מה המשכורות של דיילים/ות ?? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה המשכורות של דיילים/ות ??

eliil1

Recommended Posts

בסדר אבל אי אפשר לקחת רק את אל-על כדוגמא... אם לקחת את כלל חברות התעופה בעולם אז זה לא ממש דבר בטוח, וזה לא משנה אם ביחס למכונית/אופנוע/אופניים זה אולי פחות מסוכן, זה עדיין מסוכן. ובשביל 8000 ש"ח בממוצע (כמבון יש כאלה שמקבלים פחות יש שיותר) לדעתי לא ממש תואם לעבודה הזאת..

וסטטיסטיקות באמת לפעמים לא מתארות את כל המצב כמו שהוא. אבל לא באלי להתכווח על זה, אתה במילא לא תבין מה אני מנסה להגיד ותתחיל לשכנע אותי ההפך..

ובאמת הדיון סטה כבר מהנושא, רק רציתי לדעת מה המשכורת של דיילים. כבר גיליתי, אז אפשר לנעול.[br]פורסם בתאריך: 17.06.2009 בשעה 12:33:20

בסה"כ שאלו משכורת של דיילים וחפרתם לו כאילו אין מחר. :)

50 ש"ח לשעה זה משכורת של דיילת אוויר וכ40 של דייל קרקע.

הנה קצת סיפורים שלהן (כולל תגובות) ?

http://cafe.themarker.com/view.php?t=225965

תודה על הלינק [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בסדר אבל אי אפשר לקחת רק את אל-על כדוגמא... אם לקחת את כלל חברות התעופה בעולם אז זה לא ממש דבר בטוח, וזה לא משנה אם ביחס למכונית/אופנוע/אופניים זה אולי פחות מסוכן, זה עדיין מסוכן. ובשביל 8000 ש"ח בממוצע (כמבון יש כאלה שמקבלים פחות יש שיותר) לדעתי לא ממש תואם לעבודה הזאת..

וסטטיסטיקות באמת לפעמים לא מתארות את כל המצב כמו שהוא. אבל לא באלי להתכווח על זה, אתה במילא לא תבין מה אני מנסה להגיד ותתחיל לשכנע אותי ההפך..

ובאמת הדיון סטה כבר מהנושא, רק רציתי לדעת מה המשכורת של דיילים. כבר גיליתי, אז אפשר לנעול.[br]פורסם בתאריך: 17.06.2009 בשעה 12:33:20

תודה על הלינק [=

תגיד אתה רציני??

אתה יודע כמה כלי יש לעומת מטוסים??

מטוס הוא כלי התחבורה הכי בטוח בעולם , נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה רציני??

אתה יודע כמה כלי יש לעומת מטוסים??

מטוס הוא כלי התחבורה הכי בטוח בעולם , נקודה.

מה קשור כמות כלי התחבורה.. :kopfpatsch:

עזוב בוא לא נגרור את זה לספאם מיותר כבר.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רציני נכון?

מה אתה משווה נהג מונית לזה בכלל? מה זה מכונית לעומת מטוס?? ומה קשור אל-על או לא אל-על? זה פאקינג מטוס, כל דבר יכול לקרות בכמה שעות האלה שאתה טס...כל תקלה קטנה יכולה להוביל להתרסקות ודברים אפילו יותר גרועים....

אפילו מתקלה במכונית אתה לא יכול למות (טוב יש מקרים חריגים..)

סתם מעניין אותי לדעת מה יותר גרוע מהתרסקות בהתחשב שזו תהיה התוצאה הסופית בכל מקרה גרוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קשור כי ככול שיש יותר כלי ככה הסיכוי לתאונות גובר...

אה אז זה מה שאתה מחשיב כגורם לתאונות?

לא תקלות טכניות , טעויות של נהגים/טייסים, נהגים שיכורים, ציפור שפתאום נכנסה לטורבינה של המטוס ועוד ועוד ועוד.....

עם הנהגים שבימינו ,גם אם הכביש ריק ויש רק שתי מכוניות הם יכולים לגרום לתאונה..

ואם כבר אתה משווה כלי ומטוס, הסיוכי שתישאר בחיים מתאונת דרכים יותר גדול מאשר שתשרוד התרסקות של מטוס למשל

סבבה שמע אתה חי בעולם משלך עם השקפות משלך, וצורת חשיבה די ילדותית בינתיים...

אבל זה בסדר...אי אפשר להתווכח על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אז זה מה שאתה מחשיב כגורם לתאונות?

לא תקלות טכניות , טעויות של נהגים/טייסים, נהגים שיכורים, ציפור שפתאום נכנסה לטורבינה של המטוס ועוד ועוד ועוד.....

סבבה שמע אתה חי בעולם משלך עם השקפות משלך, וצורת חשיבה די ילדותית בינתיים...

אבל זה בסדר...

וואו , אתה חי בסרט...

כל הדברים שאמרת רק מוסיפים לכך שבתאונות נהרגים יותר , מטוס מתוחזק ע"י צוות מקצועי לפני כל טיסה ולא משנה אם היא 12 שעות או 10 דקות.

ברכב , האחריות היא שלך לפני שאתה עולה על ההגה ואין מי שבודק לך את התקינות של הרכב לפני כל נסיעה.

לדבר על ציפור שפתאום נשאבת לטורבינה זה כמו לדבר על הסיכוי שגמל יקפוץ לך לכביש כשאתה נוהג באיילון..

