היועץ הנחה: להקל על משתמשים בסמים קלים - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היועץ הנחה: להקל על משתמשים בסמים קלים

MishaK

Recommended Posts

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומשהו כאן יודע שהיו בארהב כ 10 שנים שגראס היה חוקי ? עד ממשל רייגן ?

ומשהו יודע שלא היתה אז עליה בצריכת הסמים הקשים בארהב ? וגם לא היתה עליה בפשיעה ?

ומישהו יודע כמה כסף בזבזו על המלחמה בסמים בארהב מאז ממשל רייגן שהוריד את החוקים לאישור עישון סמים קלים -

ומישהו יודע שכל המלירדים האילו לא שינו בכלום את כמות הצריכה והפשיעה בארהב ??????

לא נכון! בארצות הברית אומנם היה זמן שבו מריחואנה היתה חוקית אך הוא היה קצר בהרבה מ 10 שנים ובהחלט לא נמשך עד ממשל רייגן, כמו כן לא קיים חוק נפרד האוסר על מריחואנה. עד שנת 67 היה כזה חוק אבל הוא בוטל ובשנת 70 (ממשל ניקסון) נכנס חוק חדש שבתירגום ישיר נקרא החוק לשליטה בחומרים מסוכנים, והוא כלל בתוכו חומרים המוגדרים כחסרי שימוש רפואי (בינהם מריחואנה, שכאמור דווקא בשנים האחרונות משמשת להקל על חולי איידס וסרטן ) וכאלו שכן. אגב בתקופה ההיא דווקא היתה עליה בצריכת סמים קשים ופשיעה אבל זה לא קשור למריחואנה. והכסף שהולך למלחמה בסמים מושקע גם (ואני מקווה בעיקר) למלחמה בסמים קשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

(החלטתי להחזיר את החוק לחיים עם תשובות ולינקים חדשים)

אתם מוזמנים כולכם לקרוא על למה הוצאה המריחואנה מחוץ לחוק בשנות ה-30:

http://www.tam.co.il/6_2_98/s4.html

כאן אתם מוזמנים לקרוא על מחקרים שנעשו על השפעות הקנביס על הנהיגה:

http://www.erowid.org/plants/cannabis/cannabis_driving.shtml

אתם מוזמנים להעלות את כל מה שעולה על דעתכם בקשר לנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מדבר על העובדות.

מריחואנה היא חומר ממכר פחות מאלכוהול או מסיגריות, בעלת 0 נזק לטווח ארוך ובעלת השפעה פחותה לטווח המיידי מאשר אלכוהול (אשר חוקי למהדרין, ללא קשר לכמות שאתה רוכש, שבמקרים רבים יכולה להרוג אותך באותו יום/לילה).

הפיכתה לחוקית לא רק תכניס כסף למדינה אלא גם תעלים כמעט כליל את השוק השחור שקיים כיום לסחר במריחואנה (וכפועל יוצא, הדבר יקטין את כמות הפשיעה, כמות ההתמכרויות לסמים קשים וכו' - ממש כמו באמסטרדם).

דן, אתה יכול בבקשה להביא לינקים למקורות שמאשרים את העובדות האלה? אני יודע שהעובדות האלה נכונות, אבל אני צריך מקורות מוסמכים שיאשרו את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...