חנות הכי טובה לקניית נייד בארה"ב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנות הכי טובה לקניית נייד בארה"ב

Danikk8

Recommended Posts

שלום לכולם,

חבר שלי טס לארה"ב עוד איזה שבועיים, אז ביקשתי ממנו להביא לי 2 ניידים,אחד רגיל ואחד נטבוק, עכשיו אני מחפש חנות שיוכל לקנות שם דרך , ופשוט לשלוח למלון לחדר שלו, עד כמה זה יכול להיות בעייתי, ואם מי שהוא יכול להמליץ על חנות הכי טובה וזולה בארה"ב

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר"כ משתלם לרכוש דרך חנויות היצרן עצמו שכן ניתן לבחור מפרט מדוייק והמחיר אטרקטיבי במקרים רבים. זה תלוי כמובן שדגם ובמותג שאתה מתכוון לרכוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שאם אתה מזמין מאתר היצרן - הם בונים לך את המחשב (בסין בדר"כ) ואז שולחים לך אותו. זה יכול לקחת כמה ימים וגם יכול לקחת שבועיים. שים לב שלא יגיע לפני הגעתו למלון או יותר גרוע - לאחר עזיבתו. ישנה אפשרות (לא יודע) שהם לא יסכימו לשלוח למלון .

בכל אופן, הכי מומלץ באמת להזמין מאתר היצרן אבל לעיתים נוח יותר לתיירים פשוט לגשת לחנות.

כפי שנכתב - בסט ביי מומלצת עקב זמינות חנויות גבוהה, מבחר גדול ומחירים טובים (לניידים, כל דבר אחר לא הייתי קונה שם).

כמו כן ניתן לקנות און-ליין ולבקש לאסוף את המחשב בחנות הקרובה אליך. זה פתרון טוב למי שחסרה לו כתובת קבועה.

אפשרויות נוספות:

staples - חנות או און-ליין - לא לשכוח להסתכל על המודעה השבועית שם יש שמתחלפים משבוע לשבוע.

office depot - חנות או און-ליין

newegg.com כפי שנכתב קודם

buy.com

amazon.com

אם אזכר בעוד מקומות מומלצים אעדכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...