למי שיש צורת חשיבה צרה וילדותית זה אתה , תכתוב בגוגל כמה נהרגים בתאונות דרכים וכמה בהתרסקויות של מטוס ותראה עד כמה אתה חי בעולם משלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל התאונות שקרו עם , אתה חושב שלא בדקו קודם אם הכל תקין ? בדקו, וכנראה שלא חשבו אפילו על הסיכוי שתקרה תאונה עם המטוס . אבל מה... התרסק.

יש יותר כלי רכב, סבבה, יכולים להיות יותר עקב כך נפגעים מכלי רכב, אבל אתה אומר גם שכלי רכב פחות בטיחותיים, אז איך זה מתקשר אחד לשני בדיוק?

בוא תביא לי יחס של מספר כלי הרכב והתאונות שקורות עם כלי רכב, ויחס בין מספר לתאונות שקורות עם . פה אתה מדבר הגיוני.

אבל אם אתה אומר שאם 10 אנשים נופלים מקומה עשירית , אחד יכול לשרוד, זה מסוכן, אבל בגלל שיש יותר כלי רכב(הרבה יותר מ10) אז כלי זה דבר יותר מסוכן, יכולים להיהרג יותר מ10 אנשים.

אז לנסוע בכלי יותר מסוכן מליפול מקומה עשירית?

איפה ההיגיון?

אתה מבלבל פה פשוט בין שני דברים שונים...תנסה להבין למה אני מתכוון , אל תסטור ישר את מה שאני אומר ותתחיל להתווכח דווקא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מעניין אותי לדעת מה יותר גרוע מהתרסקות בהתחשב שזו תהיה התוצאה הסופית בכל מקרה גרוע...

מה בנוגע ללהתקע בעמוד ב200 קמ"ש כשהמכונית נחצת ל2, אתה עף מהחלון כשאתה שוקל איזה 800 קילו כתוצאה מכוח G מטורף

כל הפנים שלך נחתכות מהזכוכיות, העור שלך מתקלף ממך כשאתה מתגרד על הכביש כמובן לא לפני שכל עצמותיך נפרקות מהפגיעה בכביש (והעמוד)

וכשאתה כבר נוחת, עוברת עליך משאית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בנוגע ללהתקע בעמוד ב200 קמ"ש כשהמכונית נחצת ל2, אתה עף מהחלון כשאתה שוקל איזה 800 קילו כתוצאה מכוח G מטורף

כל הפנים שלך נחתכות מהזכוכיות, העור שלך מתקלף ממך כשאתה מתגרד על הכביש כמובן לא לפני שכל עצמותיך נפרקות מהפגיעה בכביש (והעמוד)

וכשאתה כבר נוחת, עוברת עליך משאית

חחח אם אתה נתקע בכזאת מהירות בעמוד יש סיכוי טוב שאתה ישר תמות , כך שאתה גם ככה לא תרגיש כבר אם אחרי זה משאית עברה עליך והעור שלך התקלף...xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטוס זה בטוח?!

השתגעתם? במטוס נוסעים יש קילומטרים על גבי קילומטרים של צינורות דלק ושמן שכתוצאה מרעידות יכולים להתפרק, כבלי חשמל שיכולים לקצר, מאות שסתומים ווסטים שיכולים להשחק, והכי גרוע- מאות (אולי אפילו אלפים- תלוי במטוס) של להבים במנוע, חלקם בגודל של כמה ס"מ, שצריכים לעמוד בתנאים קיצוניים- ואם אחד מהם זז רק ב2 מ"מ כל המטוס יכול להתפוצץ באוויר!

ואני עוד לא מדבר על הנחיתה- שאם בטעות יש שריטה אחת על הכן נסע וכל המאות טונות של המטוס, שמתנגש במהירות של כמה עשרות קמ"ש בקרקע הופכים לפנקיק תוך שניות.

אשכרה חפרתם... מטוס זה אמעי התחבורה הכי בטוח ואם אתם לא עובדים בקאזחסטאן איר טו גראונד ליינז הסיכוי שיקרה לכם משהו אפסי... יש סיכוי גבוה יותר שיהייה לכם נזק בגלל קרינה קוסמית ושינויי הלחץ בטיסה מאשר התרסקות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל התאונות שקרו עם , אתה חושב שלא בדקו קודם אם הכל תקין ? בדקו, וכנראה שלא חשבו אפילו על הסיכוי שתקרה תאונה עם המטוס . אבל מה... התרסק.

יש יותר כלי רכב, סבבה, יכולים להיות יותר עקב כך נפגעים מכלי רכב, אבל אתה אומר גם שכלי רכב פחות בטיחותיים, אז איך זה מתקשר אחד לשני בדיוק?

בוא תביא לי יחס של מספר כלי הרכב והתאונות שקורות עם כלי רכב, ויחס בין מספר לתאונות שקורות עם . פה אתה מדבר הגיוני.

אבל אם אתה אומר שאם 10 אנשים נופלים מקומה עשירית , אחד יכול לשרוד, זה מסוכן, אבל בגלל שיש יותר כלי רכב(הרבה יותר מ10) אז כלי זה דבר יותר מסוכן, יכולים להיהרג יותר מ10 אנשים.

אז לנסוע בכלי יותר מסוכן מליפול מקומה עשירית?

איפה ההיגיון?

אתה מבלבל פה פשוט בין שני דברים שונים...תנסה להבין למה אני מתכוון , אל תסטור ישר את מה שאני אומר ותתחיל להתווכח דווקא..

בוא נעשה סדר. הסיכוי שתהיה מעורב בתאונה עם גבוה פי עשרות מאשר במטוס. הסיכוי לשרוד ברכב לעומת מטוס הרבה יותר גבוה. זה מה שרצית להגיד, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...