Radeon 32MB DDR ואוברקלוקניג למהירות האפיק. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Radeon 32MB DDR ואוברקלוקניג למהירות האפיק.

אורח athlon

Recommended Posts

היה קשה לי להחליט באיזה מקום לשים את הנושא הזה, ואני אבין אם המנהלים ישנו את מיקמו...

נשבר לי כבר מהGeforce 2 MX 200 של SHUTTLE שיש לי, הכרטיס הזה לא מצליח לסבול שום מהירות אפיק שגבוהה מ145 מגה"צ. כל מגה"צ מעל למהירות הזאתי מתחיל לתת לי כל מיני ARTIFACTS וGLITCHES במשחקים והכרטיס נתקע. אני מסוגל לעבוד ב150 מגה"צ בדו-מימד עם הכרטיס בלי שום בעיה, הכאס של הכרטיס הזה זה כנראה חוסר היכולת שלו לעבוד במהירות AGP גבוהה(בגל מהירות האפיק).

אני צריך כרטיס טוב, שיוכל לעמוד במהירות הזאתי ולמחיר שלו אסור לחרוג מ400 ש"ח.

לא נראה לי שכרטיס MX400 של INNOVISION יאפשר לי משהו יות טוב ממה שיש לי עכשיו, והאפשרות היחידה ששמתי לב אליה זה

Radeon 32MB שנמכר בזיגזג ב380 ומשהו ש"ח אני חושב אחרי מע"מ. השאלה החשובה עכשיו זה: האם הכרטיס הזה מספיק איכותי לעמוד במהירויות AGP(בעקבות האפיק) גבוהות כאלה, ויאפשר לי לעבוד בתלת-מימד ב150 מגה"צ מהירות אפיק בצורה יציבה?

חוץ מזה שהכרטיס הזה למעשה מזכה את ATI בצ'אנס נוסף אצלי, הוא גם בטח יזכה אותי בתוספת מהירות תלת-מימד נכבדת לדורון 800@1066(כרגע) שלי. מה שאני צריך לדעת, ואני מבקש רק ממי שהתנסה בעניין הזה, לומר לי האם הוא יכול להחזיק מהירויות אפיק גבוהות, ואם אפשר גם לתת לי התרשמויות של אתרים אחרים בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית, אני מאמין שהוא יהיה יותר טוב, אבל אין לי ניסיון עם הכרטיס הזה וחבל לי להגיד לך סצם, חברה יותר טובה ואיכותית ברור שתהייה יותר יציבה, ולמדתי את זה עם ההרקולס שלי...

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יופי עונים לנושאים שלי כשאני צריך עזרה....

אצלון אתה יודע שהיינו עוזרים לך אם היה לנו ניסיון עם הכרטיס הזה.......

על כל הפעמים שעזרת לי אני מת לעזור לך אבל פשוט אין לי ניסיום עם הכרטיס הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית, אני מאמין שהוא יהיה יותר טוב, אבל אין לי ניסיון עם הכרטיס הזה וחבל לי להגיד לך סצם, חברה יותר טובה ואיכותית ברור שתהייה יותר יציבה, ולמדתי את זה עם ההרקולס שלי...

8)

סליחה שאני לא בקי בפרטים.. ;) האם התכוונת שההרקולס יציב או בדיוק ההיפך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני יודע ומכיר, הצ'יפסטים של , "סובלים" הכי טוב מהירויות באס AGP גבוהות. עד כמה, זה כבר תלוי בחברה שמייצרת את הכרטיס. אני יכול להגיד לך שמנסיון שלי, הכרטיס שלי עומד במהירות באס של לפחות 89 MHZ.עם הכרטיס שלך זה די מוזר, כי אם החישוב שלי נכון, אז שלך לא עומד ב 72.5 שזה יחסית נמוך.

שורה תחתונה - לדעתי הMX400 יעמוד במעמסה, למרות שהATI יהיה יותר מהיר ממנו.

בנוגע להאם ה ATI יכול לעבוד בבאס הגבוה? אני לא יודע, כי אין לי ניסיון איתו. ממה שכן הצלחתי לראות ברשת, הם לא ידועים בסבילות גבוהה למהירות באס כמו , אבל שוב פעם, זו דעתי.

מה שכן כדאי לך לנסות, וזה לא היה לי זמן לבדוק, זה לבדוק ב - MADONION את המפרטים של האנשים עם ה ATI , אם אני לא טועה אז אפשר לראות שם גם את מהירות הבאס, או לפחות להסיק אותה מהנתונים בחלק מהמקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני יודע ומכיר, הצ'יפסטים של , "סובלים" הכי טוב מהירויות באס AGP גבוהות. עד כמה, זה כבר תלוי בחברה שמייצרת את הכרטיס. אני יכול להגיד לך שמנסיון שלי, הכרטיס שלי עומד במהירות באס של לפחות 89 MHZ.עם הכרטיס שלך זה די מוזר, כי אם החישוב שלי נכון, אז שלך לא עומד ב 72.5 שזה יחסית נמוך.

שורה תחתונה - לדעתי הMX400 יעמוד במעמסה, למרות שהATI יהיה יותר מהיר ממנו.

בנוגע להאם ה ATI יכול לעבוד בבאס הגבוה? אני לא יודע, כי אין לי ניסיון איתו. ממה שכן הצלחתי לראות ברשת, הם לא ידועים בסבילות גבוהה למהירות באס כמו , אבל שוב פעם, זו דעתי.

מה שכן כדאי לך לנסות, וזה לא היה לי זמן לבדוק, זה לבדוק ב - MADONION את המפרטים של האנשים עם ה ATI , אם אני לא טועה אז אפשר לראות שם גם את מהירות הבאס, או לפחות להסיק אותה מהנתונים בחלק מהמקרים.

ביקשתי התנסויות או דברים שיכולים להוכיח את העניין לכאן או לכאן, ולא דעות אישיות. זה למה סתם למרוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שמנסיון שלי, הכרטיס שלי עומד במהירות באס של לפחות 89 MHZ.

ממש מעצבן, מנסים לעזור לך ואתה מחזיר כמו כפוי טובה.

גם תרמתי לך מהנסיון האישי שלי וגם עצה ממש טובה בקשר לבדיקה בMADONION כי יש להם DATABASE ממש גדול. וגם לא היה נראה לי שהולכים להיות הרבה אנשים עם ניסיון אישי עם אותו ATI במהירויות באס AGP שונות, ולכן אני חושב שתצטרך להעזר גם בידע טיפה שונה ממה שביקשת, וציינתי בבירור שזו דעתי.

מצדי תקנה GFORCE 128MB SIS !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שלא שאלתי איזה מהירות אפיק כרטיסים מבוססי יכולים לסבול, אלא כמה יכול הRADEON לסבול כשזה נוגכע למהירויות אפיק גבוהות. זה שהMX200 הרקוב שלי לא יכול לעבוד במעל ל145 זה דבר אחד שצריך להוסיף לו גם את העובדה שאני רוצה לגוון קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני לא בקי בפרטים.. ;) האם התכוונת שההרקולס יציב או בדיוק ההיפך ?

יציב...

אצלי ה - החזיק מעמד עד מהירות של 145 יותר מזה הוא לא היה מוכן לעבור !!!

מי אמר שזה בגלל כרטיס המסך ?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...