שאלה לגבי כבל RCA - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי כבל RCA

eliil1

Recommended Posts

רציתי לעשות ככה שהמחשב יהיה מחובר למסך בסלון, פתחתי כבר פורום אמרתם צריך כבל RCA.

הייתי בכמה חנויות , יש רק כבלים באורך של מטר אחד, כאשר המרחק בין המחשב לטלויזיה הוא בערך 5-6 מטר.

רציתי לשאול האם ישנן אופציות נוספות חוץ מכבל RCA ? או לפחות האם מישהו יודע איפה אפשר למצוא כבל RCA ב5-6 מטר במחיר לא יקר באיזור נתניה? או ת'כלס אפילו אפשר להזמין ....

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבל RCA די פשוט להכנה, כך שאתה יכול לקנות ראשים של RCA, וחוט RCA ולהלחים בעצמך.

בכל מקרה אתה תמיד יכול להזמין מהאינטרנט:

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=367_455_465&products_id=4531

47 ש"ח בלבד

אבל אגב למה אתה צריך RCA? עדיף לך SVIDIO אם יש לך יציאו כזו, הRCA הוא האיכות הננמוכה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוצא בשום חנות אלקטרוניקה כבל RCA שמספיק ארוך...אפילו 5 מטר אני לא מוצא.... תקרא את מה שאני כותב...

ולגב S VIDEO, פירסמתי בתגובה הקודמת נושא קודם שפתחתי , יש שם של החיבורים שיש לי ושל הטלויזיה. אז אחד מהם יש S VIDEO?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה יש חנויות כאלה בנתניה...=\

יש לך אולי מושג איפה אפשר למצוא משהו בזול באינטרנט?

אהה אגב , נראלי אני צריך קצת יותר מ5 מטר, בערך 5.5 ככה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסר חנויות.... קפוץ לאזור התעשיה הישן ברחוב של טיוטה יש חנות בשם סראונד, לבעל המקום קוראים ניר...

פעם היה גם בחניון של קניון הדרים מקום דומה....

בקשר לזה שאתה צריך יותר מ 5 מטר,

ה RCA שאני מדבר איתך עליו מגיע זוג כבלים של 5 מטר, החיבור מהכרטיס מסך לטלוויזיה דורש כבל 1, זה אומר שנשאר לך 5 מטר ללא שימוש...

בחנות מערכות שאתה הולך אליה תבקש מהם מעריך RCA, תסביר לו שאתה רוצה לחבר את שני הכבלים יחד כדי שזה יתן לך 10 מטר... הוא יבין...

אם הבעיה נמשכת דבר איתי בפרטי אני יכוון אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...