בבקשה המלצה למשחק פעולה (גוף ראשון/שלישי) שניתן לשחק בו ברשת - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה המלצה למשחק פעולה (גוף ראשון/שלישי) שניתן לשחק בו ברשת

1_Nike_1

Recommended Posts

המטרה העיקרית היא שהמשחק יהיה ברשת כך שלא יהיה קצר.

אני מוכן לרכוש בארץ/חו"ל אך לא מ- (הסיבות לא חשובות, העיקר שהעותק יהיה בידיים)

מחיר מקסימלי כולל משלוח $40

המשחק שנמצא כרגע על הכוונת שלי הוא L4D, שמעתי עליו רק דברים טובים ובמיוחד על המשחקיות שלו ברשת.

יש לי את Prototype לכן הוא אינו אופציה, מה שכן- הוא מאוד כיפי.

שניהם משחקי "אימה" אבל זה ממש לא הז'אנר היחיד שאני אוהב. בד"כ אני לא אוהב משחקים חשוכים מידי כמו FEAR (ממש לא אהבתי אותו), אבל שמתי עין על L4D בגלל שהוא נראה קליל יותר ומאוד מעניין (בעיקר עניין העבודת צוות) לשחק בו מולטי.

וכמובן אם צפוי לצאת משחק מעניין בקרוב אז אשמח לשמוע גם על זה.

תודה מראש(:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מחירים אבל אני יכול להמליץ לך על cod 4 ו-5 ההבדל ביניהם הוא התקופה הנשקים והמפות השאלה למה אתה מתחבר יותר אם לא שיחקת ב4 אז ממש כדאי כי גם הסינגל מצויין ויעביר לך המון זמן ,

Arma 2 משחק שיצא לאחרונה אני לא יודע על המולטיפלייר אבל שמעתי שהוא חמוד,wolfenstein החדש יוצא באוגוסט אז יש למה לחכות,

אם אתה מתעניין בז'אנרים אחרים אז Overlord 2 יצא עכשיו המשחק הראשון היה חמוד מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את וולפנסטיין אני אקנה בכל מקרה, זה לא רלוונטי (=

שיחקתי בו מהיום שיצא ה-RTCW Muliplayer Demo עם מפה אחת (חוף נורמנדי וחדר המלחמה) ועד היום ב-Enemy Territory (במיוחד עם jaymod). את Quake Wars עוד לא ניסיתי אבל לא ממש שמעתי הרבה על המשחק אז הנחתי שהוא לא מוצלח במיוחד.

את COD4 ואת COD:WAW יש לי.

את הדמו של Arma2 הורדתי ואבדוק אותו בהמשך היום.

:)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כאחד שרכש את כל המשחקים של אני יכול להגיד לך שCS אפשר לשחק ממש הרבה זמן ולבסוף הוא נמעס - לא לכולם אבל לי אישית אחרי שנתיים בערך נמעס

CSS נמעס די מהר

TF2 משחק כיפי ומגוון מאוד , אם מתחברים לזה אז אי אפשר להפסיק לשחק

L4D קניתי לא מזמן ואני יכול להמליץ לך על בחור שמוכר אותו ב80 ש"ח אם תמונה של סידיקי ללא צורך במשלוח ! זה חצי מהמחיר בסטים! ( אני קניתי ממנו )

בכל מקרה L4D הוא משחק שאתה ממש תהנה לשחק אם חברים שאתה מכיר , אני ו3 חברים קנינו וקבוצה בL4D מכילה בול 4 אנשים , אנחנו משחקים יחד ועכשיו יצא SDK לL4D שאנשים יכולים להכין CUSTOM CAMPAIGN MAPS ויש כבר מפות יפות שאנשים הכינו על וכו'...

בעקרון המשחק הוא די קליל וכיף לשחק איתו אבל בשלב מסוים הוא יחזור על עצמו וימעס , אלא אם כן האנשים לא יפסיקו לייצר מפות חדשות ותמיד יהיה משהו חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו שסיימתי את PROTOTYPE אני לפעמים נכנס לקפוץ ולהרוס קצת :smile1:

אממ אני מחכה לMW2 שאם הוא יהיה כמו MW לפחות אני יקנה אותו ישר וישחק בMP , כרגע אני משחק WC III במוד DOTA וזה די כיף ומעביר את הזמן למרות שזה לא FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...