ynet מוציא אותי מהכלים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ynet מוציא אותי מהכלים

matteo

Recommended Posts

האתר עת עת מוציא אותי מהכלים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3739825,00.html

בכתבה הבאה, על אף שברור שאלו ערבים, ynet לעולם לא ירשום ערבים

אבל כשמדובר ב- פעיל ימין, חרדי, מתנחל וכיוצא בזאת, הם לא יפסיקו להדביק לו את כל שמות התואר שקיימים באותה משפחה

פשוט אתר נבזה, עצוב שזה מקור החדשות במדינה שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, מאיפה אתה יודע בוודאות שמדובר בערבים?

דבר שני ויותר חשוב, אתה באמת מצפה שיהיה רשום שמדובר בערבי ישראלי? האם זה אותו הדבר כמו חרדים?

אולי גם מפריע לך שרשום שאנשים נעקצו ע"י דבורים(ולא ייצורים כלשהם)?

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3594851,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) רשום שהמשטרה עצרה שני חשודים, האחד מדליית אל כרמל והשני מצפת. לא קשה לנחש מה המוצא של כל אחד מהם (רמז: אחד מהם כנראה יהודי :o)

ב) http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3740170,00.html

דליית אל כרמל זה יישוב דרוזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא דיבר על דליית אל כרמל (ישוב דרוזי שרוב תושביו משרתים בצבא, אגב).

פותח הת'רד, אתה יכול להוכיח מעבר לכל ספק אפשרי שמדובר בערבים? אה, לא? קטעים.. אם העיתון ירשום שאלו ערבים, או כל הכללה לא מאומתת כזאת (ימנים קיצוניים, חרדים, מתנחלים או כל קבוצה אחרת שאתה יכול לדמיין), הוא יהיה חשוף בפני תביעות דיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהוא דיבר על דליית אל כרמל (ישוב דרוזי שרוב תושביו משרתים בצבא, אגב).

פותח הת'רד, אתה יכול להוכיח מעבר לכל ספק אפשרי שמדובר בערבים? אה, לא? קטעים.. אם העיתון ירשום שאלו ערבים, או כל הכללה לא מאומתת כזאת (ימנים קיצוניים, חרדים, מתנחלים או כל קבוצה אחרת שאתה יכול לדמיין), הוא יהיה חשוף בפני תביעות דיבה.

זה בדיוק מה שאני אומר

אני נגד ציון של אי זו תגית על כל בנאדם באשר הוא

שלא יציינו לא את המוצא, לא את השייכות האתית, לא נאדה

מבחינתי הכל פשע של הוצאת דיבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אבל תסכים איתי כשחרדים מתפרעים בירושלים(סתם המצאתי, לאו דווקא קורה/קרה בזמן האחרון), אין שום דבר פסול בלציין שמדובר בחרדים. אולי מכיוון שמדובר בקבוצה גדולה של חרדים, שעקב העובדה שהם חרדים , גרמה להם להתפרע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני אומר

אני נגד ציון של אי זו תגית על כל בנאדם באשר הוא

שלא יציינו לא את המוצא, לא את השייכות האתית, לא נאדה

מבחינתי הכל פשע של הוצאת דיבה

זו לא הוצאת דיבה לציין שחרדים מתפרעים בירושלים, אם הם אכן מתפרעים שם. במקרה כזה עומדת לזכות הטוען הגנת אמת דיברתי.

זו כן הוצאת דיבה לציין שערבים ישראלים אחראים להצתות, כשאין לך שום ראיות לכך. עצם זה שרשום שהמשטרה עצרה חשוד, תושב דליית אל-כרמל (ישוב דרוזי, כפי שציינו), זה מידע מספק מבחינה עיתונאית. הם הרי לא רשמו פלוני אלמוני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק ש-ynet פרו ערבי ובמקרים רבים עושה דברים כמו שפותח הת'רד מציין, למשל בהתפרעויות הטרור נגד גדר ההפרדה של הכפר הערבי ההוא, הם תמיד טרחו לציין "תושבי הישוב X" ולא "ערבים", לעומת מקרים הפוכים שבהם הם דאגו טוב-טוב לציין "מתנחלים" ולא סתם "תושבי הישוב X".

