Call of Juarez: Bound in Blood - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Juarez: Bound in Blood - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 232
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ייייייההההההה :jump: :jump:

איכשהו אחרי ששוב נתקתי וחברתי וניקיתי את כל המחשב נפתרה הבעיה שלי שהמחשב לא עלה ובמשחקים היה FPS אפסי ועכשיו COJ עובד כמו שצריך 70FPS +

גם כששחקתי על 20 FPS אמרתי שהמשחק מצוין, אז עכשיו כשעובד חלק אז בכלל חבל על הזמן...

ונכון באקדח הכפול, במשינגן ובקטעים שאתה על מרכבה הכוונת חצי אוטו' כזה... אז זה רק ברמה הבינונית (ומטה כמובן) או שגם ברמת קושי הגבוה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק עם שני הדמויות והוא פשוט מדהים!

אני לא מבין למה הביקורות נותות לו רק 80 הוא בכיף שווה 90+, נכון, יש לו כמה פקשושים אבל הם ממש לא גורעים מהחוויה הכללית של המשחק ומהאנה הגדולה שהוא מספק.

הזאנר הזה תופס תאוצה בזמן האחרון, אני מבין שרוקסטאר מפתחת מאין במערב הפרוע ויש עוד משחק פנטזיה כזה לא זוכר את השם אבל הסביבה היא גם סוג של מערבון כזה.

ניראה שהמערב הפרוע זה המלחמת העולם השניה החדש שלנו :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה במחשב הזה המשחק עולה והכול ואז בסירטון הכי ראשון לפני המחשק עצמו המשחק נתקע ויוצא בלי שום דבר מהאוינדוס או שנכשל אם אם קריאת קובץ כול שהוא או לא יודע מה

בזמן שבמחשב אחר הוא עובד וכבר הגעתי לקטע שהם מתחילים לריב על הבחורה וכול האינדאנים מסתקלים ואז הזה תוקף

המפרט של המחשבים זהה אבל הבדל של שנתיים כמעט

המפרט של המחשב שלא עובד בו המשחק

Q6600

NVIDIA 8500GT

3גיגה ראם

וינדוס ויסטה

והמפרט שהמשחק עובד

Q9500 או Q9550 או בכלל המספרים הקודמים אבל הדו קור {האות E} לא זוכר לעכשיו

NVIDIA 9500GT

3 גיגה ראם

וינדוס XP

יש למישהו פיתרון לבעיה?ניסתי הרבה דברים כמו לצברוב לC לD לF שזה דיסק קשיח חיצוני אבל באף אחד מהם הוא לא עבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הAA במשחק הוא לא הAA הרגיל שהתרגלנו אליו, פה יש קופמלקס של אפקטים שמחליפים את הAA המובנה במשחק (אי אפשר לכבות אותו מהMENU ואם אני לא טועה אז הוא עומד על 4X במשחק ובקונסולות.)

תעלה את הPOST FX ואת שתי האפשרויות האחרונות למקסימום.

המשחק רץ על הגדרות מקסימליות על כרטיסים בני שלוש שנים בצורה חלקה, כך שיש לנו פה מנוע מתחרה למנוע של COD4...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...