Transformers: Revenge of The Fallen - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Transformers: Revenge of The Fallen

edeNF

Recommended Posts

איך זה שעוד לא פתחו עליו נושא?

סרט מטורף!!

יש בו כמעט הכל: מכוניות,אפקטים,כוסיות,צחוקים.

אז נכון שהעלילה רדודה אבל מי הולך לסרט כזה בשביל עלילה.

סרט מהנה ביותר! הייתי נותן לו 9 מתוך 10.

שווה ומומלץ לראות בקולנוע (ראיתי במסך הענק בסינימה סיטי וזה היה סרט מושלם בשביל זה).

מה חשבתם על הסרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בזמן האחרון אני מוצא שאני מאוד ביקורתי כלפי , במיוחד חדשים שאני רואה בקולנוע.

הלכתי לסרט הזה בלי הרבה ציפיות-

ואני חייב לומר שזה סרט הקיץ-אקשן הכי טוב שראיתי בשנים האחרונות בקולנוע.

את העלילה אפשר לתמצת ב 15 שניות, הדמויות שטוחות לחלוטין והסיפור דבילי להחריד.

אבל זו הפעם הראשונה והיחידה שהאפקטים והאקשן מפצים (באמת!) על ה-כ-ל, סרט אדיר וחובה לראות אותו בקולנוע.

מעניין מה היה התקציב של הדבר הזה.

הרבה יותר מצחיק מהראשון, ועשוי הרבה יותר טוב - ובאמת שיש בו כל מה שצריך בסרט קיץ אקשן טוב.

מומלץ בחום - וחובה לראות בקולנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה שעוד לא פתחו עליו נושא?

סרט מטורף!!

יש בו כמעט הכל: מכוניות,אפקטים,כוסיות,צחוקים.

אז נכון שהעלילה רדודה אבל מי הולך לסרט כזה בשביל עלילה.

סרט מהנה ביותר! הייתי נותן לו 9 מתוך 10.

שווה ומומלץ לראות בקולנוע (ראיתי במסך הענק בסינימה סיטי וזה היה סרט מושלם בשביל זה).

סבא שלי יבדל"א, שנגוע לא פעם בנוסטלגיה, טוען לא פעם שההשקעה הרבה באפקטים מפחיתה מההשקעה בעלילה ובמשחק (ד"א, גם פעם היו גרועים, הם פשוט נשכחו).

אולם יש יותר משמץ של אמת בדבריו, מצער שהציבור מוכן לאכול אסופת אפקטים דיגיטליים מבלי שהשקיעו קמצוץ של מאמץ בעלילה, משחק וצילום יצירתי, כל אותם דברים, שאתם יודעים, פשוט הופכים אוסף של סצינות מצולמות לסרט.

מצער עוד יותר, שניתן להפיק סרט מושקע ומלא אפקטים ועדיין להשקיע בעלילה, דמויות ומשחק (טרמינטור II, מלחמת הכוכבים V, הנוסע השמיני II וכו'). המפיקים כנראה הבינו שהם עדיין יוכלו לדפוק קופה גם בלי זה, כי קהל רוכשי הכרטיסים בקיץ מוכן לשלם [לא זוכר כמה, בכל מקרה יותר מדי] בשביל לצפות בקליפ ממוחשב שנמשך שעתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן האחרון אני מוצא שאני מאוד ביקורתי כלפי , במיוחד חדשים שאני רואה בקולנוע.

הלכתי לסרט הזה בלי הרבה ציפיות-

ואני חייב לומר שזה סרט הקיץ-אקשן הכי טוב שראיתי בשנים האחרונות בקולנוע.

את העלילה אפשר לתמצת ב 15 שניות, הדמויות שטוחות לחלוטין והסיפור דבילי להחריד.

אבל זו הפעם הראשונה והיחידה שהאפקטים והאקשן מפצים (באמת!) על ה-כ-ל, סרט אדיר וחובה לראות אותו בקולנוע.

מעניין מה היה התקציב של הדבר הזה.

הרבה יותר מצחיק מהראשון, ועשוי הרבה יותר טוב - ובאמת שיש בו כל מה שצריך בסרט קיץ אקשן טוב.

מומלץ בחום - וחובה לראות בקולנוע.

בהחלט מתכוון לראות בקולנוע, ובהחלט בונה אך ורק על האפקטים והאקשן.

אני רק מקווה שהבמאי נגמל קצת מסצינות המצלמה-הרועדת, כי זה באמת באמת נמאס :-\

ודרך אגב, כדורי האש שמתרסקים על פני כדור הארץ בטריילרים מזכירים יותר מדי את ארמגדון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שהסרט הזה, כקודמו, לא רווחי ברמות שכנראה יגרמו להשבתת הסדרה לזמן הקרוב.

המידע שלך שגוי לחלוטין, הסרט הרוויח 60 מיליון דולר רק ביום הראשון להקרנתו! אם זה לא רווחי, אני לא יודע מה כן...

http://www.boxofficemojo.com/news/?id=2598&p=.htm

אם אתה מתעניין, הסרט הקודם הרוויח 700 מיליון ברחבי העולם (התקציב של הסרט הראשון היה 150 מיליון דולר, התקציב של סרט ההמשך עמד על 200 מיליון דולר):

http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=transformers06.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרון, עוד יש קצת רועדת - תזמין מראש כרטיסים למקום טוב באמצע בשורות הגבוהות (אבל לא גבוהות מדי) ;)

אגב, הפעם לא שמתי לב לאיכות הקרנה גרועה (שוב לב המפרץ) (או שאולי זה סרט שפחות שמים לב לכאלה דברים בו? לא יודע).

ושוב נהניתי מהמון מקום לרגליים - מהדברים הקטנים שעושים את חווית הקולנוע להרבה יותר טובה.

Judas Iscariot-

היה כאן בלבול - תמיד מחייך (וגם אני למען האמת) חשב שאתה מדבר על Transformers כשבעצם דיברת על שליחות קטלנית.

אגב, זה (שליחות קטלנית 4) סרט שבאמת היה אכזבה לפחות בשבילי - זה סרט שציפיתי בו לעלילה מעניינת וקיבלתי גורנישט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...