mafia wars בפייסבוק - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

mafia wars בפייסבוק

IG

Recommended Posts

תגידו, היום הצטרפתי למשחק הזה ונראה ממש נחמד, אני כרגע רמה 9 ועוד כמה דקות 10.

עכשיו אני חייב לציין שאהבתי את הקטע שהוא לא מעצבן כמו שאר משחקים בסגנון.

אבל אני רוצה לדעת, אפשר למות? כאילו אם גומרים לי את כל החיים מה קורה? הלך השחקן וצריך חדש או שצריך להעלות את החיים בחזרה?

ושמסיימים למאפיה מסוימת חיים זה ה - MAFIA WHACKED?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נגמרים לך החיים אתה פשוט מאבד 6xp בתור עונש...

וכשמסיימים לך את החיים זה snuffed in a fight.... אם בא לך לדייק :silly:

אבל מישהו יודע איך גורמים לדבר המפגר הזה להפסיק לפרסם לי הודעות שניצחתי במשימה או משו? זה ממש מציק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה בדף הראשי בפייסבוק- - הגדרות...

אצלי הוא התחיל להתעדכן שוב, אבל לוקח לו הרבה זמן (איזה רבע שעה) עד שהוא מחליף את הרשימה... בכלל, יש במשחק הזה כל כך הרבה באגים שזה מטורף... מישהו גילה איזה באג שמאפשר הוספת חברים למאפיה בלי חברות בפייסבוק (נחסם כבר), והיה גם איזה באג שמאפשר קבלת כל מיני LOOT במתנה בצורה בלתי מוגבלת (גם נחסם- אבל לא לפני שאני וחבר שלי הצלחנו לאסוף כמה מאות סחיטה :smile1: מאסטר בוס- היר אי קאם!)

ועבודה של שבוע?!

אנשים שם חודשים אוספים אלפי חברים וטונות של LOOT...

חוץ מזה, כל מי שאתה שם בהיטליסט מת. וזה לא משנה איזה רמה הוא (ראיתי שם פעם מישהו רמה 800 ומשהו...)

אנשים ברמות גבוהות שמים שם אחד את השני בשביל שנובים ינסו להרוג אותם ויביאו להם ניסיון...אתה יכול להרוויח ככה איזה 10~15 נקודות בכול התנקשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רמה 260 אז אתה יודע שבשביל לסיים את הבוס צריך איזה 400 ... אני ברמה 3 של הבוס והייה חסל לי כמעט 200... היום חבר שלי גילה את הצ'יט הזה ומילא לי את המלאי :)

אני רמה 160, ולפי ההערכות שלי הייתי צריך לבזבז כמעט שבוע בשביל להשיג את התמונות שאני צריך- עכשו זה יהיה הרבה יותר מהיר (עד כמה שאפשר לקרוא לשלב השלישי של הבוס "מהיר"...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה בדף הראשי בפייסבוק- - הגדרות...

אצלי הוא התחיל להתעדכן שוב, אבל לוקח לו הרבה זמן (איזה רבע שעה) עד שהוא מחליף את הרשימה... בכלל, יש במשחק הזה כל כך הרבה באגים שזה מטורף... מישהו גילה איזה באג שמאפשר הוספת חברים למאפיה בלי חברות בפייסבוק (נחסם כבר), והיה גם איזה באג שמאפשר קבלת כל מיני LOOT במתנה בצורה בלתי מוגבלת (גם נחסם- אבל לא לפני שאני וחבר שלי הצלחנו לאסוף כמה מאות סחיטה :smile1: מאסטר בוס- היר אי קאם!)

ועבודה של שבוע?!

אנשים שם חודשים אוספים אלפי חברים וטונות של LOOT...

חוץ מזה, כל מי שאתה שם בהיטליסט מת. וזה לא משנה איזה רמה הוא (ראיתי שם פעם מישהו רמה 800 ומשהו...)

אנשים ברמות גבוהות שמים שם אחד את השני בשביל שנובים ינסו להרוג אותם ויביאו להם ניסיון...אתה יכול להרוויח ככה איזה 10~15 נקודות בכול התנקשות...

דיברתי על זה שיש משחקים בסגנון שאחרי שבוע הלך השחקן וזה מבאס, לא התכוונתי ששבוע זה נחשב הרבה זמן אם זה מה שאתה חושב.

כל הקטע מבחינתי זה לעקוף את חברים שלי בדירוג :) הכי כיף.

עריכה:

כמה נקודות מקבלים על הריגה של מאפיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...