שאלה בקשר לזיכרון פנימי של כרטיס המסך והמחשב.. ושאלה על HDMI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לזיכרון פנימי של כרטיס המסך והמחשב.. ושאלה על HDMI

Moty_p

Recommended Posts

קניתי היום כרטיס מסך רדון 3650 ב - 390 ש"ח ממשק AGP חיברתי אותו למחשב והכל סבבה

אבל אני לא בטוח לגבי המהירות שאני מקבל, כי למחשב שלי יש 256MB פנימי ולכרטיס מסך יש 512MB

האם אני צריך לשדרג את הזיכרון ל - 512MB או 1GB כדי שזה יעבוד כמו שצריך או שזה רק בגדר המלצה בלבד?

שאלה שניה:

הכרטיס הוא תומך FULL HD 1080P

שאני מחבר אותו דרך כבל DVI TO HDMI

זה מראה לי את התצוגה יפה, אבל אין קול, מה עושים כדי שיהיה קול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחשב עובד ומספיק לך, אז אל תקנה .

אם אתה מרגיש שהוא איטי, אז כדאי לשקול תוספת , אפילו יד שניה.

בשביל קול, אתה צריך כבל -HDMI ומתאם מיוחד של ATI מ- ל-DVI, שאם לא קיבלת עם הכרטיס... דיי קשה למצוא אותו.

אני גם לא 100% בטוח שזה עובד ב-AGP. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על מתאם כזה:

AD-ATI-HDMI-DVI.jpg

hdmi-to-dvi.jpg

?

אם כן אז מה ההבדל בין מתאם רגיל לבין מיוחד של ATI? זה עולה כולה 35 ש"ח המתאם הזה

ומה ההבדל אם זה כך או אם זה דרך כבל DVI TO HTMI?

זה פשוט מחובר רק לכרטיס מסך וכרטיס מסך זה תצוגה ללא קול זה צריך להתחבר איך שהוא לכרטיס קול של המחשב השאלה היא איך..? :cleric:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית, אתה יכול לחבר כבל מכרטיס הקול לטלויזיה במקום המתאים וכך תקבל קול בדרך הכי פשוטה.

בכרטיסים של ATI מסדרה 2XXX ומעלה יש כרטיס קול מובנה שמשמש להעברת קול דרך כבל ה-.

הבעיה היא, שכשאין בכרטיס חיבור טבעי, צריך מתאם של ATI שמעביר גם סאונד (הרגילים מעבירים רק תמונה), וגם אז צריך את המתאם שמתאים לסדרת הכרטיסים 3XXX.

תכתוב איזה דגם של יש לך או תצרף תמונה של החיבורים ונאמר לך מה אתה צריך בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בטלוויזה שלי (סמסונג 22) חיבור כניסה לסאונד ככה שאני חייב לחבר את הכבל איך שהוא לכרטיס קול..

הבעיה עכשיו היא איך אני מסיג את המתאם המיוחד הזה של ATI של סידרה 3XXX כי לא קיבלתי אותו עם הכרטיס שקניתי אותו...

מעניין גם אם באמת אני יצליח להסיג את זה ואני יחבר את זה עם כבל TO זכר זכר באמת יהיה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...