מחפש טיפים לצילום אירועים (בר מצווה,חתונה וכו') - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש טיפים לצילום אירועים (בר מצווה,חתונה וכו')

Satlan

Recommended Posts

מה אתה משחק אותה קשה הבנה? מן הסתם שבכדי לקבוע אם האומני (או כל דבר אחר) עוזר או לא / משנה תוצאות או לא - צריך השוואה, ולא סתם "תמונות נהדרות" (מי אמר שהן לא היו נהדרות בדיוק באותה מידה בלי האומני?). שים לב שאני בכלל לא אומר לך שאתה טועה לגבי התוצאות, אין לי מושג, הטיעון שלי נורא פשוט ועקרוני.

ואם כבר להתקטנן - אז לא, אתה לא צריך להגיד למישהו שיחכה רגע, אתה יכול לערוך ניסוי שייקח בדיוק שנייה על חבר צלם לפני האירוע למשל. סתם דוגמה.

ואגב, היית יכול בינתיים לשים את אותן נהדרות, אולי לאורן היה משהו מעניין (בין אם טיפשי או חכם בעינייך) להגיד עליהן.

אני עד לויכוחים שלכם כבר לא מעט זמן, ואם אני הייתי במקומך והייתי יכול להשתיק איזה נודניק פלצן שטועה ומטעה בגדול, בעאלק-ניסוי של דקה וחצי, הייתי עושה את זה שבוע שעבר. אז לא ברורה לי עכשיו הגישה שלך של להתנשא מעל דיון כביכול תיאורטי בפורום, זה הכל. על אחת כמה וכמה כשהבנאדם מנגד הכי אנטי פיקסל-פיפינג ושות' וכל היום חופר לכולם על כמה שמה שקובע זה התוצאה הסופית ומה שרואים בעין, וזין על גרפים והגדלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עד לויכוחים שלכם כבר לא מעט זמן, ואם אני הייתי במקומך והייתי יכול להשתיק איזה נודניק פלצן שטועה ומטעה בגדול, בעאלק-ניסוי של דקה וחצי, הייתי עושה את זה שבוע שעבר.

אתה מפספס את הנקודה.

אורן מדבר שוב ושוב על דברים תיאורתיים לחלוטין (צילום ללא במשך כל הערב, הקפצה אחורית באמצע אולם שהקיר הכי קרוב נמצא 50 מטר אחורה, וכו') איזו השוואה בדיוק אתה רוצה שאני אעשה?

אתה לא מבין שההשוואה שהוא "ביקש" לא אומרת כלום?

אני באמת צריך להעלות תמונה לאינטרנט בשביל שתדע שפלאש ב-90% לשמיים בשטח פתוח לא יראה אותו דבר עם ובלי מפזר?

אמרתי לך קודם ואני אגיד לך שוב:

אתה רוצה ללמוד? צא לצלם.

רוצה להתעשר בידע? צא לצלם, עדיף עם צלם אמיתי שיראה לך תוצאות וילמד אותך תוך כדי.

ידע מעשי לא לומדים באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת צריך להעלות תמונה לאינטרנט בשביל שתדע שפלאש ב-90% לשמיים בשטח פתוח לא יראה אותו דבר עם ובלי מפזר?

אל תעשה בשבילי שום דבר. אבל זה מה שאורן טוען, לא? שלאומני אין שום השפעה כשלא מקפיצים. אם אני לא טועה וזה אכן מה שהוא טוען (ואורן מוזמן לתקן אותי), אז כן, זה בדיוק מה שאתה "צריך" לעשות, להעלות תמונה לאינטרנט. אני לא שומע את הטונים שלך, אבל זה נדמה שאתה אומר את זה כאילו זו המטלה הסיזיפית עלי אדמות, וזה נשמע מגוחך. כבר אמרתי, אם היה ביכולתי להוכיח את הנושא במקומך (לכאן או לכאן), הייתי עושה את זה ממזמן. זה נראה לי כל כך עדיף על פני ביזבוז זמן של כתיבת עשרות תגובות...

אמרתי לך קודם ואני אגיד לך שוב:

אתה רוצה ללמוד? צא לצלם.

רוצה להתעשר בידע? צא לצלם, עדיף עם צלם אמיתי שיראה לך תוצאות וילמד אותך תוך כדי.

ידע מעשי לא לומדים באינטרנט.

תודה על הטיפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי באמת כדאי שתעלה תמונה אחת עם מרכך שהפלאש מוקפץ לאלוהים ונראה איך יצא וזהו

ולמען האמת אני חושב שזה כן יעזור.

לפני כמה זמן יצא לי לצלם אנשים מול נוף, זה היה לקראת השקיעה, מחוסר ציוד שמתי את הפלאש על בערך 60 מעלות על זום 17.

מה שקרה זה שהפלאש פגע רק בפלג הגוף העליון, לכן אני מניח שאם נשים מרכך "שישבש" את קרני האור, גם החלק התחתון היה מואר, משום שהיו מגיעים לשם קרניים.

אבל שוב זאת רק ספוקולציה ואולי כדאי שתעלה תמונה לתמוך בהשערות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל, למה נהפך הדיון הזה.

אורן , תודה על התגובות.

אני מאמין שלצילום אירועים באולם, עם תקרה בגובה בינוני omni-bounce לא יזיק לי. אז אזמין אחד מארליך.

הפתרון שנשאר לא פתור זה צילום עם בחושך בלי תקרה.

לא הבנתי מה עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה זמן יצא לי לצלם אנשים מול נוף, זה היה לקראת השקיעה, מחוסר ציוד שמתי את הפלאש על בערך 60 מעלות על זום 17.

מה שקרה זה שהפלאש פגע רק בפלג הגוף העליון, לכן אני מניח שאם נשים מרכך "שישבש" את קרני האור, גם החלק התחתון היה מואר, משום שהיו מגיעים לשם קרניים.

זה לא מרכך, זה מפזר.

וכן, מה שאתה מתאר (חצי עליון מואר, השאר חשוך) זו אכן תוצאה של ב-60 מעלות.

וכן, עם המפזר מגיע אור גם לחלק התחתון ומאיר בצורה אחידה.

אבל זה לא מסתדר לאורן עם התיאוריות, אז.... שששש... שלא ישמע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמאות לא ממש יועילו, מאחר ואין "דרך אחת, או תיאוריה אחת" להאיר כהלכה. יוצאים לשטח ומתנסים.

שימוש ב STOFEN יעיל בעיקר אם יש ממה להקפיץ אותו. כמובן שהוא לא מספק פתרון ריכוך (כמו שרבים שמוכרים אותו וגם לא מעט מאלה שעושים בו שימוש טוענים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בי"ס לאירועים... גם לא בוידאו. רק נסיון.

בגלל שקיבלת אירוע ואין לך זמן לצבור נסיון - פשוט תפנה לכמה צלמים, ותבקש מהם לבוא בתור מתלמד, בחינם כמובן, וככה תעשה נסיונות כאילו זה אירוע שלך וגם אם תפשל- לא נורא...

דברים חשובים מאוד בבר מצווה שאסור לפספס-

צילומי משפחה בהתחלה- חתן לבד, חתן עם משפחה- עם אבא לבד,עם אמא לבד, אחים, כל אח לבד, כל הורה לבד, סבא סבתא+חתן ולבד, כניסות/דרשה/נרות, ריקודים, אולם (המקום)

אני מוכן שתצטרף אליי לכמה אירועים אם תרצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...