Transformers: Revenge of The Fallen - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Transformers: Revenge of The Fallen

edeNF

Recommended Posts

עימכם הסליחה על הטימטום שלי.

לא קראתי את הכותרת של הדיון עד הסוף וראיתי Terminator במקום Transformers, ובדיון עצמו אנשים רק מדברים על כמה שזה רק אפקטים ופעולה ופיצוצים ואין עלילה(אחושרמוטה טרמינייטר) ושהזכרתי את סקיינג(מטרמנייטר) דיברו איתי על זה ולא אמרו לי שטעיתי בסרט.

בקיצור, מסקנה ברורה אחת - זמן לישון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שרון, עוד יש קצת רועדת - תזמין מראש כרטיסים למקום טוב באמצע בשורות הגבוהות (אבל לא גבוהות מדי) ;)

אגב, הפעם לא שמתי לב לאיכות הקרנה גרועה (שוב לב המפרץ) (או שאולי זה סרט שפחות שמים לב לכאלה דברים בו? לא יודע).

ושוב נהניתי מהמון מקום לרגליים - מהדברים הקטנים שעושים את חווית הקולנוע להרבה יותר טובה.

Judas Iscariot-

היה כאן בלבול - תמיד מחייך (וגם אני למען האמת) חשב שאתה מדבר על Transformers כשבעצם דיברת על שליחות קטלנית.

אגב, זה (שליחות קטלנית 4) סרט שבאמת היה אכזבה לפחות בשבילי - זה סרט שציפיתי בו לעלילה מעניינת וקיבלתי גורנישט.

למזלי הרב לא ציפיתי לעלילה מעניינת בטרמינייטור וכנראה זו הסיבה שנהניתי, מה גם שהקרינו אותו בקריון באולם של IMAX (במחיר רגיל), והיה שם אקשן טוב בלי רועדת :P

ואני תמיד נמנע מלשבת בשורות הכי גבוהות, אי אפשר להנות מהסראונד כמו שצריך ככה.

ולזכותו של לב המפרץ ייאמר שהסרט האחרון שראיתי שם הוקרן בלי שום בעיות (קורליין, שמשום מה מוצג בקריון רק בדיבוב לעברית >:()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות ההקרנה הייתה מצויינת כי זה היה פילם בערב בכורה (וגם אז היו קצת שריטות. מה לעזאזל המקרינים עושים לסרט שם שאחרי 4 הקרנות הוא כבר מדרדר?)

זה תמיד החשש שלי עכשיו בלב המפרץ, ליפול על המקרנים הדיגטליים הנוראיים שלהם

סתם מתוך סקרנות בדקתי כמה טרמינייטור 4 הרוויח, ועל פי the-numbers הוא עשה עד עכשיו כ300 מיליון דולר, סכום לא רע בכלל. טרמייניטור 3 עשה בערך 450 מיליון דולר, גם רווחים נאים למידי, ככה שגם אם התבלבלת בסרט, עדיין הטענה תמוהה משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהר יותר, חזק יותר, דוחה יותר

"רובוטריקים: הנקמה" מציג שעתיים וחצי נטולות כל היגיון עם קטעי אקשן שנראים כמו כתם מופשט של תנועה, צבע ורעש. רק צופים חסרי נשמה יוכלו להנות ממופע האימים הזה של מייקל ביי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3736947,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו עם הביקורות האלה. כולן אותו דבר וכולן לא שוות שום דבר.

ראיתי את הסרט לפני כמה ימים, הסרט טוב מאוד. אז הוא לא מעמיק במיוחד בעלילה, אפשר לחשוב שיש טובים שכן מעמיקים :nixweiss: יש בסרט הזה כל מה שצריך, יש בו קטעים מצחיקים והוא יותר לצפיה מהסרט הקודם (הקודם היה לא נוח לעין כל כך, איפה שראיתי גם לא היה טוב לשמיעה :pissed:), בסרט הזה הצילום היה יציב יותר והיו פחות קטעים מאוד מהירים שמפוצצים באורות.

מי שלא אהב כניראה שהוא חסר חוש הומור, לא יכול להנות ממשהו שהוא דרמה מפגרת, חסר הבנה ברה שמנעה ממנו להבין את הסרט.

נ.ב.

