נייד לעריכה גרפית ועבודה עד 1000 דולר - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד לעריכה גרפית ועבודה עד 1000 דולר

TomeK

Recommended Posts

שלום לכולם,

סוף סוף אחרי הרבה רצון יש באפשרותי לקנות מחשב נייד.

התקציב בכותרת, המטרה היא מחשב שיוכל לעבוד עם מספר תוכנות כבדות במקביל בלי להתקע.

התוכנות הן: solidworks, SOLID EDGE, AutoCAD, PHOTOSHOP

בנוסף המחשב יהיה לגלישה באינטרנט, משחקים בינוניים וצפיה בסרטים/תמונות דרך אליו יחובר.

דרישות מפרט:

חברה טובה ואמינה

זמן עבודה כ-4 שעות לפחות

מסך החל מ-14"

דיסק קשיח עם לפחות 160 גיגה

כרטיס מסך המתאים לדרישות שצויינו

חיבור "איכותי" לטלויזיה

משקל עד 2.5 ק"ג

עדייפות למסך מט(לא חובה)

אחריות בן לאומית

המחשב ירכש בארה"ב, כמו כן אשמח לקבל המלצות על מחשבים העונים לדרישות וחנויות שניתן לקנות בארה"ב.

תודה על העזרה,

תומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DELL Latitude E6400 או Lenovo Thinkpad T400 עם כרטיס מסך נפרד.

רק שים לב שלא כל הדגמים של Lenovo זכאים לאחריות בינ"ל בישראל. יש לבדוק לפי מספר דרם כפי שרשום בסטיקי.

לגבי - יש לרכוש אחריות Next Business Day שמזכה אותך בכיסוי בינ"ל (כפי שגם רשום בסטיקי).

אם אתה רוצה להתחבר לטלוויזיה באופן דיגיטלי, ל- יש יתרון, שכן יש לו שאפשר להמיר ל-HDMI, בעוד ל-T400 יש רק VGA (ל-T500 היותר גדול יש גם כן, אבל המשקל שלו כבר חורג מ-2.5 קילו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E6400 זה מחשב ששמתי אליו עיין בעיקר.

הבעיה שהמפרט שלו יכול להיות ממש שונה וברוב המקרים למפרט טוב יחיסית המחיר יותר גבוהה.

ראיתי מפרטים בארץ של התת דגמים מאתרים http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-latitude-e6400-p96.htm

ו http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?ProductID=1107

האם אפשרי להשיג מפרטים דומים(בארה"ב) במחיר שציינתי?

ראיתי באתרי האינטרנט שהמחירים די גבוהים לדגם הזה, אפשר לקבל חנות אשר מוכרת מפרט מהדגם הזה בארה"ב?

עריכה:

בסוף החלטתי לקנות דרך אתר אשמח אם תוכלו לעזור לי למצוא קוד קופון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שאני רוצה לקנות הוא:

Intel® 2 Duo T9550 (2.66GHz, 6M L2 Cache, 1066MHz FSB)

14.1" UltraSharp WXGA+ (1440x900) LED Display - Brush Metal Black

3 Year Basic Limited Warranty and 3 Year NBD On-Site Service

NVIDIA Quadro NVS 160M With Express Card

3.0GB, -800 SDRAM, 2 DIMMS

160GB Encrypted Hard Drive, 7200RPM

8X DVD+/-RW w/Roxio and Cyberlink PowerDVD

Intel® WiFi Link 5100 802.11a/g/n Draft Mini Card

Internal Modem

9CELL BATTERY

כמה שאלות לפני ההזמנה

* כדי להוסיף 120 דולר לשידרוג ממעבד P8600 לT9550?

* כדי לשלם 99 דולר בשביל אחריות בין לאומית?

* מה הבדל בחיבורי כרטיס מסך בין Express Card ל PC-Card (רשום שזה אותו מחיר)?

* יש סעיף "No Intel® vPro Secure Advanced Hardware Enabled Systems Management" בשדרוג שאין לי מושג מה הוא

האופציות הן:

No Intel® vPro Secure Advanced Hardware Enabled Systems Management [included in Price]

Intel® vPro Techs adv mgmt features set to Off for future use [add $15]

vPro Technologys advanced management features [add $20]

מה הכוונה?

*מה ההבדל בין דיסק קשיח 250GB Hard Drive, 7200RPM with Free Fall Sensor ל160GB Encrypted Hard Drive, 7200RPM

ולמה אני צריך להוסיף 5 דולר בשביל פחות נפח, יש הבדל בינהם?

