למה טלוויזיות עושות רעש מציק? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה טלוויזיות עושות רעש מציק?

Fighter

Recommended Posts

זה בכלל רעש מהקבל שממשיך להיטען והיפרק בעוצמה דיי מטורפת הייתי אומר

וזה רעש שנמשך בכל זמן הפעולה של הטלויזיה ככה שאם תהיה בחדר עם מושתקת ועיניים חסומות (אבל לגמרי) תמצא איפה הטלויזיה על ידי ה טיייי הזה

כל שהיתה לי עד כה (CRT) עשתה רעש שכזה, להבדיל מטלויזיות גוססות שעושות רעש חזק יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כבר דברים על טלווזיה ,יש מסכי crt מסוימים ,שפשוט לאחר צפייה של משהוא כמו 5-10 דקות בהם העיניים שלי מתחילות לידמועה ,פשוט דמעות כמו של בכי ,וזה סתם כך .

אני חשבתי אולי משהוא שקשור להרצים וכל זה ,אבל אני לא מבין בזה כל כך ,אז מה זה יכול להיות ?

בגלל צורת הפעולה של CRT שכוללת הפעלת מקורות אור מרצדים והחלפתם העיניים מתעייפות ולכן דומעות וצורבות.

אם המסך טוב, אני מניח שהתופעה תהיה פחות גרועה אבל אני לא באמת יודע פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי

יש לי קטע שאני יכול לשמוע מתי שטלוויזית CRT עובדת וזה נשמע כמו רעש בטווח גבוה משהו כמו: טיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

זה ברמה כזאת שישימו לי כיסוי עיניים ואני אמצא את הטלוויזיה

לעומת זאת ההורים שלי לא שומעים את הרעש הזה וגם לא האחיות הקטנות שלי ככה שיש פה שלילה של גיל צעיר

מה הולך פה?

אני יודע בדיוק על מה אתה מדבר רק שאצלנו אני ואחותי שומעים את הרעש הזה וההורים שלי לא.

כל שהיתה לי עד כה (CRT) עשתה רעש שכזה, להבדיל מטלויזיות גוססות שעושות רעש חזק יותר

הטלויזיה הישנה בכלל בלתי נסבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לגיל זה קשור לטווח השמיעה ליכולת הבחנה ולתשומת לב.

מאז ומתמיד ועד היום אני שומע תדרים גבוהים של מכשירים חשמליים.

טלוויזיות אני יכול לשמוע אפילו במצב המתנה.

יש מנורות שאפשר לשמוע, בעיקר פלורסנטים.

אחד המסכי 22" שלי גם אותו סיפור, אפילו מצב המתנה אני יכול לשמוע אם החדר דומם ואני בפוקוס על זה.

מכיוון שהמוח שלנו לומד להפריד לסנן ולהתעלם מרעשים והפרעות בשמיעה כמו גם בראיה (תסתכלו דרך תריסים למשל)

אז הרבה אנשים מסוגלים לשמוע תדרים גבוהים אבל אין להם את היכולת להפריד ולזהות אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דווקא כן קשור לגיל עברתי כמה פעמים באינטרנט על זה ומצאתי כזה -

For humans, hearing is normally limited to frequencies between about 12 Hz and 20,000 Hz (20 kHz), although these limits are not definite. The upper limit generally decreases with age

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל צורת הפעולה של CRT שכוללת הפעלת מקורות אור מרצדים והחלפתם העיניים מתעייפות ולכן דומעות וצורבות.

אם המסך טוב, אני מניח שהתופעה תהיה פחות גרועה אבל אני לא באמת יודע פה.

כן זה קורה רק בכמה מסכים ספציפיים ,לא בכל crt .

והרעשים שאתם שומעים ,טוב אתם לא מוזרים ,אני שומע אפילו פלורוסנטים פועלים שלא לדבר על crt .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני הולך לספר לכם משהו שלא ידעתם אז תיהיו חזקים

האמת שאין בכלל קשר לגיל, זה הכל קשור לכמה אתם חזקים בכוח ולכמות המידי כלוריאנים בדם שלכם

האם אתם חזקים מאוד בכוח אתם תשמעו גם את הטלוויזיות בטאטואין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני הולך לספר לכם משהו שלא ידעתם אז תיהיו חזקים

האמת שאין בכלל קשר לגיל, זה הכל קשור לכמה אתם חזקים בכוח ולכמות המידי כלוריאנים בדם שלכם

האם אתם חזקים מאוד בכוח אתם תשמעו גם את הטלוויזיות בטאטואין

אז לפי מה שאתה אומר אנחנו כבר חזקים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...