איך זה שעוד לא הזכרתם את MEGAN FOX? פספסתם את הקטע שהיא רצה בהילוך איטי (:lol:)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט אתמול, ואני חייב לציין שממש נהניתי, חגיגה כזאת של פעלולים ואפקטים בהחלט שווה צפייה, כי באמת נדיר לראות היקף עצום עד כדי כך של פעלולים שעשויים כל כך טוב. עלילה או לא עלילה, הסרט הוא פשוט pure mindless fun, עם אקשן ו comic reliefs ממוקמים בדיוק כמו שצריך (הקטע עם אמא שלו בהיי ממריחואנה היה ענק, והאשכים של Devastator היו ענקיים תרתי משמע), ובהחלט מפצה כמעט על כל הבעיות שהיו בסרט הראשון.

אגב, למי שהתעניין (אריק :P), לפי התקציב להפקה היה 200 מליון דולר.

אבל הנה משהו שבאמת הציק לי בסרט, שמראה בצורה חד משמעית עד כמה העלילה דבילית לחלוטין:

לאן לעזאזל נעלמו 2 התאומים, והרובוט הקטן (נדמה לי קוראים לו ווילי), שעבר לצד של הרובוטריקים ו"זיין" למייגן פוקס את הרגל? אחרי הקרב עם Devastator אין שום אזכור להם, זה פשוט אדיוטי לגמרי, וווילי הזה היה הדמות האהובה עליי :-\. יכול להיות שפספסתי משהו?

ההסבר היחיד שיש לי הוא שאני זוכר מעבר בין סצנות איפשהו באיזור, שנראה כמעט בבירור כמו משהו שנחתך בעריכה. אולי היתה סצינה קשורה אליהם שהורידו מהסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי עם כמה חברים לראות אותו בקולנוע - גאונות צרופה.

נכון, זה לא פורסט גאמפ וגם לא להציל את טוראי ראיין.

אבל זה סרט אקשן פשוט מעולה, עם כל מה שצריך, מבוצע בצורה הכי טובה שאפשרית.

כל הביקורות שקוטלות אותו זה משהו אבסורדי לחלוטין - זה רובוטריקים, למה הם בדיוק ציפו?

סלחו לי, אבל אין כינוי אחר למבקרים האלה חוץ מפלצנים מהמעלה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסבר היחיד שיש לי הוא שאני זוכר מעבר בין סצנות איפשהו באיזור, שנראה כמעט בבירור כמו משהו שנחתך בעריכה. אולי היתה סצינה קשורה אליהם שהורידו מהסרט

אני חושב שזה היה כשהחליפו גלגל בהקרנה :) גם אנחנו שמנו לב לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד לא צפיתי בסרט הזה אבל צפיתי בסרט הראשון

ואם הוא כמו הראשון אז זה נחמד שיש לפעמים "סרט אפקטים " אם באמת יש הרבה כאלו

אני חושב ש"מסע בין כוכבים" החדש היה טוב בגלל האפקטים

וגם מלחמת הכוכבים הפרק השלישי (לא מדבר על הטרילוגיה הישנה המצוינת אלה הסרט השלישי בטרילוגיה החדשה )

בכל מקרה אסור להשוות סרטי אפקטים כאלו לסרט ברמה של הנוסע השמיני 2

שם באמת מדובר ביצירת אומנות אם שחקנית מצוינת עלילה טובה ואפקטים שעד היום ניראים אמיתים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנאתי את הסרט, אקשן מעולה, עלילה מהתחת.

מקל הליכה לרובוט?!?@$!@$?!@$?!@?$!@$?

WTF

שום דבר בסרט הזה לא הגיוני וצריך לרצוח את מייקל ביי בציקלון B בתא קטן.

אגב,

http://www.cracked.com/blog/transformers-2-michael-bays-rejected-script

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תראה, אם לא תרגיש שהעלילה מעליבה את האינטליגנציה יותר מדי, אז זה שווה.

הסרט נראה כמו לא יותר מ show reel של Industrial Light & Magic, שזה הסטודיו שאחראי לכל האפקטים המיוחדים שקשורים ספציפית ברובוטים. אבל זה חתיכת show reel!!

There is an that turns into a SEXY MIDGET ROBOT and she's fighting a REMOTE CONTROL that turns into A BIG FAT ROBOT GUY

He should sound like T-Pain

I spilled my juice :(

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...