איזה מערכת הפעלה הכי גרועה מכל המערכות הקימות בשוק? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מערכת הפעלה הכי גרועה מכל המערכות הקימות בשוק?

ofirterev

Recommended Posts

כל הישנות שנתת לא רלוונטיות היום

חלונות

95

1

3.11

(אולי 95 בעסקים נידחים)

אבל אם אתה תקשיב לחברים אדיוטים לא תגיע רחוק.חלונות היא מערכת טובה אם נותנים לה מחשב טוב ותחזוקה נכונה.

לינוקס מעולה לשרתים אבל לא לתחנות עבודה - בדקתי !! אולי לעמדות משרדיות.

כל השאר מאד סוביקטיבי בעיני כל אדם לאדם.מעבר לכך תחפור בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עופר נראה לי שיש לך הבנה לא נכונה לגבי הקונצפט של מה זה בדיוק מערכת הפעלה

מערכת הפעלה זה תוכנה (או אוסף של תוכונות ושורות קוד) שאמורה לקשר בין המשתמש (בני אדם) למחשב (חומרה - או לפעמים תוכנות אחרות)

אז אוקי בעולם המחשבים יש לנו פחות או יותר 3 מוכרות: ווינדוס, ולינוקס (למרות שיש עוד כמה אבל לא חשוב)

אבל יש עוד אלפי מערכות הפעלה (אם לא מאות אלפים)

היום כל מכשיר אלקטרוני (או שמכיל חלקים אלקטרונים) מכיל מערכת הפעלה

לטלויזיה יש

למכשירי פלאפון יש

למכוניות יש

למצלמות דיגיטליות יש

אפילו למחשבונים המדעיים יש

אז בקיצור אתה לא יכול לבקש רשימה של כ-ל מערכות ההפעלה עם היוצרים שלהם

קודם כל כי זה רשימה ממש ממש ארוכה

דבר שני כי זה עבודה שחורה שאתה צריך לעשות (כמו שאמיר אמר)

ודבר שלישי מה אתה צריך רשימה של כולם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק למען העניין נציין גם שהמערכת הפעלה עם הכי הרבה גרסאות שונות זאת כמובן שקיימות כל כך הרבה גרסאות שונות שזה ייקח ימים שלמים לעבור על כולם.

יש המון הפצות שונות וכמובן כל הפצה מוציאה גרסה חדשה כל כמה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני רוצה להוכיח לחבר שלי שמערכת וינדוס היא לא הכי גרועה מכל צערכות ההפעלה שיש עד עכשיו

ורק תגיד לי למי יש יותר מערכות הפעלה(במספר) ,וינדוס,מקינטוש

אשמח לרשימה אם בא לך להביא לי של כל אחד

ואם לא אז רק במספר

דוגמא

לוינדוס יש 44 מערכות הפעלה

מקינטוש יש 22 מערכות הפעלה

זה דוגמא

אשמח אם תביא לי ככה

או רשימה או שתביא לי לינקים ואני יוציא משם תמערכות הפעלה של כל אחת

וינדוס,,מקינטוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה סתם ילד קטן שנכנס לויכוח של למי יד בולבול יותר גדול עם חבר שלך

לינוקס זה מערכת הפעלה עם קוד פתוח

זה אומר שכל אחד יכול להוריד את הקוד, לשנות אותו קצת לעשות COMPILE ולהוציא את זה כמערכת משלך

זה אומר שיש מאות ואולי אלפים של הפצות לינוקס

כנס ל DISTROWATCH ותראה

בקשר לזה שWIN יותר או פחות טובה מהשאר זה שאלה מורכבת

למשתמשים ביתיים יותר נוח ופשוט לעבוד עם WIN

לשרתים יותר טוב לעבוד עם בגלל הגמישות והבטחון שלה

וכו' וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם עושים חישוב כמותי אז אוכלת כל מערכת הפעלה אחרת בלי מלח.

אן עושים חישוב מבחינת איכות/יציבות/ ... זה כבר תלוי בצרכים של כל אחד

רוב המוחלט של הגימרים אין להם משהו אחר מלבד

ורוב המוחלט המשתשמים הממוצעים משתמשים גם בWINDOWS בין אם בגלל שהיא הכי נפוצה/הכי מוכרת / הכי קל לקבל בה עזרה / הותקן "בחינם" וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להגיד שבין 95%-98% מהמשתמשים הרגילים עובדים עם ןןינדוס כי אין להם ברירה אחרת

בין אם זה משחקים, בין אם זה תוכנות, בין אם זה חוסר הבנה\הכרות עם האחרות ובין אם זה פשוט בא עם המחשב שקניתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להגיד שבין 95%-98% מהמשתמשים הרגילים עובדים עם ןןינדוס כי אחרות לא מציעות את מה שהם צריכים

בין אם זה משחקים, בין אם זה מבחר תוכנות, בין אם זה הכרות של כל אדיוט עם המערכת הזאת ובין אם זה זמינות ונוחות של המוצר מהקופסאה.

סמנטיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד:

אין לך שום דרך להוכיח איזה מערכת הפעלה יותר טובה אם אתה אפילו לא מכיר את מערכות ההפעלה האחרות.

תוריד אובונטו ותנסה לעבוד רק איתה איזה חודש, תשאיל ממישהו מק לשבוע וכו' אחרי כל זה תדע בעצמך מה יותר טוב לך...

וכמו שאמרו מליון פעמים:

מערכת הפעלה יותר טובה זה לא עניין אובייקטיבי, אני למשל חושב ש OS היא הכי טובה אבל אני מודע לזה שזה לא לכל אחד.

דעתי האישית שלא מחייבת אך אחד להסכים איתי היא ש היא אכן המערכת הפעלה הכי גרועה שיש וזה אחרי נסיון של שנים על כל שלושת מערכות ההפעלה הגדולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שנאמר מקודם - אין דבר כזה מע' הפעלה הטובה ביותר, זה תלוי אך ורק במשתמש..

אם מישהו מתעסק בעריכה ובתוכנה של מקינטוש, מן הסתם יהיה לו נוח יותר לעבוד על , כנ"ל לגבי כל אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד:

אין לך שום דרך להוכיח איזה מערכת הפעלה יותר טובה אם אתה אפילו לא מכיר את מערכות ההפעלה האחרות.

תוריד אובונטו ותנסה לעבוד רק איתה איזה חודש, תשאיל ממישהו מק לשבוע וכו' אחרי כל זה תדע בעצמך מה יותר טוב לך...

וכמו שאמרו מליון פעמים:

מערכת הפעלה יותר טובה זה לא עניין אובייקטיבי, אני למשל חושב ש OS היא הכי טובה אבל אני מודע לזה שזה לא לכל אחד.

דעתי האישית שלא מחייבת אך אחד להסכים איתי היא ש Windows היא אכן המערכת הפעלה הכי גרועה שיש וזה אחרי נסיון של שנים על כל שלושת מערכות ההפעלה הגדולות.

אם היא כל כך טובה, אז למה לאפל אין את האומץ להפוך אותה חוקית לכל יצרן ...? כמו , ו-WIN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...