ליאור שליין (הוסף סקר!) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליאור שליין (הוסף סקר!)

KrustyTheKlown

מה דעתך על התוכנית של ליאור שליין ?  

2218 הצבעות

1. 1. מה דעתך על התוכנית של ליאור שליין ?

• מצחיקה לאללה אחי! הלוואי שתרוץ עוד 10 עונות!
    • חרא תוכנית! לפטר את כל הכותבים, משתתפים, שחקנים תסריטאים וצוות ההפקה לאלתר ולהחיל משטר צבאי בערוץ 10!

Recommended Posts

אתם צודקים שהתוכנית היא חיקוי מקושקש של הטונייט שואו, אבל עדיין, התוצאה נחמדה מאוד, עובדה שהתוכנית ממשיכה לרוץ ;)

^בבקשה תגיד לי שהסמיילי הקורץ משמעו ציניות !

אין לי בעיה שתהיה חיקוי של לנו אבל לפחות שתהיה מצחיקה ! ואני לא מבין איך כל מיני שחקנים/ספורטאים משפילים את עצמם ומגיעים לתוכנית כדי לקרוא כל מינ דברים מפגרים, אני מרגיד מושפל רק מלראות את זה ! (אם אתם שואלים את עצמכם למה אני עדיין רואה זה כי יש לי רק ערוץ 1,2 ו10 :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי בעיה שתהיה חיקוי של לנו אבל לפחות שתהיה מצחיקה ! ואני לא מבין איך כל מיני שחקנים/ספורטאים משפילים את עצמם ומגיעים לתוכנית כדי לקרוא כל מינ דברים מפגרים, אני מרגיד מושפל רק מלראות את זה ! (אם אתם שואלים את עצמכם למה אני עדיין רואה זה כי יש לי רק ערוץ 1,2 ו10 :P)

קשה לי לראות איך אפשר לעשות חיקוי של התוכנית של לנו ועוד לעשות את זה מצחיק. לאיש היתה אולי את תוכנית הלייט נייט הכי מצליחה בארה"ב, אבל בתור צרכן לא קטן של תוכניות כאלה, תמיד העדפתי את לטרמן, קונאן ואפילו את ג'ימי קימל על פני הצנון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך עצוב שאבי גרייניק שהוא איש טוב וגם נגן אחלה מבזב עצמו שם כמשחיל בדיחות בצד ואז שליין לוקח אותם "ומשכלל" אותם במקום למרות שזה כבר נקבע מבעוד מועד..

גרייניק בתקופת הזהב שלו היה אחד מהבדרנים המצחיקים בארץ

אבל זה היה ביחד אם אלטרמן ובזמנו ניקראתי מצחוק מהם

אבל אז הם ניסו לעשות תוכנית ארוח ונכשלו בגדול -פשוט זה בכלל לא מתאים להם

ומאז ניפרדו ולא מצחיקים בעליל

זה שהוא החליט לנסות את עצמו במוזיקה סבבה זכותו

בכל מקרה שלין לא מצחיק וגם אם משלמים לו בבוטנים או משהו כזה מארח לא מצחיק כבר עדיף במקום

לנסות בדרן מתחיל עד שימצאו מישהו נורמלי בזול

בעניין דודו טופז -אם כל החרא שלו והעניין שלא אהבתי אישית את התוכנית שלו

יש לו נוכחות בימתית מהגדולות שאפשר

ראיתי איזה הצגת יחיד שלו ששודרה בטלוויזיה ומהבחינה הזאת הוא אחד מהכישרונים בארץ ואולי בעולם

וגם בתוכנית שהייתה לו ראו סימנים מזה -הבן אדם יודע להחזיק מיקרופון ויודע איך למשוך את הקהל אליו

אולי הוא משוגע או משהו לא ענייני לשפוט אבל אתם מכירים מישהו היום בטלוויזיה בארץ שמחזיק מיקרופון טוב יותר מימנו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם, אבל גם ג'ימי קימל לא מצחיק אותי בגרוש, התוכנית שלו לא זורמת והוא לא יודע לראיין, עולים אליו מפורסמים בעלי שם עולמי אחד אחרי השני והראיון פשוט לא זורם, הוא רק חוזר אחרי מה שהם אומרים ומנסה להפוך את זה למצחיק.

אני לא יודע איך הוא כזה מצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשוב שמות.

אף אחד לא רואה לילה בכיף? כל הזמן צוחקים על שליין וחיים אתגר, תוכנית אדירה.

אבל באמת ליאור שליין זאת תוכנית בין הגרועות בטלוויזיה הישראלית, אני לא מבין איך מישהו צופה בשטויות האלה.

יש כאלה שאומרים שלילה בכיף זה תת רמה אבל בכל זאת יש קהל יעד די גדול וגם זאת תוכנית ממש מצחיקה.

שליין עם בדיחות מטומטות ולא מצחיקות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור שליין באמת לא מצחיק

כרגע התוכנית אירוח הכי טובה היא לילה בכיף

אומנם ההומור ירוד אך הם מודעים לזה והם עושים את זה טוב, חוץ מזה שאני חושב שדודו ארז גאון

ולזה שמעלי, במהדורה מוגבלת הם ירדו הרבה על ליאור שליין, הקטע החדש שלהם זה מיקי גבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לילה בכיף" קצת מזכיר תוכניות כמו "רנו פסקל" ו "מהדורה מוגבלת" ..

שפשוט מיועדת לאנשים שאוהבים הומור נמוך במיוחד.

ליאור שליין פשוט לא מצליח להתברג לאף אחד מהסקלות. (ההומור שלו סתם אידיוטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...