אני מחפש תחתונים של Kler - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מחפש תחתונים של Kler

3d7

Recommended Posts

אני מחפש תחתונים של Kler (זאת חברה ספרדית). יש להם מבחר גדול יחסית של תחתונים בעיצובים ממש יפים (אני אוהב את הבוקסרים הצמודים שלהם), ואיכות הבד שלהם מאוד גבוהה והוא נעים למגע כמו לייקרה.

מישהו יודע אולי איפה אפשר להשיג את התחתונים שלהם בארץ, או להזמין אותם מהאינטרנט מאתרים מהארץ או מחו"ל מתוך קטלוג של תמונות?

קניתי פעם תחתונים שלהם בMENZ בדיזינגוף סנטר. אבל, החנות הזאת נסגרה ואני לא יודע איפה יש להם עוד סניפים. היה להם גם אתר אינטרנט (www.menz.co.il), אבל הוא לא פעיל.

לגבי המידות שלהם, אני יודע שLarge זה G (בספרדית זה Grande), אבל זאת מידה יותר קטנה מLarge בארץ.

163_thumbzoom.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MENZ סגרו את כל הרשת (היו להם 4 חנויות)?

יש אולי חנויות אחרות בארץ שמייבאות מגוון רחב של תחתונים לגברים?

בeBay לא מצאתי שום דבר של Kler. כן מצאתי חנויות באינטרנט מחו"ל שמציאות דגמים של חברות אחרות, אבל אני לא יכול להזמין מהן כי אין לי מושג איך הולכות המידות שלהם (את המידות של Kler אני מכיר).

לגבי התגובות האחרונות, למה שלנשים יהיו חנויות להלבשה תחתונה ולגברים לא? מה לעשות, יש גברים שלא מחליפים תחתונים רק אחרי שהם כבר התפוררו והפכו לאבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התגובות האחרונות, למה שלנשים יהיו חנויות להלבשה תחתונה ולגברים לא? מה לעשות, יש גברים שלא מחליפים תחתונים רק אחרי שהם כבר התפוררו והפכו לאבק.

כן, או אחרי שהם נהרסו כתוצאה מפעילות גברית ואגרסיבית! או מסקס! סקס עם אשה!

כזאת פעילות שאתה נלחם בדינוזאורים ונוסע על אופנוע ררררררםםםםם רםםםםםםםםם

:2gunsfiring:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, או אחרי שהם נהרסו כתוצאה מפעילות גברית ואגרסיבית! או מסקס! סקס עם אשה!

כזאת פעילות שאתה נלחם בדינוזאורים ונוסע על אופנוע ררררררםםםםם רםםםםםםםםם

:2gunsfiring:

DUDE WTF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...