חשבתי להשקיע בקירור מים לכמה זמן הוא "יחזיק" - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשבתי להשקיע בקירור מים לכמה זמן הוא "יחזיק"

Patriarch

Recommended Posts

קירור גז ? אשקרה מזגן זה נישמה טוב זה כמו מאוורר בלחץ גבואה עם אוויר יותר קר (יותר בטיחוטי ממים)

עם תיהיה לך נזילה בקירור מים זה לא יהיה טוב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SOS בקירור מים הנוזל אינו מוליך..ככה שגם אם נשפך לך כמה טיפות זה לא נורא..

פותח התרד אם אתה לא מתכנן OC או משהו שבאמת מצריך..אז אין סיבה לרכוש מים..

דגמים בתחום הזה תמיד יוצאים..

וקירור גז לא פרקטי..שכן הוא יקר מבחינת עלות ואחזקה...ומיועד לשבירת שיאים בעיקר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC אני מתכנן לעשות לא שהקירור לי לא יסחוב OC פשוט עכשיו קיץ ולא בא לי לבזבז זמן על OC טיפה פחות טוב

אבל בתכלס כמה שנים יכול קירור מים להיות כדאי? בעקרון זה השקעה של כ1000~ שקל הבנתי גם שזה חלקים נפרדים שאפשר להחליף נראה לי וגם שזה פחות רעש וטמפ' קלות מאוד

קירור גז.... קודם כל כמובן קועש אבל מגיעים עם זה למינוס 50 (פאקינג חורף בקוטב ופאקינג מינוס במאמץ) ראיתי כמה סרטונים מYT שהגיעו לדוגמה ל 4.7 יציב מאוד ביוםיום עם E8500 ואני מניח שמעבד עם 120W TDP מרובע ליבה ינצל את זה עוד טוב יותר שלא לדבר על מערך .... (בטח עדיןי יהיה מינוס בכרטיס מסך!!@#!@) רק מה המחירים לא לכיס של משתמש טיפוסי וגם העבודה להתקין את זה ולמנוע התעבות.. 1K למערכת מקצועית יש גם כמה ב600$ בארץ יש גם את המארץ זה TT אבל זה לא אותו דבר בכוח והוא גם עולה 3K (שקל) ועוד 400-500...(שקל)

בחזרה לנושא ... יש בכלל הבדל בFUTUREPROOF (או בצפיה לזה) בקרורי מים או שזה יותר כמו מנוי שנתי כמו בכרטיסי מסך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוגייה היא שאני חושב על קירור מים כי אני שונא אבק שממלא את המארץ כל חודש כי אני רוצה להגיע לOC קצת יותר מ3.5 בחורף עם המעבד שלי(בסיס 3ץ0 מרובע 940BE)וגם זה במקרה הטוב גג

אם כי מצד שני אני בעקרון דיי אוהב את ה"רעש הלבן" שעושה המאורר של המארץ בעיקר ומסנן כל מיני רעשים מהרחוב וכו' אבל ב10% מהזמן הוא מעצבן אז אני רוצה לשאול האם ההשקעה היא לטווח ארוך או שסביר להניח שעד השדרוג הבא "אני אהיה דיי מוכן לקנות מים חדש" (בגלל התיישנות דגם או משהו מתקלקל) אני כמובן לא מדבר על צינורות וכל זה אלא על החלקים היותר יקרים כמו משאבות ורדיאטורים (או קיט בכלל :S)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבק תמיד ישאר, ותמיד יבוא מהסיבה הפשוטה שגם את המים צריך לקרר בעזרת מאוורר (בדר"כ)

חוץ מזה, זה לא מאוד משתלם לשלם 200% יותר מהקירור אוויר הכי טוב שיש, בשביל להוריד 2-3 מעלות נוספות...

תחשוב על זה שוב ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hi:

1.אם אתה יכול לבנות בלוקים אזי משאבה ורדיאטור אתה יכול להשיג ב400 ש"ח ובזה לקרר גם את הכרטיס מסך.

2.עם פילטר אבק אתה יכול לטפל בבעית הליכלוך.

3.מערכת מים (לאחר שבדקת שאין דליפות כ24 שעות)אינה דורשת אחזקה כמעט,מקסימום להעביר שואב על הרדיאטור ולהסויף מים פה ושם.

4.שקטה יחסית-תלוי בך.

5."תחזיק" לך הרבה זמן-חוץ מבלוקים שאולי תצטרך להחליף עם שינוי הסוקט(אבל גם לזה יש פיתרון כמו לבנות לבד או לקנות מתאם שעלותו נמוכה)

6.יופי הוא בעיני המתבונן-בעיני מים מוסיף גם יופי למחשב,אך זה אישי ואינדוודואלי.

אבק תמיד ישאר, ותמיד יבוא מהסיבה הפשוטה שגם את המים צריך לקרר בעזרת מאוורר (בדר"כ)

חוץ מזה, זה לא מאוד משתלם לשלם 200% יותר מהקירור אוויר הכי טוב שיש, בשביל להוריד 2-3 מעלות נוספות...

תחשוב על זה שוב ::)

קצת יותר מ2-3 מעלות אך לא נריב על זה. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hi:

1.אם אתה יכול לבנות בלוקים אזי משאבה ורדיאטור אתה יכול להשיג ב400 ש"ח ובזה לקרר גם את הכרטיס מסך.

2.עם פילטר אבק אתה יכול לטפל בבעית הליכלוך.

3.מערכת מים (לאחר שבדקת שאין דליפות כ24 שעות)אינה דורשת אחזקה כמעט,מקסימום להעביר שואב על הרדיאטור ולהסויף מים פה ושם.

4.שקטה יחסית-תלוי בך.

5."תחזיק" לך הרבה זמן-חוץ מבלוקים שאולי תצטרך להחליף עם שינוי הסוקט(אבל גם לזה יש פיתרון כמו לבנות לבד או לקנות מתאם שעלותו נמוכה)

6.יופי הוא בעיני המתבונן-בעיני מים מוסיף גם יופי למחשב,אך זה אישי ואינדוודואלי.

קצת יותר מ2-3 מעלות אך לא נריב על זה. :cool2:

הכוונה היא; ש2-3 מעלות מהקירור אוויר הכי טוב בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dory כמו שlee אמר, בוא לא נריב על זה... לנצח לא תוכל בכל אופן

לנצח?

אני כבר יודע שניצחתי לפני זמן רב...

אני הוכחתי את זה לעצמי והיה שינוי של 3-2 מעלות

זה שאתם אומרים דברים ללא ביסוס זאת כבר בעיה שלכם

זהו, אם אתם רוצים להמשיך את השיחה הזאת אז בואו להודעות פרטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...