* מה ההבדל בין Intel® WiFi Link 5300 802.11a/g/n Draft Mini Card לIntel® WiFi Link 5100 802.11a/g/n Draft Mini Card האם כדי להוסיף 20 דולר לדגם חדש יותר?

יש גם אפשרות ל Intel® WiMAX/WiFi Link 5150 802.16e and 802.11a/g/n Draft Mini Card האם כדי?

*כתוב שאני צריך להוסיף 29 דולר בשביל מודם, האם זה לא צריך להיות כלול?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* כדי להוסיף 120 דולר לשידרוג ממעבד P8600 לT9550?

תלוי. לדעתי לא. כלומר, אם בא לך - כן, אבל שזה יהיה בעדיפות אחרונה.
* כדי לשלם 99 דולר בשביל אחריות בין לאומית?
ברור.
* מה הבדל בחיבורי כרטיס מסך בין Express Card ל PC-Card (רשום שזה אותו מחיר)?
זה לא קשור לכרטיס מסך, זה קשור לכרטיסי הרחבה. PC Card זה התקן הישן יותר, ExpressCard התקן החדש והמהיר יותר, מה שהופך אותו לעדיף, רק שיש עדיין כרטיסי הרחבה ל-PC Card שאנשים משתמשים בהם, ולכן ניתנת האופציה ללכת על הסטנדרט הזה.

* יש סעיף "No Intel® vPro Secure Advanced Hardware Enabled Systems Management" בשדרוג שאין לי מושג מה הוא

האופציות הן:

No Intel® vPro Secure Advanced Hardware Enabled Systems Management [included in Price]

Intel® vPro Techs adv mgmt features set to Off for future use [add $15]

vPro Technologys advanced management features [add $20]

מה הכוונה?

אתה לא צריך שום דבר מזה.

*מה ההבדל בין דיסק קשיח 250GB Hard Drive, 7200RPM with Free Fall Sensor ל160GB Encrypted Hard Drive, 7200RPM

ולמה אני צריך להוסיף 5 דולר בשביל פחות נפח, יש הבדל בינהם?

ההארד דיסק מוצפן, לכן יקר יותר.

* מה ההבדל בין Intel® WiFi Link 5300 802.11a/g/n Draft Mini Card לIntel® WiFi Link 5100 802.11a/g/n Draft Mini Card האם כדי להוסיף 20 דולר לדגם חדש יותר?

יש גם אפשרות ל Intel® WiMAX/WiFi Link 5150 802.16e and 802.11a/g/n Draft Mini Card האם כדי?

שווה ללכת על ה-5300.

איזה מודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה וההסבר המפורט!

נשאר עם P8600

מה זה הארד דיסק מוצפן, מה היתרונות ובשביל מה צריך אותו בנייד?

האם Intel® WiMAX/WiFi Link 5150 802.16e and 802.11a/g/n Draft Mini Card יותר טוב מה-5300?

ציטוט של: TomeK ב היום בשעה 16:35:49

איזה מודם?

הכוונה היתה יציאה לחיבור קווי למודם, אם הבנתי את זה נכון. פשוט בדרך כלל החיבור מגיע עם המחשב תמיד ולא צריך לבחור או שלא הבנתי את זה נכון.

זה מה שהיה כתוב שם:

"An internal modem is an optional feature that cannot be upgraded or added in the future. If you plan on using dial-up network access, please select internal modem when configuring your system."

תודה, והמשך שבוע טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הארד דיסק מוצפן, מה היתרונות ובשביל מה צריך אותו בנייד?

אתה לא צריך אותו.

האם Intel® WiMAX/WiFi Link 5150 802.16e and 802.11a/g/n Draft Mini Card יותר טוב מה-5300?

לא חושב שהוא יותר טוב כהתקן WiFi, אבל WiMax זה יתרון מסוים (למרות שעד שהתקן יתפוס המחשב כנראה כבר לא יהיה רלוונטי במיוחד).

הכוונה היתה יציאה לחיבור קווי למודם, אם הבנתי את זה נכון. פשוט בדרך כלל החיבור מגיע עם המחשב תמיד ולא צריך לבחור או שלא הבנתי את זה נכון.

זה מה שהיה כתוב שם:

"An internal modem is an optional feature that cannot be upgraded or added in the future. If you plan on using dial-up network access, please select internal modem when configuring your system."

אני חושב שזה כתוב מספיק ברור. כנראה יש להם שני לוחות אם אפשריים - אחד עם מודם, אחד בלי. אם אתה חושב שתצטרך את זה, לך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...