts

אז אתה מתכוון להשאר חסר תואר כל החיים שלך?

כי אתה יכול להשאר אחראי נקיון בחברת הייטק. (או מה שאתה לא עושה שם)

נראה לי שמצאתי לך את הפתרון המושלם: תתחיל לשפר את הפסיכומטרי שלך ואת הבגרויות אם צריך, תתקבל לאוניברסיטה ואתה מסודר, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה חברתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אתה מתכוון להשאר חסר תואר כל החיים שלך?

כי אתה יכול להשאר אחראי נקיון בחברת הייטק. (או מה שאתה לא עושה שם)

נראה לי שמצאתי לך את הפתרון המושלם: תתחיל לשפר את הפסיכומטרי שלך ואת הבגרויות אם צריך, תתקבל לאוניברסיטה ואתה מסודר, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה חברתית.

האמת שאני עובד בתור טכנאי רשתות

קצת קשה לשפר את הפסיכו במשרה מלאה, התלבטות שלי היא האם לעזוב את העבודה :S למרות שזה קצת דפוק לעזוב בשביל פסיכו, מילא בשביל אוניברסיטה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה היה לנו כאן עד עכשיו ...

אחד,

בן 23,

עם חברים מעפנים / בלי חברים בכלל,

בלי נכות גופנית / עיוות פיסי / טיקים בפנים / אישיות מסריחה,

בלי חיים,

עובד בהייטק,

עם פסיכומטרי בקנטים,

לא לומד עקב תירוצים שונים ומשונים,

לא יודע מה הוא רוצה / מה לעשות,

מקרה קלאסי של אבטיח ... יפה ונחמד מבחוץ, מתוק מתוק בפנים אבל מלא במים.

כמה בילבולי ביצים !!! בן אדם, תתאפס על עצמך ומהר אחרת עוד 40 שנה תתעורר פתאום ולא תכיר את עצמך במראה.

אם נדמה לך שאני יורד עליך ... אתה קצת ( רק קצת ) צודק אבל אני מקווה שתראה את הנקודה ולא את הירידה.

" קצת קשה לשפר את הפסיכו במשרה מלאה "

מזה החרטא הזה ?! אנשים דפוקים ממך עם בעיות שהיית מתאבד בגללן 100 פעמים עשו את זה בהצטיינות !! יש לך בעייה שיכלית ?

לא בא לך פסיכומטרי ? מעולה. יש אוניברסיטה פתוחה.

לא בא לך לימודים ? אחלה פלוס. יש חיים מחוץ לשעות העבודה. יש עולם שלם שם בחוץ.

מזה התרוץ המסריח הזה " עבודה במשרה מלאה " " עומס בעבודה " ?

אתה לא עובד 16 שעות ביום ( בהייטק ) ואם כן אתה אשכרה טמבל שנותן לעבודה להכתיב לו את החיים ( או חוסר חיים ).

אתה יודע מה ? אמרתי שאי אפשר למצוא חברים באינרטרנט ? טעות שלי. יש מיליון בריבוע דרכים למצוא חברים באינטרנט שהופכים להיות חברים בחיים.

מה קיבינימט אתה מרחם על עצמך ומתאר אותך כמו איזה מסכן ( מתלבט, צריך להתפשר, רוצה אבל אי אפשר ... ) ?! קח את עצמך בידיים ותפסיק להתבכיין.

העתיד והעולם לפניך ... רק תבחר. נכון, לא הכל ורוד ויש מלא חרטא אבל אתה לא נמצא בבור של זבל עם ידיים קשורות והעולם משתין עליך.

אתה בריא, עובד ( בהייטק, אדיוטים לא עובדים בהייטק ), בעל שכל ( עובד בהייטק ), יש לך איפה לגור, כנראה יש לך , קיצר - קצת מסודר.

אתה רוצה חיי חברה ?! במקרה קיצוני אתה יכול להצטרף לכת, גם זה חיי חברה ( ציניות !!! ).

אם יש משהו אחר שמונע ממך לפתח את עצמך( מבחינה אישית וחברתית ) זה כבר סיפור אחר אבל אם אלה רק התירוצים שלך ... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תגזים, אני לא בטוח שהוא קיבל אוטו, הוא בסך הכל טכנאי נקיון, אופס... טכנאי , בכל מקרה מצאנו לו את הפתרון, תתחיל לעשות מה שצריך בכדי להתקבל לאוניברסיטה ולרכוש מקצוע אמיתי לחיים, אני מבטיח לך שאם תיהיה פתוח תפיק הרבה חברים מהלימודים, ובנוסף גם מקצוע אמיתי , קח את עצמך בידיים ואל תתן לחיים לעבור מתחת לאף שלך.

אני מאחל לך הצלחה רבה בהמשך. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

almonime - מה מונע ממני? הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא ביטחון עצמי..לא ממש ירוד אבל גם לא כזה גבוה

אל תגזים, אני לא בטוח שהוא קיבל אוטו, הוא בסך הכל טכנאי נקיון, אופס... טכנאי , בכל מקרה מצאנו לו את הפתרון, תתחיל לעשות מה שצריך בכדי להתקבל לאוניברסיטה ולרכוש מקצוע אמיתי לחיים, אני מבטיח לך שאם תיהיה פתוח תפיק הרבה חברים מהלימודים, ובנוסף גם מקצוע אמיתי , קח את עצמך בידיים ואל תתן לחיים לעבור מתחת לאף שלך.

אני מאחל לך הצלחה רבה בהמשך. ;)

חחח אין אוטו, הלוואיייייי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה ביטחון עצמי " לא ממש ירוד אבל גם לא כזה גבוה " ?

אתה מפחד מכישלון ? אי הצלחה ? מה ? ... קישקושים.

אתה לא צריך לפחד מאלה, אתה צריך ללמוד מהם במידה והם קורים ולא להתייחס אליהם כאילו שהם מצביעים עליך - " אפס ".

אתה צריך ללמד את עצמך " לראות " מעבר לכישלון עצמו וזה לא קשה בכלל ולא זיוני שכל כמו שזה נשמע.

כל פעם שאתה לא מצליח זה אתגר לפעם הבאה. בכל דבר.

היחיד שנותן לאלה משקל זה אתה בעצמך ולא אף אחד אחר. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד גבר, יש לך חברות? ידידות?אם כן אז נסה לצאת איתן, כן כן אני יודע שזה יכול להשמע קצת דפוק וכו' אבל נשים יכולות ליהיות "חברים" גם...

שירתת בצבא נכון? אני לא מכיר בן אדם אחד שסיים בלי למצוא איזה חבר אחד לחיים...

כנ"ל בצפר.. נסה למצוא כמה חברה מהבצפר... תארגנו איזה בילוי ביחד...

חברים לא צריכים ליהיות בכמות תעשייתית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה לא הייתה "איך אתם חוגגים יום הולדת" ?

אישית, ימי הולדת אני חוגג סטריקטלי עם המשפחה בלי חברים כי איתם אני חוגג בסופש"ים או הולך לסרטים וכדומה אז פעם בשנה אני מקדיש את זה לאמא עם איזה מסעדה טובה או ארוע אחר. אחרי זה בסופ"ש שותים עם החבר'ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מוציאים את הסרקסט שבי, לא יפה.

*TXZ, אני אוסר עלייך להקשיב לי !

gun.jpg

מאוחר מדי, עכשיו אני לא שומע באוזן אחת, מזל שפספסתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...