אבל הדוגמה הזאת של ההצתות - דבילית. לא הבנתי מה גורם לך לחשוב שאלו היו ערבים בכלל. אין להם מה לעשות בחיים, רק לשרוף יערות? מה זה יתן להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק ש-ynet פרו ערבי ובמקרים רבים עושה דברים כמו שפותח הת'רד מציין, למשל בהתפרעויות הטרור נגד גדר ההפרדה של הכפר הערבי ההוא, הם תמיד טרחו לציין "תושבי הישוב X" ולא "ערבים", לעומת מקרים הפוכים שבהם הם דאגו טוב-טוב לציין "מתנחלים" ולא סתם "תושבי הישוב X".

שוב, זה תקין לגמרי לציין "תושבי הישוב X"(מהסיבות שדן ציין), לעומת מתנחלים, שגרים בישוב שמוגדר כהתנחלות(ולכן הם, כתושביו- מתנחלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הדוגמה הזאת של ההצתות - דבילית. לא הבנתי מה גורם לך לחשוב שאלו היו ערבים בכלל. אין להם מה לעשות בחיים, רק לשרוף יערות? מה זה יתן להם?

מה זה יתן להם? כלום. כל מה שזה יעשה זה נזק לנו (וגם להם, אבל לא ממש אכפת להם). לפעמים זה יותר ממספיק בחוגים מסויימים.

שוב, זה תקין לגמרי לציין "תושבי הישוב X"(מהסיבות שדן ציין), לעומת מתנחלים, שגרים בישוב שמוגדר כהתנחלות(ולכן הם, כתושביו- מתנחלים).

תגיד לי, אתה מקשיב לעצמך לפעמים? אם תושבי התנחלות הם "מתנחלים", אז באנלוגיה תושבי ישוב ערבי הם "ערבים", תושבי ב"ב הם "חרדים" וכיו"ב. למה רק כשמדובר בערבי אסור לציין שהוא ערבי, במיוחד אם זה רלוונטי לדיון (כי נחקר הכיוון הלאומני)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא הוצאת דיבה לציין שחרדים מתפרעים בירושלים, אם הם אכן מתפרעים שם. במקרה כזה עומדת לזכות הטוען הגנת אמת דיברתי.

זו כן הוצאת דיבה לציין שערבים ישראלים אחראים להצתות, כשאין לך שום ראיות לכך. עצם זה שרשום שהמשטרה עצרה חשוד, תושב דליית אל-כרמל (ישוב דרוזי, כפי שציינו), זה מידע מספק מבחינה עיתונאית. הם הרי לא רשמו פלוני אלמוני..

אני לא יודע מה אתה יודע על המושג המשפטי "חשוד"

וזה לא הוצא דיבה אלא פגיעה בזכות לכבוד של הציבור החרדי, שאכן תדמיתם של המתפרעים פוגעת קשות בציבור כולו ובדעת הציבור

כנ"ל לגבי המתנחלים, כנ"ל לגבי פעילי ימין

כמעט ולא יצא לי לראות משהו רע שצויין שנעשה על ידי פעיל שמאל באתר הנבזה הזה

פשוט אתר בזיון

מילפורד , הדוגמא של ההצתות בהחלט דבילית, אבל זה הקש ששבר את גב הגמל

נמאס לראות כתבות כל כך מסתות

אני נזכר פעם כשהייתה כתבה לדוגמא על תקיפה בבניין של אחד השכנים על ידי 2 אזרחים חרדים, ynet טרחו מאוד לציין שהתוקפים היו חרדים

בניגוד למקרים אחרים בהם מצויין "גבר כבן XX תושב XX דקר.."

זה מתחיל להמאס, ההסתה בכלל

אגב בעיתונים אחרים זה לא פחות מרגיז כמציינים "ערבי דקר כך וכך.."

מבחינתי 2 המקרים חופפים זה לזה ואת שניהם יש להוקיע מהר מאוד

אני לא בקיא בחוקים, אך מבחינה יבשה, כל ציון של פרט ממשפחת הגזעים/שיוך אתני/מוצא הינו בגדר פגיעה בכבוד.

לציין חרדי/מוסלמי/ערבי/יהודי/חרדי/חילוני/אתאיסט/לבן/שחור/תכלת, כולם מבחינתי בגדר הסתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...