הקלדה איטית בפייסבוק דרך IE8 וגם דיליי קטן בפורום אפילו - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקלדה איטית בפייסבוק דרך IE8 וגם דיליי קטן בפורום אפילו

achiya1

Recommended Posts

שלום וערב טוב

בעיה מעיקה...לאחרונה התקנתי את האקספלורר החדש ורק עכשיו שמתי לב שאני מקליד בפייסבוק נגיד והמילים מגיעות באיחור ואני צריך לחכות כאילו מישהו אחר מקליד את המילים..

בקצב ממש איטי !

וזה גם מעצבן כשאני מוחק בטעות זה מוחק יותר מדי אותיות ואתם יכולים לדמיין כבר איך זה מציק שמנסים להתכתב.

בזמן שאני מקליד את האשכול הזה אני מבחין שגם פה יש סוג של דיליי אמנם פחות נוראי..

מה אני יכול לעשות כדי לסדר את זה?

האם אני חייב להסיר את האקספלורר החדש?

והאם זה אפשרי בכלל לחזור לישן..?

תודה רבה מראש והמשך ערב נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מההולכים נגד הזרם:x

נגד הזרם? על מה אתה מדבר בכלל? FF זה נגד הזרם? אם כבר IE זה נגד הזרם.

טוב שהוא הדפדפן הטוב ביותר שקיים כרגע, הרבה יותר טוב מ- IE. לא מאמין לי? פיירפוקס עבר השנה את IE בשימוש, היה איזה סקר אבל אני לא זוכר איפה ראיתי... בקיצור יותר אנשים משתמשים ב- FF מאשר בכל אחר. הם לא טועים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

שטויות. רוב הציבור משתמש באקספלורר.

http://en.wikipedia.org/wiki/Usage_share_of_web_browsers

אני חושב שאני יודע על איזה מקור הסתמכת, הוא לא נכון.

http://www.w3schools.com/browsers/browsers_stats.asp

האנשים שלפיהם המידע הוסק, הם לא משתמשים ממוצעים.

אמנם, בקרב המשתמשים היותר מתקדמים פיירפוקס שולט.

W3Schools is a website for people with an interest for web technologies. These people are more interested in using alternative browsers than the average user. The average user tends to use Explorer, since it comes preinstalled with Windows. Most do not seek out other browsers.

These facts indicate that the browser figures above are not 100% realistic. Other web sites have statistics showing that Explorer is used by at least 80% of the users.

Anyway, our data, collected from W3Schools' log-files, over a five year period, clearly shows the long and medium-term trends.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגד הזרם? על מה אתה מדבר בכלל? FF זה נגד הזרם? אם כבר IE זה נגד הזרם.

טוב שהוא הדפדפן הטוב ביותר שקיים כרגע, הרבה יותר טוב מ- IE. לא מאמין לי? פיירפוקס עבר השנה את IE בשימוש, היה איזה סקר אבל אני לא זוכר איפה ראיתי... בקיצור יותר אנשים משתמשים ב- FF מאשר בכל אחר. הם לא טועים...

קצת הגזמת.

FF מחזיק באולי 30%.

(אין לי כח לבדוק, אולי אח"כ)

אבל אני איתך שהוא כרגע הטוב, והנוח ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...