Top Gear is gone away again.... :-( - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Top Gear is gone away again.... :-(

slim_shady

Recommended Posts

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

BBC America האלה פשוט בדיחה, עדיין משדרים עונה 12. :'(

ואני אפילו לא יכול לקנות את הפרקים באיטונס בגלל שאי אפשר לקנות עם חשבון אמריקאי בחנות הבריטית. :'( :'( :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו,הKEN BLOCK הזה מהפרק השלישי פשוט מטורף(!),והסרטון שיצא להם(לו יחד לצוות הצילום המדהים של TOP GEAR) פשוט לא מהעולם הזה(!!)..

בהחלט אחת הכתבות היפות שעשו בטופ גיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שהיה ספק לגבי זהותו של הסטיג, אני שמח לבשר לכם שזהו מייקל שומאכר.

הוא עצמו סיפר על כך בעקבות איזו פרסומת שהוא עשה בנוגע לשתייה ונהיגה.

ואם אני לא טועה גם בסדרה מכסחי המיתוסים אמרו שהוא הסטיג.

אגב ראיתי את הפרסומת בטלביזיה לפני איזה שבועיים.

אז הסירו ספק.

אני לא יודע מה לגבי העונות החדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שהיה ספק לגבי זהותו של הסטיג, אני שמח לבשר לכם שזהו מייקל שומאכר.

הוא עצמו סיפר על כך בעקבות איזו פרסומת שהוא עשה בנוגע לשתייה ונהיגה.

ואם אני לא טועה גם בסדרה מכסחי המיתוסים אמרו שהוא הסטיג.

אגב ראיתי את הפרסומת בטלביזיה לפני איזה שבועיים.

אז הסירו ספק.

אני לא יודע מה לגבי העונות החדשות.

וואו , אתה לא מחובר לת'רד הזה , תקרא אותו מהעמודים הראשונים ותבין שכל הסיפור עם שומאכר היה מתיחה וזה הכל.

הם הודו בסוף התוכנית הראשונה שהוא לא באמת הסטיג ושמו הופיע בקרדיטים כ"אורח מיוחד" בנוסף לשמו של הסטיג שמופיע באופן קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מי באמת זה הסטיג?

יש שמועות על מישהו (רשמתי את השם שלו באחד מהדפים אחורה) אבל BBC והתוכנית עצמה שומרים את זהותו האמיתית בקנאות.

זה התחיל בתור איזשהו קטע הומוריסטי והפך להיות סוד שמור בBBC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מי באמת זה הסטיג?

באחת התוכניות בעבר, אמר אחד מהסלבס שלסטיג יש מבטא צרפתי.

אני מאמץ את ההשערה שיש מספר נהגים שמופיעים כ"סטיג", וזאת הסיבה שלא מראים מי הדמות.

אם שמתם לב, לא הראו את ההקפה של שומכר. יש לי ניחוש פרוע שיראו אותה בתוכנית האחרונה של העונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעונות הראשונות היה "סטיג" אחר-הסטיג השחור,אבל אחרי שני עונות Perry McCarthy הודה שזה הוא בספר שכתב,ולכן "הרגו" אותו בסדרה והביאו "סטיג" אחר,שכבר הוכיח בכמה הזדמנויות שהוא טוב יותר מה"סטיג" השחור.

בכל מקרה,הסטיג החדש מוכרח להיות אנגלי,שכן מדובר בעבודה די קבועה,ולא באיזו הופעת אורח פעם ב,בכל פרק של טופ גיר הנהג הזה עושה הרבה מאוד הקפות של המסלול עד שמתקבלת תוצאה איכותית באמת שמשקפת את יכולות המכונית,וגם כן מאמן את האורחים של התוכנית,מופיע בסרטונים שלהם,בספיישלים,בתצוגות ועוד.

שומאכר? נראה לכם שבאמת יש לו זמן לכל זה? הוא הרי יועץ של פרארי,וממלא עוד כמה וכמה פול טיים ג'ובס..

ניחוש שלי? כמו הנהג הראשון,גם כאן מדובר בבריטי,נהג פורמולה 1 לשעבר,שכעת מחלטר בתור "הסטיג"..הוא אפילו קרוב לוודאי לא מפורסם כל כך,כמו שזהות הנהג הראשון הוכיחה,גם נהג פורמולה 1 ממוצע נוהג שנות אור טוב יותר מאנשים אחרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...