שאלה מאוד פשוטה באלקטרוניקה(חיבור לד למקלט של מכונית על שלט) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מאוד פשוטה באלקטרוניקה(חיבור לד למקלט של מכונית על שלט)

yossik17

Recommended Posts

שלום,יש לי מין ג'יפ קטן כזה ויש לו תאורה בפנסים אשר מקדימה נדלקים שנוסעים קדימה ושנוסעים לאחור הפנסים מאחור נדלקים.

אבל לג''יפ שלי יש מין סלון כזה ורציתי לחבר 2 לדים קטנים(לקחתי אותם ממארז ישן ואלה הם הלדים של הPOWER) אז רציתי לשאול לאן לחבר אותם במערכת שיפעלו ברגע שאני לוחץ על ON בג'יפ.

המערכת אצלי בנויה כך.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שהבנתי את השאלה..

אתה רוצה לחבר את הלדים כך שידלקו כל זמן שהמכונית פועלת (לא בהכרח נוסעת אלא רק נמצאת על ON)

אם כן אז אתה צריך לחבר את הלד בצורה מקבילה עם הצ'יפ של המכונית, כלומר המינוס של הסוללה ללד והפלוס של הלד לפלוס שיוצא מהמתג.

אתה רק צריך לשים לב שהסוללה של המכונית (אני מנחש 9.6V) לא תואמת את מתח הלד (שוב אני מנחש 3V) ולכן אתה צריך לבדוק את המתח של שניהם ולחבר נגד מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק לזה התכוונתי..

הסוללה מורכבת מ4 נטענות במתח 1.2V מה שיוצא שהמתח הכולל הוא 4.8 ואם זה משנה הסוללות זה 600 MAH אני אולי יחבר 2 לדים וזה יעבוד קצת יותר חלש לא?הרי לד של מחשב זה 3 וולט.

אני עוד מעט מזמין של 2300MAH ככה שאין צריך לדאוג שזה יגמר מהר.

הקטע שאני חשבתי שאם אני יחבר את המינוס של הלד למינוס שמעגל ואת הפלוס של הלד לכפתור אז זה ידליק אותו..יעני זה יסגור מעגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה כתבת אבל אני רוצה לעשות לד בליפסק יעני איך שאני שם על ON גם הג'יפ יעבוד וגם הלד..

בקיצור אני יחבר את הלד לפניי כפתור תודה ואפשר לנעול שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון

בגדול ההדק החיובי של הסוללות מחובר למפסק, והשלילי ללוח של בג'יפ,

כל שאתה צריך (כמובן עם נגד מתאים) לבחר את ההדק החיובי של הלדים אחרי המפסק (ז"א בין המפסק ללוח)

ואת ההדק השלילי לסוללות.

בין ההדק החיובי לבין המפסק אתה צריך לשים נגד/ם מתאימ/ים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...